BABYLINE 5.1 - niania elektroniczna

Dla świeżo upieczonych rodziców nowoczesna niania elektroniczna Babyline 5.1 to prawdziwy skarb. Dzięki rozbudowanym funkcjom dwustronnej komunikacji, podglądu obrazu z 2 kamer oraz bogatemu systemowi powiadomień mogą oni na bieżąco obserwować aktywność dziecka. Natomiast duży zasięg urządzenia pozwala opiekunom zachować czujność, dając jednocześnie możliwość realizacji innych obowiązków.

2 kamery w zestawie

Babyline 5.1 dysponuje 2 kamerami dającymi możliwość obserwacji dziecka z dwóch odmiennych perspektyw.

8 kołysanek

Uruchamiane zdalnie uspokajające melodie pozwalają opanować niepokój pociechy bez konieczności wstawania z łóżka.

Dwustronna komunikacja

Działanie urządzenia oparte jest na dwustronnej komunikacji, dzięki której rodzic i dziecko mogą się nawzajem usłyszeć.

Polecana przy bliźniętach

Kamery można skierować na 2 oddzielne łóżeczka lub umieścić je w 2 odrębnych pomieszczeniach.

Dwustronna komunikacja

Działanie niani elektronicznej Babyline 5.1 opiera się na dwukierunkowej komunikacji, dzięki której rodzic i dziecko mogą się wzajemnie usłyszeć. Urządzenie wyposażone jest również w 2 kamery pozwalające opiekunowi na bieżąco kontrolować aktywność maluszka. Produkt jest wyposażony w funkcję automatycznego przełączania obrazu, co umożliwia obserwację pociechy z 2 różnych miejsc lub doglądanie dwojga dzieci jednocześnie. Połączenie obrazu i dźwięku pozwala skuteczniej i szybciej reagować na potrzeby pociechy. Ponadto Babyline 5.1 posiada 8 uspokajających melodii, które rodzic może uruchomić zdalnie.

Wszechstronność i bogaty zestaw funkcji

Urządzenie przekazuje nie tylko obraz i dźwięk. Dzięki wbudowanemu czujnikowi termicznemu niania elektroniczna Babyline 5.1 informuje również o bieżącej temperaturze w pomieszczeniu, w którym znajduje się dziecko. Regulowane statywy dają możliwość ustawienia kamer w optymalnej pozycji lub ich instalacji na ścianie. Z kolei odbiornik z wyraźnym kolorowym wyświetlaczem jest wyposażony w stabilny uchwyt podtrzymujący oraz wydajną baterię. Niania elektroniczna działa także w trybie nocnym wspieranym przez czujnik światła o zasięgu 5 metrów, a czytelny podgląd obrazu umożliwia obserwację dziecka w ciemności.

Wydajna bateria i system oszczędzania energii

W celu zapewnienia jak najdłuższego działania wyposażyliśmy Babyline 5.1 w wytrzymałą baterię o pojemności 750 mAh. Z kolei system oszczędzania energii VOX pozwala urządzeniu pracować w trybie czuwania i uruchamia je tylko wtedy, gdy wykryje dźwięk, informując rodzica o zdarzeniu. Dzięki energooszczędnemu trybowi funkcjonowania produkt działa do 24 godzin bez konieczności ładowania.

Bardzo duży zasięg działania

Urządzenie oferuje bardzo duży zasięg działania, dzięki czemu monitorowanie aktywności dziecka możliwe jest nawet z odległości 300 metrów. W przypadku utraty zasięgu, zmiany temperatury w pomieszczeniu, przebudzenia dziecka czy niskiego poziomu naładowania baterii Babyline 5.1 wysyła powiadomienia o zaistniałej sytuacji. Rozbudowane funkcje urządzenia pozwalają także zapisywać w nim planowane pory karmienia, o których system powiadomień również będzie przypominać.

Specyfikacja

Model:Babyline 5.1
Wyświetlacz:tak
Zasięg:do 300 m, w pomieszczeniu do 50 m, tryb nocny do 5 m
Zasilanie:wbudowana bateria LI-PO 750 mAh, zasilacz: 5V 1A
Funkcjonalność:dwustronna komunikacja; 2 kamery do różnych pokojów lub kątów ustawienia; automatyczne przełączanie między kamerami; kąt widzenia do 45°; system oszczędzania energii VOX; tryb nocny; alarm utraty zasięgu; alarm o rozładowanej baterii; przypomnienie o karmieniu; 8 kołysanek
Materiały:tworzywo sztuczne ABS
Zestaw:odbiornik z wyświetlaczem, stojak do wyświetlacza, 2 kamery, 2 zasilacze, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

BABYLINE 5.1 – instrukcja montażu