ALEX - rowerek biegowy

Lionelo Alex to lekki rowerek biegowy, który zapewnia doskonałą zabawę na świeżym powietrzu i dba o motoryczny rozwój dziecka. Dzięki dużym możliwościom regulacyjnym pojazd rośnie wraz z małym podróżnikiem, a bezobsługowe koła z pianki EVA zapewniają komfortową i stabilną jazdę.

Regulacja siodełka

Szeroki zakres regulacji siodełka od 30. do 42. centymetrów pozwala na indywidualne dopasowanie jego wysokości do każdego malucha.

Regulacja kierownicy

W modelu Alex wysokość kierownicy jest regulowalna w zakresie od 52. do 58. centymetrów.

Obszerne i wygodne siodełko

Jego miękka struktura gwarantuje komfort jazdy nawet podczas wielu godzin zabawy, a specjalna budowa minimalizuje ryzyko otarć.

Wytłoczony podnóżek

Wyprofilowany podnóżek z antypoślizgowymi tłoczeniami pozwala na wygodne oparcie nóg w trakcie postoju.

Lekka i wytrzymała rama

Lionelo Alex to rowerek biegowy przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia. Lekka i wytrzymała rama pojazdu została wykonana ze stopu metali, dzięki czemu maksymalne obciążenie produktu wynosi aż 30 kilogramów. Jej struktura posiada właściwości amortyzacyjne, co wpływa pozytywnie na komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Szeroki zakres regulacji i niezawodne koła

Dzięki regulacji wysokości kierownicy oraz wygodnego siodełka Lionelo Alex rośnie wraz z pociechą. Pojazd wyposażono w bezobsługowe 12-calowe koła wykonane z pianki EVA, które są znacznie lżejsze od kół pompowanych i nie da się ich przebić. Ponadto głęboki bieżnik pozytywnie wpływa na stabilność i przyczepność rowerka.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci

Kierownica modelu Alex została wyposażona w ograniczenie kąta skrętu, które zapobiega przewróceniu się dziecka podczas jazdy. Nakładki antypoślizgowe na rączkach zwiększają komfort prowadzenia, a specjalna osłona centralnej części kierownicy odpowiednio chroni małego rowerzystę w przypadku uderzenia o nią ciałem.

Rowerek Alex przeszedł wieloetapową weryfikację oraz testy w renomowanym laboratorium certyfikującym SGS. Produkt spełnia wymagania europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 71. Pojazd jest objęty dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Lekkość i wygoda

Lionelo Alex posiada wyprofilowany podnóżek z antypoślizgowymi tłoczeniami, na których mały podróżnik może oprzeć stopy w czasie postoju. Niska waga oraz duża poręczność powodują, że pojazd jest łatwy w przenoszeniu i transporcie.

Specyfikacja

Model:Alex
Przedział wiekowy:od 3. roku życia
Maksymalne obciążenie:do 30 kg
Wymiary produktu:39 x 88 x 52 cm
Waga produktu:3,3 kg
Regulacja kierownicy:tak, 52 - 58 cm
Regulacja siodełka:tak, 30 - 42 cm
Rodzaj kół:pianka EVA
Wymiary kół:30,5 cm (12 cali)
Funkcjonalność:ogranicznik skrętu; antypoślizgowe uchwyty; wyprofilowany podnóżek z antypoślizgowymi tłoczeniami; osłona na kierownicę TPR
Materiały:stal, tworzywo sztuczne
Zestaw:rowerek biegowy, klucz imbusowy, osłona TPR na kierownicę, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

ALEX – instrukcja montażu