KORI - rowerek trójkołowy

OPIS

Rowerek trójkołowy Kori 2 w 1 to bezpieczny i stabilny pojazd dla dzieci skonstruowany w oparciu o lekką ramę z wysokojakościowego stopu magnezu. Dzięki dużym bezdętkowym kołom i specjalnie zaprojektowanemu bieżnikowi pojazd jest bardzo stabilny, a 3-punktowe pasy i odblaskowe elementy czynią go bezpiecznym i widocznym na drodze.

Lekka i wytrzymała konstrukcja

Pojazd skonstruowany jest w oparciu o lekką i wytrzymałą ramę bez spawów wykonaną z wysokiej jakości stopu magnezu.

Przodem i tyłem do kierunku jazdy

Konstrukcja pojazdu umożliwia zmianę położenia siedziska o 180°, co pozwala dziecku podróżować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Regulacja uchwytu

Rowerek 2 w 1 Kori wyposażony jest w regulowaną rączkę, której wysokość można dopasować do wzrostu opiekuna.

Uchwyt na kubek

Do rączki umożliwiającej kierowanie pojazdem można dołączyć znajdujący się w zestawie uchwyt na kubek.

Wszechstronny pojazd

Lionelo Kori to połączenie rowerka spacerowego z klasycznym trójkołowym rowerkiem. Dzięki opcji zmiany położenia siedziska o 180° dziecko może podróżować przodem i tyłem do kierunku jazdy. Pojazd można prowadzić za pośrednictwem regulowanej rączki, jednocześnie zapewniając maluszkowi możliwość pedałowania. Po osiągnięciu przez małego użytkownika odpowiedniego wzrostu można ją zdemontować, podobnie jak podnóżek i pałąk, oddając rolę kierowcy w ręce pociechy.

Lekka konstrukcja i duża zwrotność

Konstrukcja Lionelo Kori oparta jest na lekkiej i pozbawionej spawów ramie wykonanej z wysokojakościowego stopu magnezu. Duże koła pojazdu zostały wyposażone w gumowe bezdętkowe opony z wysokiej jakości materiału PU. Dzięki specjalnie opracowanemu bieżnikowi pojazd dysponuje znakomitą przyczepnością. Przednie koło zabezpieczone jest osłonką, która pełni rolę błotnika. Kiedy dziecko zmęczy się pedałowaniem, może oprzeć nogi o wygodny podnóżek.

Bezpieczne rozwiązania

O bezpieczeństwo dziecka dbają 3-punktowe pasy z otulinkami oraz demontowana poręcz. Rączki kierownicy Lionelo Kori zostały zaopatrzone w antypoślizgowe nakładki. Produkt dysponuje również dzwonkiem oraz skutecznymi tylnymi hamulcami. Pojazd wyposażono w odblaskowe elementy, które poprawiają jego widoczność na drodze.

Lionelo Kori został poddany wieloetapowej weryfikacji oraz testom w niezależnym laboratorium certyfikującym Intertek. Spełnia wymagania europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 71. Produkt jest objęty dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Komfort i bogaty zestaw akcesoriów

Pojazd wyposażono w odłączany 3-stopniowy daszek z wbudowaną przewiewną siatką oraz w 3-stopniową regulację oparcia. W skład zestawu rowerka Kori wchodzą dwa kosze na niezbędne akcesoria, a także wygodna torba zapinana na zamek. Ponadto do rączki, za pomocą której opiekun steruje pojazdem, można dołączyć znajdujący się w pakiecie uchwyt na kubek lub butelkę.

Specyfikacja

Model:Kori
Funkcje:2 w 1: rowerek spacerowy, rowerek trójkołowy
Przedział wiekowy:1,5 - 5 lat
Maksymalne obciążenie:do 25 kg
Wymiary produktu:55 x 80 x 84-103 cm, po złożeniu: 55 x 80 x 56 cm
Waga produktu:9,15 kg
Rodzaje kół:gumowe
Wymiary kół:przód: 25,4 cm (10 cali), tył: 20,3 cm (8 cali)
Funkcjonalność:konstrukcja ze stopu magnezu bez spawów; obrotowe siedzisko 360°; 3-stopniowa regulacja oparcia; 3-punktowe pasy z otulinkami; osłona felgi na przednim kole; hamulec na tylnej osi; wolne koło; podnóżek dla młodszych dzieci; system sterowania rowerkiem poprzez regulowany uchwyt dla rodzica; regulowany daszek z odblaskową lamówką
Materiały:stop magnezu, poliester
Zestaw: trójkołowiec, dodatkowy podnóżek, uchwyt na kubek, 2 kosze, dzwonek, torba; instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

KORI – instrukcja montażu