MARGAREET - nosidełko

Nosidełko Margareet ułatwia rodzicom opiekę nad dzieckiem i daje możliwość spędzania ze sobą więcej czasu. Odpowiednie wyprofilowanie zapewnia komfort przemieszczania się wraz z maluszkiem i gwarantuje najwyższe standardy dbałości o zdrowie pociechy. Stonowany i elegancki design sprzyja używaniu nosidełka zarówno przy mniej, jak i bardziej oficjalnych okazjach.

3 pozycje noszenia

Nosidełko oferuje 3 opcje noszenia maluszka dostosowane do jego wieku.

Pozycja „żabki”

Konstrukcja nosidełka zapewnia prawidłowe ułożenie nóżek dziecka w pozycji „żabki”.

Szeroki pas biodrowy

Obszerny pas biodrowy otula plecy rodzica, proporcjonalnie rozkładając ciężar dziecka i chroniąc kręgosłup opiekuna przed kontuzją.

Zatwierdzone przez IHDI

Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych (IHDI) potwierdził, że nosidełko Margareet jest bezpieczne dla bioderek dziecka.

Bliskość i dbałość o zdrowie dziecka

Nosidełko Margareet umożliwia rodzicom noszenie dziecka w 3. pozycjach dostosowanych do wieku małego użytkownika. Produkt zapewnia prawidłowe ułożenie ciała maluszka, w tym jego nóg, które powinny być ustawione w pozycji „żabki”. Model Margareet wyposażono w szeroki materiałowy panel utrzymujący kręgosłup maleństwa w naturalnym położeniu oraz ergonomiczny zagłówek podtrzymujący główkę. Produkt pozytywnie przeszedł testy Międzynarodowego Instytutu Dysplazji Stawów Biodrowych (IHDI).

Potwierdzone bezpieczne rozwiązania

Margareet posiada podwójne zabezpieczenie klamry pasa biodrowego, które gwarantuje stabilność ułożenia dziecka w każdej sytuacji. System łatwego zakładania i duże możliwości regulacji sprawiają, że produkt łatwo jest dopasować do potrzeb dziecka oraz rodzica.

Nosidełko posiada certyfikat jednostki badawczej TÜV potwierdzający jego jakość i bezpieczeństwo. Model Margareet objęty jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Delikatny dla skóry materiał

Wysokiej jakości bawełniany materiał, z którego zostało wykonane nosidełko, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i zapobiega podrażnieniom delikatnej skóry pociechy. Margareet posiada także chowany w tapicerce kapturek, który skutecznie chroni dziecko przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych.

Elegancki i stonowany design

Ze względu na swoją funkcję nosidełko staje się elementem garderoby młodego rodzica. Dlatego projektując Margareet, zadbano nie tylko o wysokiej jakości materiał, ale również o to, by tkanina otrzymała eleganckie stonowane kolory. Dzięki temu dziecko może towarzyszyć rodzicom w mniej i bardziej oficjalnych okolicznościach.

Specyfikacja

Model:Margareet
Przedział wiekowy:od 4. miesiąca życia
Przedział wagowy:do 20. kg
Waga produktu:0,54 kg
Wymiary produktu:57 cm (pasek na ramię), 30 x 46 cm (klatka piersiowa), 60-134 cm (zakres regulacji pasa biodrowego)
Pozycja noszenia:3 pozycje: 1. z przodu przodem do rodzica (od 4. miesiąca życia); 2. z tyłu przodem do rodzica (od 6. miesiąca życia); 3. z przodu tyłem do rodzica (od 6. miesiąca życia)
Funkcjonalność:ergonomiczny kształt pozwalający na utrzymanie prawidłowej pozycji; intuicyjne, wygodne zakładanie i regulacja; szeroki pas biodrowy z klamrą z podwójnym zabezpieczeniem; osłonki pasów; chowany kapturek
Materiały:bawełna, poliester
Zestaw:nosidełko, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF