loading
#maluszekwpodrozy
Dowiedz się więcej
#maluszekwpodróży
Kup
Online
Zadzwoń do nas!
+48 61 222 29 80

O nas

scrolluj w dół

Marka Lionelo

Lionelo to tworzona z pasją i dbałością o dobro najmłodszych marka, należąca do grupy BrandLine Group, której główne siedziby mieszczą się w Polsce i Holandii. Kreuje produkty dla niemowląt i dzieci, a sprzedaż swoich produktów prowadzi na terenie Europy.

Love & Laugh

Misją Lionelo jest dostarczanie bezpiecznych, komfortowych i modnie zaprojektowanych produktów. Podczas całego procesu produkcji, kierujemy się podstawowymi wartościami rodziny: bezpieczeństwem, troską i rozwojem. Właśnie na tych kluczowych filarach budujemy naszą działalność.

Troska

Z najwyższą starannością dobieramy projekty, podwykonawców oraz materiały z których tworzone są nasze produkty. Zachowujemy się odpowiedzialnie względem konsumentów, społeczeństwa, w którym funkcjonujemy.

Bezpieczeństwo

W naszych produktach wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, mające na celu zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Rozwój

Rozwijamy się wspólnie z naszymi klientami. W swojej ofercie posiadamy produkty takie jak foteliki samochodowe, wózki, łóżeczka czy też barierki bezpieczeństwa. Nieustannie poszerzamy ofertę i ulepszamy sprawdzone produkty, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby rodziców i dzieci.

Nasi Partnerzy

Naszymi Partnerami są Świadoma Mama, z którą współtworzymy cykl edukacyjnych wywiadów dla przyszłych i obecnych rodziców oraz hotel Dolina Charlotty - do dyspozycji gości oddajemy nianie elektronicznej, rowerki biegowe oraz wózki spacerowe.

Tylko sprawdzone produkty

Naszą misją jest wspieranie rodziców w najbardziej odpowiedzialnym zadaniu - wychowaniu dzieci oraz pomaganie maluszkom w niełatwym przecież poznawaniu świata. Wszystkie nasze produkty są przed premierą poddawane wieloetapowej weryfikacji - przechodzą zarówno przez szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnych laboratoriach certyfikujących.

Nasze oddziały i sieć dystrybucji

POLSKA
ul. Adama Kręglewskiego 1,
61-248 Poznań
+48 61 222 29 80

HOLANDIA
Aalsvoort 2
7241MA Lochem