loading
#maluszekwpodrozy
Dowiedz się więcej
#maluszekwpodróży
Kup
Online
Zadzwoń do nas!
+48 61 22 22 980

Wsparcie techniczne

scrolluj w dół

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Do wykonania ewentualnej naprawy gwarancyjnej podbita karta gwarancyjna nie jest niezbędna. Konieczne w takim wypadku jest dostarczenie wraz z urządzeniem dowodu zakupu np. paragonu lub faktury. Wysłanie samego dowodu zakupu razem z urządzeniem jest wystarczające do przyjęcia urządzenia w ramach gwarancji.

W tym przypadku najlepiej skontaktować się ze sklepem w którym został dokonany zakup celem otrzymania duplikatu (kopii) dowodu zakupu. Taki duplikat jest akceptowany przez serwis. Każdy sklep (również sklepy internetowe) mają obowiązek dołączenia do kupionego urządzenia dowodu zakupu tj. faktury lub paragonu.

Zalecana jest wysyłka całego zestawu gdyż technik będzie miał możliwość weryfikacji poprawnego działania nowego podzespołu na kompletnym urządzeniu. W niektórych przypadkach może okazać się, że wymiana danej części nie rozwiązuje problemu.
W związku z tym zaleca się wysyłkę kompletu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z naszym działem obsługi.

W celu wysłania urządzenia do serwisu należy wypełnić formularz reklamacyjny znajdujący się pod tym linkiem: https://lionelo.com/zglos-naprawe/
Po wykonaniu tej czynności należy wysłać urządzenie (cały komplet) stosując się do danych adresowych podanych po wypełnieniu formularza. Informacja na temat adresu wysyłkowego oraz szczegółów zgłoszenia zostanie również przesłana na podany w formularzu adres e-mail.

Serwis dokłada wszelkich starań aby każde zgłoszenie reklamacyjne zostało rozpatrzone w możliwe najkrótszym terminie. Czas oczekiwania na rozpatrzenie reklamacji jest nie dłuższy niż 21 dni roboczych od momentu dostarczenia urządzenia do serwisu pod warunkiem posiadania części, w przypadku ich braku termin rozpatrzenia reklamacji może ulec przedłużeniu zgodnie z zapisem w karcie gwarancyjnej.

Aby sprawdzić aktualny status naprawy zlecenia serwisowego wybierz w górnej części strony zakładkę “Wsparcie Techniczne”. Następnie kliknij pozycję “Status naprawy”. Otwarte zostanie nowe okno, w którym podaj odpowiednio numer “ID naprawy” oraz nazwisko na jakie zlecenie zostało zarejestrowane. Następnie kliknij “szukaj”. Aktualny status naprawy zostanie wyświetlony na stronie. Wideo instrukcja TUTAJ.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie zadzwoń pod numer +48 570 587 150 lub +48 533 988 220 albo wypełnij formularz kontaktowy.
Zgłoś naprawę

Kontaktowałeś się z działem pomocy technicznej i konieczne jest odesłanie produktu do serwisu?
Nie zwlekaj, zgłoś naprawę, a my ruszymy z pomocą!
(Usługa dotyczy zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych).

Zgłoś naprawę Sprawdź status zgłoszenia

Pliki do pobrania

loading