ZOEY - wózek spacerowy

Stylowa spacerówka Lionelo Zoey to komfortowy wózek na każdą okazję. Lekka i trwała rama wyposażona w system składania do niewielkich rozmiarów powoduje, że produkt jest łatwy w transporcie i przechowywaniu. Wygodne siedzisko i duża budka z okienkiem oferują komfortową jazdę, a koła z pianki EVA i pełna amortyzacja zapewniają wózkowi dużą zwrotność na różnych nawierzchniach.

Podwójna amortyzacja

Lionelo Zoey dysponuje wydajnymi amortyzatorami umieszczonymi w tylnych i przednich kołach wózka.

Budka XXL

Obszerna budka zapewnia komfortowe warunki jazdy, a wbudowane siatkowane okienko poprawia obieg powietrza i pozwala na bieżącą obserwację dziecka.

Kompaktowe składanie

Wózek został wyposażony w system składania do niewielkich rozmiarów, co ułatwia jego transport i przechowywanie.

Lekka i wytrzymała konstrukcja

Wykonana z aluminium rama produktu jest odporna na uszkodzenia, a dzięki niskiej wadze wózek można bez trudu przenosić.

Wygodny system regulacji

Spacerówka Lionelo Zoey dysponuje wodoodporną dużą budką z okienkiem oraz obszernym i wygodnym siedziskiem. Wózek został wyposażony w bezstopniową paskową regulację pochylenia oparcia do płaskiej pozycji. Produkt posiada łatwy do utrzymania w czystości podnóżek pokryty ekoskórą. Daszek wózka wykonany jest z tkaniny zawierającej filtr UPF 50+, odbijający promienie UV i zapewniający wewnątrz spacerówki optymalną temperaturę dla dziecka.

Lekka i zwrotna spacerówka

Wózek Zoey został wyposażony w lekką aluminiową ramę składającą się do kompaktowych rozmiarów wraz z siedziskiem. Zastosowanie podwójnego mechanizmu składania oraz blokady przed samoistnym złożeniem sprawia, że produkt gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Model Zoey przeszedł szereg wewnętrznych kontroli, a także testy w niezależnym laboratorium certyfikującym Intertek. Produkt spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 1888. Objęty jest również dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Wydajna podwójna amortyzacja

W przednich i tylnych kołach Lionelo Zoey zastosowano amortyzatory, które skutecznie minimalizują odczuwalność drgań. Wysoką zwrotność i dobrą przyczepność wózka gwarantują odporne na ścieranie duże koła wykonane z pianki EVA. Produkt został wyposażony w centralny hamulec obsługiwany jedną nogą oraz opcjonalną blokadę skrętu do jazdy na wprost.

Połączenie elegancji i wszechstronności

Bogaty pakiet akcesoriów zapewnia Lionelo Zoey wysoki poziom wszechstronności. Oprócz moskitiery i uchwytu na kubek spacerówka dysponuje dużym koszem ma akcesoria. Obicie wózka wykonano z łatwej do utrzymania w czystości tkaniny odpornej na przetarcia i rozciągnięcia. Model Zoey posiada też stylowe wykończenie z ekoskóry oraz elementy odblaskowe poprawiające widoczność produktu.

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

Specyfikacja

Model:Zoey
Typ:Spacerówka
Przedział wagowy:0 – 15 kg
Waga produktu:8,40 kg
Waga stelaża:8 kg
Waga gondoli: -
Waga siedziska:-
Waga nosidełka:-
Wymiary produktu: spacerówka: 55 x 85 x 105 cm, po złożeniu: 56 x 26 x 90 cm
Rodzaj kół: bezobsługowe koła z tworzywa piankowego EVA
Średnica kół:przednie: 17 cm (6,7 cala), tylne: 23,5 cm (9,25 cala)
Amortyzacja: tak, podwójna amortyzacja
Funkcjonalność: obszerne i wygodne siedzisko; możliwość rozłożenia siedziska do pozycji leżącej; paskowa regulacja pochylenia oparcia; podwójny system składania wózka; blokada przed samoistnym złożeniem; podwójna amortyzacja - przednich i tylnych kół; obrotowe koła (360°); blokada kół przednich do jazdy na wprost; centralny hamulec; 2. pozycje regulacji podnóżka; 2. pozycje regulacji wysokości pasów; wodoodporna budka XXL z okienkiem; wodoodporne i łatwe do utrzymania w czystości siedzisko; podnóżek ze strefą czystą; obustronnie odpinany obrotowy pałąk; pojemny kosz; elementy odblaskowe poprawiające widoczność
Materiały:100% poliester + elementy z PU, aluminium
Zestaw:stelaż wózka, koła bezobsługowe EVA, moskitiera, uchwyt na kubek, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia