BABYLINE 8.1 - niania elektroniczna

Lionelo Babyline 8.1 to nowoczesna niania elektroniczna, która daje możliwość obserwowania aktywności dziecka zarówno w ciągu dnia, jak i podczas snu. Szeroki zakres widzenia i duży zasięg działania urządzenia, a także możliwość sparowania go nawet z 4. innymi kamerami pozwala stworzyć multipunktowy system monitoringu, dzięki któremu rodzice będą w stanie lepiej zadbać o potrzeby i bezpieczeństwo pociechy.

Duży wyświetlacz

Kolorowy wyświetlacz na bieżąco pokazuje obraz rejestrowany przez kamerę oraz wysyłane przez urządzenie powiadomienia.

Kąt widzenia o zakresie 110°

Szeroki kąt widzenia daje możliwość obserwowania dużego fragmentu przestrzeni, w której przebywa dziecko.

Dwustronna komunikacja

Dzięki dwustronnej komunikacji Babyline 8.1 umożliwia nie tylko obserwację aktywności dziecka, ale również nawiązanie z nim kontaktu głosowego.

Termometr

Urządzenie posiada wbudowany termometr, który określa bieżącą temperaturę w pokoju dziecka.

Całodobowy monitoring

Babyline 8.1 to nowoczesna niania elektroniczna, która pozwala monitorować aktywność dziecka przez całą dobę bez konieczności przebywania z maluszkiem w jednym pokoju. Urządzenie wyposażono w tryb nocny, dzięki któremu rejestrowany obraz pozostaje wyraźny nawet przy zachowaniu zupełnej ciemności w pomieszczeniu. Zainstalowane w produkcie diody IR nie emitują czerwonego światła, dzięki czemu nie zakłócają w żaden sposób snu dziecka.

Dwustronna komunikacja

Urządzenie posiada wbudowany moduł dwustronnej komunikacji. Szeroki kąt widzenia o zakresie 110° gwarantuje podgląd dużego fragmentu monitorowanej przestrzeni. Babyline 8.1 jest wyposażony w funkcję detekcji ruchu i dźwięku. Oznacza to, że kiedy dziecko się poruszy lub zacznie płakać, wygaszony dotąd ekran, pozostający w trybie czuwania, podświetla się. Zasięg działania elektronicznej niani Babyline 8.1 wynosi do 50. metrów w pomieszczeniach zamkniętych oraz do 300. metrów na otwartej przestrzeni.

Duży ekran i wytrzymała bateria

Niania elektroniczna Babyline 8.1 posiada duży ekran o przekątnej 4,3 cala. Kolorowy wyświetlacz urządzenia umożliwia dwukrotne powiększenie obrazu. Rejestrowany widok jest płynny i nie notuje żadnych opóźnień. Produkt dysponuje wytrzymałą baterią o pojemności 1850 mAh, a system oszczędzania energii VOX dba o to, by czas pracy urządzenia osiągał nawet do 9. godzin bez konieczności jego ładowania.

Multipunktowy system obserwacji

Urządzenie pozwala na sparowanie do 4. kamer z opcją ich montażu w kilku pomieszczeniach. Niania Babyline 8.1 dysponuje rozbudowanym systemem alarmów i powiadomień, które uzupełniają funkcję monitorowania aktywności dziecka. Ponadto produkt posiada termometr kontrolujący poziom temperatury w pokoju maluszka. Gamę wszechstronnych funkcji niani elektronicznej uzupełnia możliwość włączenia wgranych kołysanek oraz regulacja ich głośności.

Specyfikacja

Model:Babyline 8.1
Wyświetlacz:tak
Zasięg:do 300 m na otwartej przestrzeni, do 50 m w pomieszczeniu, tryb nocny: do 5 m
Zasilanie:bateria litowo-jonowa 1800 mAh, zasilacz monitora: 5V, 1,5 A, zasilacz kamery: 5V, 1 A
Funkcjonalność:dwustronna komunikacja; bardzo płynny obraz; 2 x zoom; regulacja jasności ekranu i głośności; możliwość sparowania do 4 kamer; szeroki kąt widzenia do 110°; system oszczędzania energii VOX; system alarmów i powiadomień; wykrywanie dźwięku i ruchu; czas pracy na baterii do 9 h; 4 kołysanki; czujnik termiczny
Materiały:tworzywo sztuczne ABS
Zestaw:monitor, kamera, ładowarka, zasilacz, kołki montażowe kamery, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:
POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

BABYLINE 8.1 – instrukcja montażu