RIYA - wózek wielofunkcyjny 3 w 1

Uniwersalny wózek Lionelo Riya 3 w 1 to wygodne połączenie spacerówki, gondoli i nosidełka. Produkt został zaprojektowany w taki sposób, by dzieci mogły z niego korzystać od pierwszych dni swojego życia. Bogaty zestaw akcesoriów oraz nowoczesne i bezpieczne rozwiązania gwarantują pociechom doskonałe warunki podróżowania, a rodzicom dają pewność, że najmłodsi otrzymują wszystko co najlepsze.

Daszek XXL

Obszerna budka oferuje dużą przestrzeń do wygodnej podróży, a siatkowane okienko poprawia obieg powietrza i pozwala na bieżącą obserwację dziecka.

Uniwersalne adaptery

Rama wózka wyposażona w uniwersalne adaptery przystosowana jest do montażu popularnych fotelików samochodowych.

Podwójna amortyzacja

Przednie i tylne koła wózka posiadają amortyzatory, które efektywnie niwelują wstrząsy i tym samym podnoszą komfort użytkowania produktu.

Kompaktowe składanie

Zarówno sam stelaż, jak i wózek z siedziskiem zamontowanym przodem lub tyłem do kierunku jazdy bezproblemowo składa się do kompaktowych rozmiarów.

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

Wszechstronne zastosowanie

Lionelo Riya 3 w 1 to wózek wielofunkcyjny, w skład którego wchodzi gondola wyposażona w materac marki Fiki Miki oraz spacerówka z siedziskiem montowanym przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Produkt posiada regulowane oparcie i podnóżek, a wbudowane w budkę okienko z siateczką zapewnia optymalną wentylację. Do zestawu wózka dołączono bezpieczny fotelik samochodowy z funkcją nosidełka – Lionelo Astrid.

Szybkie składanie i kompaktowe gabaryty

Wielofunkcyjny model Riya 3 w 1 dysponuje lekką aluminiową ramą, którą można składać do niewielkich rozmiarów wraz z siedziskiem lub gondolą. Aby jeszcze bardziej zmniejszyć zajmowaną przez wózek przestrzeń, wystarczy zdemontować koła instalowane „na klik”. Produkt posiada podwójny system składania oraz blokadę zabezpieczającą przed samoistnym złożeniem. Do zestawu dołączono uniwersalne adaptery pozwalające na dostosowanie stelaża do montażu fotelików samochodowych.

Lionelo Riya 3 w 1 spełnia wszystkie wymogi europejskiej normy bezpieczeństwa EN 1888. Wózek objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Komfort podróżowania i prowadzenia

Bezobsługowe koła z poliuretanu o podwyższonej wytrzymałości dysponują podwójną amortyzacją minimalizującą przenoszenie drgań. Blokada kół przednich do jazdy na wprost oraz 3-stopniowa regulacja uchwytu powodują, że wózek Riya 3 w 1 jest wygodny i łatwy w prowadzeniu.

Zestaw akcesoriów na każdą okazję

Lionelo Riya 3 w 1 posiada bogaty zestaw dodatków, wśród których znajdują się folia przeciwdeszczowa i chowana w podnóżku moskitiera oraz pokrowiec na nogi czy przewijak. Pakiet akcesoriów uzupełnia pojemny kosz, uchwyt na butelkę lub kubek, a także przestronna torba na artykuły pielęgnacyjne.

Tapicerkę produktu wykonano z wytrzymałej i łatwej w czyszczeniu tkaniny, którą można również prać ręcznie w temperaturze do 30° C. Elementy wózka pokryte elegancką eko-skórą należy czyścić przy użyciu wilgotnej ściereczki.

Specyfikacja

Model:Riya 3 w 1
Typ:wielofunkcyjny 3 w 1
Przedział wagowy:gondola: 0 – 9 kg, spacerówka: 0 – 15 kg, nosidełko: 0 – 13 kg
Waga produktu:17,90 kg
Waga stelaża:6,60 kg
Waga gondoli: 3,40 kg
Waga siedziska:3 kg
Waga nosidełka:3,40 kg
Wymiary produktu:stelaż ze spacerówką: 57 x 96 x 115 cm; stelaż z gondolą 57 x 96 x 126 cm; spacerówka po złożeniu: 42 x 64 x 20 cm
Rodzaj kół: bezobsługowe koła obrotowe z PU
Wymiary kół:przód: 17,5 cm (6,89 cala), tył: 23 cm (9 cali)
Amortyzacja: tak, podwójna
Funkcjonalność: montaż siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy; 3-stopniowa regulacja pochylenia oparcia; 3-stopniowa regulacja podnóżka; lekka składana gondola z uchwytem do przenoszenia; aluminiowa lekka konstrukcja; wodoodporny daszek XXL z filtrem UPF 50+; podwójny system składania wózka i blokada przed samoistnym złożeniem; podwójna amortyzacja; blokada kół przednich do jazdy na wprost; centralny hamulec; 3-stopniowa teleskopowa regulacja uchwytu; obustronnie odpinany obrotowy pałąk
Materiały:aluminium, elementy z PU, poliester
Zestaw:stelaż wózka, koła bezobsługowe PU, gondola, materacyk, pokrowiec gondoli, siedzisko spacerowe, pokrowiec na nóżki, folia przeciwdeszczowa, moskitiera, adaptery do nosidełka, torba, mata do przewijania, uchwyt na kubek, fotelik samochodowy Lionelo Astrid
Gwarancja:dożywotnia