JULIE ONE - wózek spacerowy

Julie One to harmonijnie połączona funkcjonalność z lekką konstrukcją i eleganckim designem. Niska waga spacerówki oraz wytrzymałe koła wyposażone w amortyzację zapewniają dużą zwrotność i wysoki komfort jazdy. Dzięki bogatemu zestawowi akcesoriów rodzic może przygotować się na każdą okoliczność, aby małemu podróżnikowi niczego nie zabrakło.

Amortyzowane koła

Julie One posiada duże amortyzowane koła, które skutecznie niwelują drgania wywołane nierówną nawierzchnią.

Kompaktowe składanie

Wózek można złożyć do niewielkich rozmiarów, dzięki czemu jest łatwy w przechowaniu i transporcie.

Lekka i wytrzymała konstrukcja

Rama Julie One została wykonana z wysokiej jakości aluminium, co pozwala wózkowi zachować niską wagę i wysoką wytrzymałość konstrukcji.

Bezstopniowa regulacja oparcia

Oparcie wózka regulowane jest za pomocą pokrętła, co umożliwia optymalne dopasowanie jego pochylenia do potrzeb dziecka.

Komfortowe i bezpieczne spacerowanie

Duża i głęboka budka z wbudowanym okienkiem zapewnia wysoki standard podróżowania i skuteczną ochronę przed zróżnicowanymi warunkami atmosferycznymi. Model Julie One został wyposażony w bezstopniową regulację oparcia oraz regulację podnóżka. Przed wysunięciem się z wózka dziecko chronią 5-punktowe pasy oraz obustronnie odpinany pałąk pokryty eko-skórą.

Lekka rama i kompaktowe składanie

Lekki aluminiowy stelaż sprawia, że model Julie One jest zwrotny i przyjemny w prowadzeniu. Spacerówkę w łatwy sposób można złożyć do niewielkich rozmiarów, co ułatwia jej transport i przechowywanie.

Amortyzowane koła i duża zwrotność

Duże i wytrzymałe gumowo-poliuretanowe koła modelu Julie One zostały wyposażone w wydajną amortyzację. Wózek spełnia wszystkie wymogi europejskiego standardu EN 1888 i jest objęty dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Nowoczesny design i bogaty zestaw akcesoriów

Spacerówka Julie One łączy nowoczesne wzornictwo z dużą wszechstronnością. Produkt posiada pakiet licznych dodatków w postaci pokrowca na nóżki, moskitiery oraz uchwytu na kubek lub butelkę, a także pojemnego kosza na akcesoria dziecięce. W zestawie znajduje się również wygodna torba do transportu złożonego wózka.

Specyfikacja

Model:Julie One
Typ:spacerówka
Przedział wagowy:0 - 22 kg
Waga produktu:6,6 kg
Waga stelaża:-
Waga gondoli: -
Waga siedziska:-
Wymiary produktu:101 x 50 cm x 76 cm, po złożeniu: 60 x 50 x 29 cm
Rodzaj kół: gumowe (PU)
Wymiary kół:przednie: 13 cm (5,11 cala), tylne: 15 cm (5,9 cala)
Amortyzacja:tak, pełna
Funkcjonalność:bezstopniowa regulacja oparcia; regulacja podnóżka; łatwe składanie do kompaktowych rozmiarów; regulowany daszek; panel wentylacyjny z tyłu; mechanizm postojowy na tylnych kołach; dwustronnie odpinany przedni pałąk; wykończenia z eko-skóry; pojemny kosz
Materiały:aluminiowy, poliester, ekoskóra
Zestaw:wózek, moskitiera, uchwyt na kubek, ocieplacz na nóżki, torba transportowa, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

JULIE ONE – instrukcja montażu