loading
#maluszekwpodrozy
Dowiedz się więcej
#maluszekwpodróży
Kup
Online
Zadzwoń do nas!
+48 530 270 200

Rebranding

scrolluj w dół

 

 

Rebranding marki Lionelo

Długo czekaliśmy na tę chwilę, ale było warto. Nadszedł czas zwieńczenia podejmowanych przez nas działań związanych z podnoszeniem jakości produktów Lionelo, dzięki czemu marka weszła w kolejny etap rozwoju. Postanowiliśmy uczcić tę okoliczność, odświeżając wizerunek i wprowadzając kilka istotnych zmian.

 

Najistotniejszą z nich jest modyfikacja logotypu marki. Żegnamy „lewka” na rzecz bardziej dojrzałej identyfikacji graficznej, która, mamy nadzieję, znajdzie Wasze uznanie. Przygotowujemy również zupełnie nową stronę internetową z odświeżonym wyglądem, ze zmodyfikowaną strukturą i świetnymi zdjęciami produktów. Lista niespodzianek jest zdecydowanie dłuższa, ale na tym etapie nie chcemy jeszcze odkrywać wszystkich kart.  Dlatego prosimy o cierpliwość i zachęcamy do obserwowania, jak się zmieniamy. Możemy jednak zapewnić, że nadchodzi wiele dobrego.

 

Proces rebrandingu wymaga czasu. W związku z czym produkty z nowym znakiem towarowym Lionelo będą pojawiać się w sprzedaży stopniowo przez kilka najbliższych miesięcy. To czas, kiedy będziecie mogli spotkać nasze wyroby zarówno z dotychczasowym logotypem w postaci „lewka”, jak i w nowej identyfikacji graficznej. Możecie być pewni, że bez względu na wersję brandu produkty są w pełni wartościowe i nie różnią się pod względem działania, funkcji czy zastosowanych materiałów.

 

Chcemy, aby proces zmiany był jasny i zrozumiały dla naszych klientów. Dlatego udostępniamy poniżej listę naszych artykułów, które można nabyć ze zmienionym logotypem: