loading
#maluszekwpodrozy
Dowiedz się więcej
#maluszekwpodróży
Kup
Online
Zadzwoń do nas!
+48 61 22 22 980

O nas

scrolluj w dół

Marka Lionelo

Produkcją nowoczesnej elektroniki użytkowej zajmujemy się od 2006 roku jako efekt polsko-holenderskiej współpracy biznesowej. Dzięki utalentowanemu zespołowi i niesamowitej energii szybko osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku, którą utrzymujemy do dziś, mając wspaniałe perspektywy na kolejne dekady.

Love & Laugh

Kilka lat po rozpoczęciu tej pięknej historii młody zespół z prezesem Marcinem Baranowskim na czele poznał wyjątkowy, choć trudny świat rodzicielstwa. Okazało się, że wśród setek marek dziecięcych nie istnieje ani jedna, która łączyłaby wysoką jakość produktów z dostarczaniem rodzicom wsparcia merytorycznego.

Wychowanie dziecka to wielki wysiłek i praca na wiele etatów, ale także gromadzony przez pokolenia know-how, którym według naszej filozofii powinno się dzielić. Chodzi przecież o dobro dzieci.

Wiedząc z własnego doświadczenia, z jakimi problemami muszą mierzyć się młodzi rodzice, zdecydowaliśmy się rozpocząć produkcję artykułów dziecięcych.

Naszym nadrzędnym celem jest udzielenie bohaterskim rodzicom całościowego wsparcia w wychowaniu szczęśliwych, uśmiechniętych pociech. Pamiętamy także o maluszkach, które mogą czasem czuć się zagubione w tak nowym dla nich świecie. By to osiągnąć, działamy dwutorowo – dostarczamy bezpieczne, wielofunkcyjne i wysokojakościowe produkty oraz – za pomocą cyklu #lioneloradzi – merytoryczną wiedzę na tematy związane z wychowaniem dzieci.

Wszystkie nasze działania są oparte na stałej współpracy ze światowej klasy ekspertami w swoich dziedzinach. Zainspirowani ponadczasowym holenderskim designem, łączymy sprawdzone tradycje z nowoczesnymi trendami – stale doskonalimy się oraz dynamicznie reagujemy na rynkowe tendencje, jeżeli pomagają nam one realizować naszą misję.

Pozwoliło nam to zdobyć zaufanie Rodziców na terenie całej Europy – produkty z charakterystycznym lwem można spotkać w Polsce, Niemczech, Rosji, Włoch i wielu innych krajach.

Nasi Partnerzy

Naszymi Partnerami są Świadoma Mama, z którą współtworzymy cykl edukacyjnych wywiadów dla przyszłych i obecnych rodziców oraz hotel Dolina Charlotty - do dyspozycji gości oddajemy nianie elektronicznej, rowerki biegowe oraz wózki spacerowe.

Tylko sprawdzone produkty

Naszą misją jest wspieranie rodziców w najbardziej odpowiedzialnym zadaniu - wychowaniu dzieci oraz pomaganie maluszkom w niełatwym przecież poznawaniu świata. Wszystkie nasze produkty są przed premierą poddawane wieloetapowej weryfikacji - przechodzą zarówno przez szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnych laboratoriach certyfikujących.

Nasze oddziały i sieć dystrybucji

POLSKA
ul. Adama Kręglewskiego 1,
61-248 Poznań
+48 61 222 29 80

HOLANDIA
Aalsvoort 2
7241MA Lochem