WILLY AIR - rowerek biegowy

Rowerek biegowy Willy Air to lekki i bezpieczny pojazd dla dzieci, które ukończyły 2. rok życia. Drewniana rama, pompowane koła i ciekawy design przyciągają uwagę zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców. Wytrzymała konstrukcja z lipowego drewna oraz regulowane siodełko zapewniają komfortową zabawę na świeżym powietrzu, a także skuteczne wsparcie w rozwoju koordynacji ruchowej dziecka.

Dzwonek

Zamontowany na kierownicy dzwonek pozwala zaznaczyć dziecku swoją obecność i pomaga w nauce podstawowych zasad poruszania się na drodze.

Regulacja siodełka

Dzięki 4-stopniowej regulacji siodełka pojazd można łatwo dopasować do dzieci w różnym wieku i o zróżnicowanej sylwetce.

Tablica kredowa

Zainstalowana z przodu tablica pokryta farbą kredową daje możliwość twórczego ozdobienia pojazdu.

Obszerne i wygodne siodełko

Willy Air został wyposażony w duże i dobrze wyprofilowane siodełko z ekoskóry, które jest wygodne i łatwe w czyszczeniu.

Wytrzymała i lekka drewniana rama

Rowerek Willy Air dysponuje lekką i wytrzymałą ramą z wysokiej jakości drewna lipowego. Dzięki temu, że została zaimpregnowana i oszlifowana, nie posiada ostrych krawędzi ani szorstkich elementów. Kierownicę pojazdu zaprojektowano w taki sposób, by chroniła dłonie dziecka nawet podczas upadku. Rowerek posiada także blokadę skrętu.

Willy Air przeszedł wieloetapową weryfikację oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikującym Intertek. Produkt spełnia wymagania europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 71. Objęty jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Zwrotność i wygoda

Rowerek biegowy Willy Air został wyposażony w gumowe pompowane koła, które oferują doskonałą przyczepność i amortyzację. Komfortowe siodełko z ekoskóry dysponuje 4-stopniową regulacją, która umożliwia dostosowanie jego wysokości do indywidualnych potrzeb dziecka. Willy Air posiada wycięty w ramie uchwyt ułatwiający przenoszenie rowerka. Wśród akcesoriów dołączonych do pojazdu znajdują się również dzwonek oraz specjalna tabliczka kredowa.

Specyfikacja

Model:Willy Air
Przedział wiekowy:od 2. roku życia
Maksymalne obciążenie:do 25 kg
Wymiary produktu:38 x 81 x 54 cm
Waga produktu:2,3 kg
Regulacja kierownicy:nie
Regulacja siodełka:tak, 39 - 45 cm
Rodzaj kół: gumowe, pompowane
Wymiary kół:30,5 cm (12 cali)
Funkcjonalność:zwiększony promień skrętu kierownicy; blokada skrętu; 4-stopniowa regulacja siodełka; antypoślizgowe uchwyty
Materiały:lakierowana sklejka z drewna lipowego, metal
Zestaw:rowerek biegowy, narzędzia montażowe, dzwonek, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF