ELIA OSLO - wózek spacerowy

Lekka i zwrotna spacerówka o eleganckim, nietuzinkowym designie – tak w skrócie można opisać model Elia Oslo. Wózek łączy w sobie wygodne i funkcjonalne rozwiązania wspierane przez bogaty zestaw akcesoriów. Dzięki amortyzacji przednich kół oraz łatwości w manewrowaniu Elia Oslo oferuje wysoką jakość podróży, a regulowane oparcie i podnóżek pozwalają dopasować ustawienie elementów produktu do bieżących potrzeb dziecka.

Daszek XXL z okienkiem

Duży regulowany daszek z siatkowanym okienkiem zapewnia dziecku wygodną przestrzeń do wypoczynku.

Kompaktowe składanie

Wózek Elia Oslo w łatwy sposób można złożyć do kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu swobodnie mieści się w samochodowym bagażniku.

Lekka i wytrzymała konstrukcja

Konstrukcja modelu Elia Oslo jest nie tylko wytrzymała, ale również lekka. Wózek waży zaledwie 7 kilogramów.

Regulacja podnóżka

2-stopniowa regulacja podnóżka pozwala na swobodne dostosowanie ustawienia tego elementu do potrzeb małego podróżnika.

Lekka konstrukcja i łatwe składanie

Wózek Elia Oslo to spacerówka o lekkiej konstrukcji, którą można złożyć do kompaktowych rozmiarów. Produkt przeznaczony jest dla dzieci o wadze nieprzekraczającej 15 kilogramów. Obszerna budka z regulowanym daszkiem wyposażona jest w zamykane okienko poprawiające cyrkulację powietrza. Produkt spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 1888, a także objęty jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Funkcjonalność i pakiet akcesoriów

Model Elia Oslo został wyposażony w bezdętkowe i bezobsługowe koła z pianki EVA. Wózek posiada możliwość blokady skrętu oraz amortyzację przednich kół. Produkt dysponuje 4-stopniową regulacją oparcia i 2-stopniową regulacją podnóżka. O bezpieczeństwo dziecka dbają 5-punktowe pasy z otulinkami oraz miękki piankowy pałąk. Spacerówka wyróżnia się nietuzinkowym designem oraz pakietem dodatków, w skład których wchodzą moskitiera, ocieplacz na nogi oraz folia przeciwdeszczowa.

Specyfikacja

Model:Elia Oslo
Typ:spacerówka
Przedział wagowy:0 - 15 kg
Waga produktu:6 kg
Waga stelaża:-
Waga gondoli: -
Waga siedziska:-
Wymiary produktu:104 x 85,5 x 53,5 cm, po złożeniu: 37,5 x 104 x 36,5 cm
Rodzaj kół: bezobsługowe koła z tworzywa piankowego EVA
Wymiary kół:13,5 cm (5,3 cali)
Amortyzacja:tak, na przednich kołach
Funkcjonalność:4-stopniowa regulacja pochylenia oparcia; 2 pozycje regulacji podnóżka; 2-stopniowa regulacja daszka; łatwe składanie; blokada kół przednich do jazdy na wprost
Materiały:stal, poliester
Zestaw:wózek, moskitiera, folia przeciwdeszczowa, pokrowiec na nóżki, kosz, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF