BART - rowerek biegowy

Rowerek biegowy Bart sprawia małym użytkownikom mnóstwo radości i jednocześnie pozytywnie wpływa na rozwój koordynacji ruchowej, mięśni i umiejętności utrzymywania równowagi. Stanowi znakomity wstęp do opanowania sztuki jazdy na tradycyjnym rowerze, a także zapewnia świetną zabawę na świeżym powietrzu.

Lekka i wytrzymała konstrukcja

Konstrukcja pojazdu oparta jest na lekkiej i wytrzymałej ramie wykonanej ze stopu magnezu odpornego na korozję.

Regulacja siodełka

Zakres regulacji siodełka w modelu Bart wynosi od 35. do 43. centymetrów.

Regulacja kierownicy

Kierownica rowerka regulowana jest w zakresie 50 – 57 centymetrów. Produkt rośnie wraz z dzieckiem.

Podnóżek

Rama rowerka Bart została tak wyprofilowana, aby dziecko mogło oprzeć nogi o podnóżek w trakcie używania pojazdu.

Lekka i wytrzymała konstrukcja

Dzięki odlewanej ciśnieniowo ramie ze specjalnego stopu magnezu pojazd jest lżejszy nawet o 75 procent od konkurencyjnych rowerków wyposażonych w stalowe ramy. Tłumiące właściwości tworzywa sprawiają, że podczas jazdy konstrukcja działa niczym naturalny amortyzator. Bezspawowy sposób wytwarzania powoduje, że rama jest bardziej wytrzymała i odporna na uszkodzenia.

Stabilne i bezobsługowe koła

Model Lionelo Bart został wyposażony w lekkie bezobsługowe koła z pianki EVA, których nie da się przebić. Nie wymagają pompowania i doskonale sprawdzają się na każdego rodzaju nawierzchni, a wyprofilowany bieżnik pozytywnie wpływa na przyczepność rowerka w trakcie jazdy.

Model Bart został poddany wieloetapowej wewnętrznej weryfikacji oraz testom w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Rowerek spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 71. Pojazd objęty jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Bezpieczna zabawa

Rączki kierownicy zostały wykonane z antypoślizgowego materiału i zaasekurowane przed możliwością niezamierzonego przesuwania się dłoni. Regulacje siodełka i kierownicy pozwalają na dostosowanie ustawienia pojazdu do indywidualnych potrzeb dziecka. Blokada ograniczająca kąt skrętu niweluje ryzyko przewrócenia się, a zaokrąglone krawędzie chronią skórę małego użytkownika przed otarciami. Ramę rowerka wyposażono w subtelne wytłoczenie pełniące funkcję podnóżka.

Łatwość w przenoszeniu

Rowerek biegowy Lionelo Bart wyróżnia się ramą o eleganckim opływowym kształcie, która nadaje mu dynamicznego, sportowego stylu. W jej centralnej części znajduje się efektowny prześwit, który służy do przenoszenia pojazdu. Dzięki niewielkiemu ciężarowi i dużej poręczności rowerek sprawdza się także w czasie dłuższych wyjazdów wakacyjnych.

Specyfikacja

Model:Bart
Przedział wiekowy:od 2. roku życia
Maksymalne obciążenie:do 30 kg
Wymiary produktu:88 x 39 x 50 cm
Waga produktu:3 kg
Regulacja kierownicy:tak, 50 - 57 cm
Regulacja siodełka:tak, 35 - 43 cm
Rodzaj kół:pianka EVA
Wymiary kół:30,5 cm (12 cali)
Funkcjonalność:lekka magnezowa konstrukcja; rama bez spawów; metalowe elementy mocujące i stalowe łożyska; blokada skrętu; wytłoczony podnóżek; uchwyt do przenoszenia
Materiały:stop magnezu, stal
Zestaw:rowerek biegowy, klucz imbusowy, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

BART – instrukcja montażu