loading
#maluszekwpodrozy
Dowiedz się więcej
#maluszekwpodróży
Kup
Online
Zadzwoń do nas!
+48 61 222 29 80

O nas

scrolluj w dół

Marka Lionelo

Lionelo to tworzona z pasją i dbałością o dobro najmłodszych marka, należąca do grupy BrandLine Group, której główne siedziby mieszczą się w Polsce i Holandii. Kreuje produkty dla niemowląt i dzieci, a sprzedaż swoich produktów prowadzi na terenie Europy.

Love & Laugh

Misją Lionelo jest dostarczanie bezpiecznych, komfortowych i modnie zaprojektowanych produktów. Podczas całego procesu produkcji, kierujemy się podstawowymi wartościami rodziny: bezpieczeństwem, troską i rozwojem. Właśnie na tych kluczowych filarach budujemy naszą działalność.

Troska

Z najwyższą starannością dobieramy projekty, podwykonawców oraz materiały z których tworzone są nasze produkty. Zachowujemy się odpowiedzialnie względem konsumentów, społeczeństwa, w którym funkcjonujemy.

Bezpieczeństwo

W naszych produktach wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, mające na celu zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Rozwój

Rozwijamy się wspólnie z naszymi klientami. W swojej ofercie posiadamy produkty takie jak foteliki samochodowe, wózki, łóżeczka czy też barierki bezpieczeństwa. Nieustannie poszerzamy ofertę i ulepszamy sprawdzone produkty, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby rodziców i dzieci.

Nasi Partnerzy

Naszymi Partnerami są Świadoma Mama, z którą współtworzymy cykl edukacyjnych wywiadów dla przyszłych i obecnych rodziców oraz hotel Dolina Charlotty - do dyspozycji gości oddajemy nianie elektronicznej, rowerki biegowe oraz wózki spacerowe.

Tylko sprawdzone produkty

Nasza misją jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom w codziennych sytuacjach. Istniejemy, by dawać poczucie komfortu rodzicom, wynikające z korzystania z najlepszych produktów w najlepszych cenach.

  • certificate
  • certificate

Nasz zespół

Marcin Baranowski

CEO

Marcin związany jest z firmą od 12 lat, zalicza się do wąskiego grona jej „ojców założycieli”. Dba o niezachwiany wizerunek firmy, realizację misji i dobre funkcjonowanie całej machiny. Jego głównym celem jest napędzanie naszego przedsiębiorstwa do dynamicznego rozwoju.
Jego hobby to wszelkie możliwe sporty (niewiele jest takich, których nie próbował). Zapalony trekkingowiec, realizujący już plan zdobycia kilku najwyższych szczytów globu.

Jan Libera

Member of the Board,
Purchasing Director

Jan pracuje w firmie od 4 lat. Dynamiczną karierę zwieńczyła nominacja na wiceprezesa w 2015 roku. W firmie odpowiedzialny jest za projektowanie i wytwarzanie produktów. Jego priorytetem jest uzyskanie najlepszej jakości produktów w najlepszych cenach. Prywatnie ojciec dwóch córek. Pasjonat nowoczesnych technologii i motoryzacji.

Łukasz Skaliński

Member of the Board,
Area Sales Manager

Z firmą związany od początku jej istnienia. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2005 roku. Kolejno przechodził przez wszystkie działy firmy, skupiając się na ich strategii i rozwoju. W czerwcu 2011 roku objął stanowisko dyrektora ds. handlowych, które piastuje do dnia dzisiejszego. W 2015 roku został powołany na członka zarządu spółki BrandLine Group – wiceprezes zarządu.

Jakub Piotrowski

Member of the Board,
Aftersales Service Manager

Z firmą związany od początku jej istnienia. W 2015 roku został członkiem zarządu. W firmie odpowiedzialny za dział obsługi posprzedażowej, serwis oraz magazyn. Firma to jego konik i to właśnie prace tutaj traktuje jak swoje hobby. Prywatnie mąż i ojciec, ceniący sobie czas spędzany z rodziną.

Irmina Korpik

Key Account Manager

Irmina związana jest z handlem prawie 10 lat, swoich klientów bardzo szanuje i poświęca im możliwie dużo uwagi. Odpowiada za współpracę z sieciami handlowymi i sprzedaż hurtową na rynku PL.
Prywatnie jest żoną i mamą dwóch wspaniałych córek. Ze swoją rodziną realizuje wiele pasji, m.in. jazda konna, sztuka malarstwa.

Krzysztof Baranowski

Sales Manager

Jego głównym zadaniem jest pozyskiwanie klientów hurtowych oraz sieci handlowych, a także stałe dbanie o wysoki poziom obsługi klienta.
Jest osobą dbającą o dobro klienta, jak i firmy, którą reprezentuje.

Jacek Choiński

Customer Service Specialist,
Filmmaker, Motion designer

Pracuje w firmie od ponad 3 lat, reprezentuje sklep internetowy. Prężnie działa także we współpracy z działem marketingu, tworząc spoty reklamowe i filmy wizerunkowe. Jego głównym celem jest nieustanne ulepszanie wizerunku firmy i doskonalenie swoich umiejętności.
Stale rozwija swoje pasje - filmowanie, montaż i animację. Poza filmowaniem uwielbia podróżować (nie tylko po europejskim podwórku:) ), szukać sposobów na zastrzyki adrenaliny i grać w koszykówkę dla odprężenia umysłu.

Miłosz Dziasek

Customer Service Manager

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w obsłudze klienta na różnych stanowiskach. Z firmą związany od ponad 3 lat. Precyzyjny i cierpliwy. Fan nowych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań.
Prywatnie miłośnik kolei i fotografii.

Paulina Łączna

Product Manager

Kobiecy i silny pierwiastek w dziale Product Development. Łączy profesjonalizm z nieskończonymi pokładami kreatywności oraz dużym poczuciem humoru. Śledzi trendy rynkowe oraz nieustannie poszukuje nowych, inspirujących rozwiązań. W Lionelo jest odpowiedzialna za rozwój produktów oraz realizację strategicznych projektów biznesowych.
Po pracy spędza czas bardzo aktywnie, ma na swoim koncie kilka maratonów, ale także jeździ konno i ćwiczy crossfit. Poza tym mocno wspiera fundację, zajmującą się pomocą bezdomnym zwierzętom.

Wojciech Bręk

Warehouse Manager

Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu, gdzie uzyskał tytuł mgr inż. z dziedziny Inżynierii Systemów Logistycznych. Związany z firmą od 2012 roku, kieruje działem magazynu. Pasjonują go starożytne cywilizacje, uwielbia zwiedzać świat oraz czynnie uprawia sport.

Monika Rozmiarek

Chief accountant

Związana z firmą od 2012 roku, kieruje działem księgowym i kadrowym. Lubi mawiać, że na świecie są dwie pewne rzeczy – śmierć i podatki. Ona zajmuje się tym drugim. W życiu ważne są dla niej: rodzina i praca. Rodzina jest dla niej źródłem siły, a praca satysfakcji. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz poziomu obsługi to nadrzędny cel Moniki.

Nasze oddziały i sieć dystrybucji

POLSKA
ul. Adama Kręglewskiego 1,
61-248 Poznań
+48 61 222 29 80

HOLANDIA
Aalsvoort 2
7241MA Lochem