NATT - wózek spacerowy

Zwrotny i przyjemny w prowadzeniu Lionelo Natt to wózek, który można stosować od pierwszych dni życia dziecka. Wszystko dzięki harmonijnie działającej bezstopniowej regulacji oparcia, która pozwala rozłożyć je zupełnie płasko, a także dużym bezobsługowym kołom zapewniającym wysoki komfort jazdy. Z takim zestawem zalet radość z codziennych spacerów jest zapewniona!

Daszek XXL z okienkiem

Obszerna budka oferuje dużą przestrzeń do wygodnej jazdy, a siatkowane okienko poprawia cyrkulację powietrza.

Koła zdejmowane na „klik”

Prosty i szybki montaż kół na „klik” pozwala łatwo odczepić je od stelaża, ograniczając zajmowaną przez wózek przestrzeń po złożeniu do kompaktowych rozmiarów.

Bezstopniowa regulacja oparcia

Wózek został wyposażony w płynnie działającą bezstopniową regulację oparcia, co pozwala zmieniać jego ustawienie bez ryzyka obudzenia dziecka.

Regulacja podnóżka

Model Natt dysponuje regulacją podnóżka, którego ułożenie łatwo jest dopasować do potrzeb małego użytkownika.

Komfort jazdy od pierwszych dni życia

Lionelo Natt to uniwersalny i wygodny wózek, który może towarzyszyć dziecku od urodzenia do momentu, gdy osiągnie wagę 22 kilogramów. Produkt wyposażony jest w duże siedzisko z bezstopniową regulacją oparcia, które zapewnia maluszkowi optymalne warunki jazdy i wypoczynku.

Odblaskowe elementy zwiększające bezpieczeństwo

Duży daszek oraz 5-punktowe pasy modelu Natt zostały wyposażone w odblaskowe elementy zwiększające widoczność wózka. O bezpieczeństwo dziecka dba także miękki i otwierany z dwóch stron pałąk. Produkt spełnia wymogi europejskiego standardu EN 1888 i jest objęty dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Wytrzymała rama i kompaktowe składanie

Trwały stelaż modelu Natt wykonany jest z wysokiej jakości metali. Produkt można łatwo złożyć do niewielkich rozmiarów za pomocą jednego ruchu. Wózek został wyposażony w duże bezobsługowe koła z pianki EVA, a także opcjonalną blokadę skrętu przednich kół.

Przyjazne i pomocne rozwiązania

W daszek Lionelo Natt wbudowano duże siatkowane okienko zapewniające dobrą wentylację wnętrza wózka oraz możliwość zachowania stałego kontaktu wzrokowego z dzieckiem. Tapicerka produktu została wykonana z tkaniny łatwej do utrzymania w czystości i odpornej na przetarcia. Do zestawu modelu Natt dołączono duży kosz na niezbędne akcesoria, moskitierę chowaną w podnóżku oraz podręczną kieszonkę na potrzebne drobiazgi.

Specyfikacja

Model:Natt
Typ:spacerówka
Przedział wagowy:0 - 22 kg
Waga produktu:8,8 kg
Waga stelaża:-
Waga gondoli: -
Waga siedziska:-
Wymiary produktu:105,5 x 56 x 90 cm, po złożeniu: 80 x 55,5 x 36 cm
Rodzaj kół: piankowe EVA
Wymiary kół:tylne: 22,9 cm (9 cali), przednie: 17,8 cm (7 cali)
Amortyzacja:pełna
Funkcjonalność:regulacja pochylenia oparcia; 2 pozycje regulacji podnóżka; 4-stopniowa regulacja daszka; składanie do kompaktowych rozmiarów; blokada skrętu kół przednich; centralny hamulec; wypinany pałąk
Materiały:stal, poliester
Zestaw:wózek, moskitiera, kosz, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF