BABYLINE 8.1 - niania elektroniczna

Lionelo Babyline 8.1 to nowoczesna niania elektroniczna, która daje możliwość obserwowania aktywności dziecka zarówno w ciągu dnia, jak i podczas snu. Szeroki zakres widzenia kamery, duży zasięg działania urządzenia, a także możliwość sparowania go nawet z 4 innymi kamerami pozwala stworzyć multipunktowy system monitoringu, dzięki któremu rodzice będą w stanie lepiej zadbać o potrzeby i bezpieczeństwo pociechy.

Duży wyświetlacz

Kolorowy wyświetlacz na bieżąco pokazuje obraz rejestrowany przez kamerę oraz prezentuje powiadomienia.

Kąt widzenia o zakresie 110°

Szeroki kąt widzenia daje możliwość obserwowania dużego fragmentu przestrzeni, w której przebywa dziecko.

Dwustronna komunikacja

Dzięki dwustronnej komunikacji Babyline 8.1 umożliwia nie tylko obserwację aktywności dziecka, ale również nawiązanie z nim kontaktu głosowego.

Termometr

Urządzenie posiada wbudowany termometr, który określa bieżącą temperaturę w pokoju dziecka.

Całodobowy monitoring

Babyline 8.1 to nowoczesna niania elektroniczna, która pozwala monitorować aktywność dziecka przez całą dobę bez konieczności przebywania z maluszkiem w jednym pomieszczeniu. Dzięki temu rodzic nie musi rezygnować z realizacji bieżących obowiązków, zachowując kontrolę nad poczynaniami i stanem pociechy. Funkcja automatycznego trybu nocnego sprawia, że urządzenie przeznaczone jest do całodobowego użytkowania. Rejestrowany obraz pozostaje wyraźny nawet przy zachowaniu zupełnej ciemności w pomieszczeniu. Diody IR, w które niania Babyline 8.1 została wyposażona, nie emitują czerwonego światła, dzięki czemu nie zakłócają w żaden sposób snu dziecka.

Dwustronna komunikacja

Urządzenie posiada wbudowany moduł dwustronnej komunikacji, dzięki której rodzice mogą nie tylko widzieć i słyszeć dziecko, ale również zdalnie powiedzieć kilka uspokajających słów w razie niepokoju maluszka. Szeroki kąt widzenia o zakresie 110° gwarantuje podgląd dużego fragmentu monitorowanej przestrzeni. Dlatego nawet pojedyncze ustawienie kamery sprawdzi się przy bardzo aktywnym dziecku. Ponadto Babyline 8.1 jest wyposażony w funkcję detekcji ruchu i dźwięku. Oznacza to, że kiedy dziecko się poruszy lub zacznie płakać, wygaszony dotąd ekran pozostający w trybie czuwania podświetla się, informując tym samym o konieczności podjęcia interwencji.
Zasięg działania elektronicznej niani Babyline 8.1 wynosi do 50 metrów w pomieszczeniach zamkniętych, dzięki czemu sprawdza się zarówno w mieszkaniach, jak i piętrowych domach. Przy stosowaniu urządzenia na otwartej przestrzeni zasięg zwiększa się maksymalnie do 300 metrów. Produkt posiada funkcjonalny statyw, który pomaga dobrać optymalne ustawienie kamery, jak również można go zainstalować na ścianie.

Duży ekran i wytrzymała bateria

Niania elektroniczna Babyline 8.1 posiada duży ekran o przekątnej 4,3”. Pozwala to na satysfakcjonującą obserwację dziecka nawet w większym oddaleniu. Ponadto kolorowy wyświetlacz urządzenia umożliwia dwukrotne powiększenie obrazu, co powoduje, że rodzicom nie umknie żaden szczegół. Rejestrowany widok jest płynny i nie notuje żadnych opóźnień. Produkt dysponuje wytrzymałą baterią o pojemności 1850 mAh, a system oszczędzania energii VOX dba o to, by czas pracy urządzenia osiągał nawet do 9 godzin bez konieczności jego ładowania.

Multipunktowy monitoring

Wyjątkowość niani elektrycznej Babyline 8.1 wynika z jej wszechstronności, która przejawia się np. możliwością stworzenia multipunktowego systemu monitoringu z jej udziałem. Urządzenie pozwala na sparowanie do 4 kamer z opcją ich montażu w kilku pomieszczeniach. To nieocenione wsparcie w przypadku dzieci, które samodzielnie przemieszczają się po większym obszarze, a także przy opiece nad bliźniętami.
Niania Babyline 8.1 dysponuje rozbudowanym systemem alarmów i powiadomień, które uzupełniają funkcję monitorowania aktywności dziecka. Ponadto produkt posiada termometr pozwalający kontrolować poziom temperatury w pokoju maluszka. Gamę wszechstronnych funkcji niani elektronicznej uzupełnia możliwość włączenia jednej z 5 kołysanek oraz regulacja ich głośności.

Specyfikacja

Model:Babyline 8.1
Wyświetlacz:tak
Zasięg:do 300 m, do 50 m wewnątrz, tryb nocny do 5 m
Zasilanie:bateria litowo-jonowa 1800 mAh, zasilacz monitora: 5V, 1,5 A, zasilacz kamery: 5V, 1 A
Funkcjonalność:dwustronna komunikacja; bardzo płynny obraz; 2 x zoom; regulacja jasności ekranu i głośności; możliwość sparowania do 4 kamer; szeroki kąt widzenia do 110°; system oszczędzania energii VOX; system alarmów i powiadomień; wykrywanie dźwięku i ruchu; czas pracy na baterii do 9 h; 4 kołysanki; czujnik termiczny
Materiały:tworzywo sztuczne ABS
Zestaw:monitor, kamera, ładowarka, zasilacz, kołki montażowe kamery, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia
POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

BABYLINE 8.1 – instrukcja montażu