AMBER - wózek wielofunkcyjny 2 w 1

Z wielofunkcyjnym wózkiem Amber 2 w 1 rodzicielstwo staje się łatwiejsze. Wszystko za sprawą jego wszechstronności i przemyślanych rozwiązań, które wspierają opiekunów w codziennej pielęgnacji dziecka. Bez względu na to, czy pełni funkcję wózka spacerowego z kubełkowym siedziskiem, czy gondoli, doskonale sprawdza się podczas krótkich spacerów, jak i dłuższych wypraw.

Kompaktowe składanie

Zarówno sam stelaż, jak i spacerówka z siedziskiem zamontowanym przodem do kierunku jazdy łatwo składają się do kompaktowych rozmiarów.

Lekka i wytrzymała konstrukcja

Wykonana z aluminium rama wózka jest odporna na uszkodzenia, a dzięki niskiej wadze łatwo można ją przenieść.

Podróż przodem i tyłem do kierunku jazdy

W zależności od potrzeb i preferencji siedzisko spacerówki można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Podwójna amortyzacja

Umieszczone na przednich i tylnych kołach amortyzatory skutecznie niwelują wstrząsy wywołane nierówną nawierzchnią.

Połączenie funkcji spacerówki i gondoli

Lionelo Amber 2 w 1 to wszechstronny wózek przeznaczony dla dzieci ważących do 22 kilogramów. Kubełkowe siedzisko modelu montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy posiada regulację oparcia i podnóżka. Obszerna budka z wbudowanym okienkiem zapewnia komfortowe warunki jazdy i znakomitą wentylację. Daszek został podszyty materiałem odbijającym promienie UV, co pomaga w utrzymaniu optymalnej temperatury wewnątrz wózka. W zestawie Amber 2 w 1 znajduje się również przestronna gondola z miękkim materacem oraz wygodną rączką do przenoszenia produktu.

Szybkie składanie do niewielkich rozmiarów

Łatwy system składania do kompaktowych rozmiarów czyni wózek Amber 2 w 1 łatwym w przechowywaniu i transporcie. Model posiada także blokadę zabezpieczającą przed samoistnym złożeniem. Lekki stelaż wózka wykonany jest z aluminium. Do zestawu produktu dołączono uniwersalne adaptery pozwalające dostosować ramę do montażu popularnych fotelików samochodowych. Amber 2 w 1 spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 1888 i objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Duża zwrotność i wygodne prowadzenie

Wózek został wyposażony w obrotowe pompowane koła dysponujące pełną amortyzacją. Model Amber 2 w 1 posiada blokadę kół przednich do jazdy na wprost, a także regulacją rączki ułatwiającą jego prowadzenie. Dzięki centralnemu hamulcowi z sygnalizacją opiekun zachowuje pełną kontrolę nad wózkiem.

Liczny zestaw akcesoriów

Lionelo Amber 2 w 1 posiada bogaty zestaw akcesoriów, w skład którego wchodzą uniwersalna moskitiera i folia przeciwdeszczowa, ocieplacze na nogi, a także mata do przewijania oraz pakowna torba. Wózek wyposażono również w pojemny kosz na artykuły pielęgnacyjne lub niewielkie zakupy. Tkanina zastosowana w wózku wyróżnia się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozciągnięcia oraz łatwością w utrzymaniu w czystości.

Specyfikacja

Model:Amber
Typ:wielofunkcyjny 2 w 1
Przedział wagowy:gondola: 0 - 9 kg, spacerówka: 0 - 22 kg
Waga produktu:16,50 kg
Waga stelaża:7,75 kg
Waga gondoli: 4,50 kg / 12,25 kg (gondola + stelaż)
Waga siedziska:4,00 kg / 11,75 kg (siedzisko + stelaż)
Wymiary produktu:stelaż + siedzisko: 60 x 92 x 111 cm, stelaż + siedzisko po złożeniu: 60 x 85 x 37 cm, stelaż + gondola: 60 x 92 x 115 cm
Rodzaj kół: obrotowe 360°, łożyskowane, pompowane, łożyskowane, pompowane
Wymiary kół:przednie: 17.5 cm (6,89 cala), tylne: 24,2 cm (9,53 cala)
Amortyzacja:tak, pełna
Funkcjonalność:montaż siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy; obszerne i wygodne siedzisko; 3-stopniowa regulacja pochylenia oparcia; 3-stopniowa regulacja podnóżka; podwójny system składania wózka; blokada przed samoistnym złożeniem; blokada kół przednich do jazdy na wprost; 5-stopniowa regulacja uchwytu dla rodzica; materacyk do gondoli w zestawie; daszek podszyty materiałem odbijającym promienie UV; obustronnie odpinany obrotowy pałąk; kosz
Materiały:aluminium, poliester, PU
Zestaw:stelaż wózka, koła pompowane, gondola, dno gondoli, materacyk, pokrowiec gondoli, siedzisko spacerowe, pokrowiec na nóżki, folia przeciwdeszczowa (uniwersalna na gondolę i spacerówkę), moskitiera (uniwersalna na gondolę i spacerówkę), adaptery do nosidełka, torba, mata do przewijania
Gwarancja:

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF