DANI - wózek spacerowy

Lionelo Dani łączy wszechstronne rozwiązania z eleganckim designem, dzięki czemu znakomicie wpisuje się zarówno w potrzeby dziecka, jak i rodzica. Obszerna i wygodna budka, lekki stelaż, możliwość składania produktu do kompaktowych rozmiarów, a także podwójna amortyzacja sprawiają, że użytkowanie wózka Dani jest samą przyjemnością.

Montaż przodem lub tyłem

W zależności od potrzeb i preferencji siedzisko spacerówki można zamontować przodem i tyłem do kierunku jazdy.

Daszek XXL

Obszerna budka oferuje dużą przestrzeń do wygodnej jazdy, a siatkowane okienko poprawia cyrkulację powietrza.

Podwójna amortyzacja

Przednie i tylne koła wózka zostały wyposażone w amortyzatory, które niwelują wstrząsy i tym samym podnoszą komfort podróży.

Kompaktowe składanie

Zarówno sam stelaż, jak i spacerówka z siedziskiem zamontowanym przodem lub tyłem do kierunku jazdy łatwo składa się do kompaktowych rozmiarów.

Wodoodporny daszek i uniwersalne siedzisko

Wózek Lionelo Dani to lekka spacerówka z siedziskiem montowanym przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Produkt dysponuje regulacją pochylenia oparcia oraz ustawienia podnóżka. Duża budka z wbudowanym okienkiem zapewnia optymalną cyrkulację powietrza, a wodoodporny daszek z filtrem chroni dziecko przed przegrzaniem.

Lekka konstrukcja i łatwe składanie

Aluminiowy lekki stelaż modelu Dani został wyposażony w system składania do kompaktowych rozmiarów oraz blokadę chroniącą produkt przed samoistnym złożeniem. Obustronnie odpinany obrotowy pałąk i 5-punktowe pasy bezpieczeństwa chronią maluszka przed wypadnięciem z wózka. Spacerówka spełnia wymogi określone europejskim standardem bezpieczeństwa EN 1888. Produkt objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Podwójna amortyzacja

Model Dani wyposażono w odporne na ścieranie koła z pianki EVA. Amortyzatory umieszczone w przednich i tylnych kołach niwelują odczuwalność wstrząsów, a blokada kół do jazdy na wprost ułatwia kierowanie wózkiem. Produkt posiada także regulację uchwytu pozwalającą dostosować jego ustawienie do wzrostu rodzica.

Łatwa w czyszczeniu tapicerka

Tapicerkę wózka Dani wykonano z łatwej do utrzymania w czystości i wytrzymałej na przetarcia tkaniny. Spacerówka posiada zestaw dodatków w postaci pokrowca na nóżki, odczepianego uchwytu na kubek lub butelkę oraz pojemnego kosza na akcesoria.

Specyfikacja

Model:Dani
Typ:spacerówka
Przedział wagowy:0 - 15 kg
Waga produktu:9,90 kg
Waga stelaża:6,60 kg
Waga gondoli: -
Waga siedziska:-
Wymiary produktu:stelaż ze spacerówką: 57 x 96 x 115 cm; spacerówka po złożeniu: 42 x 64 x 20 cm
Rodzaj kół: bezobsługowe koła z tworzywa piankowego EVA
Średnica kół:przód: 17,5 cm, tył: 23 cm
Amortyzacja:tak, podwójna
Funkcjonalność: montaż siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy; 3-stopniowa regulacja pochylenia oparcia; wodoodporny daszek XXL z filtrem odbijającym promienie UV; obustronnie odpinany obrotowy pałąk; podwójny system składania wózka i blokada przed samoistnym złożeniem; blokada kół przednich do jazdy na wprost; centralny hamulec; 3-stopniowa regulacja podnóżka; 3-stopniowa teleskopowa regulacja uchwytu; kosz o pojemności do 2 kg
Materiały:aluminium, elementy z PU, poliester
Zestaw:stelaż wózka, koła bezobsługowe z pianki EVA, siedzisko spacerowe, pokrowiec na nóżki, uchwyt na kubek
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

Wózek Dani – instrukcja składania