BABYLINE 7.1 - niania elektroniczna

Wszechstronna niania elektroniczna Babyline 7.1 efektywnie pomaga rodzicom w reorganizacji opieki nad małym dzieckiem. Dzięki zaawansowanej funkcji monitorowania aktywności pociechy, wydajnemu systemowi powiadomień i dużemu zasięgowi działania urządzenie umożliwia opiekunom realizowanie innych obowiązków i szybką reakcję, gdy maluszek tego wymaga.

Funkcja nocnej lampki

Oświetlenie LED wbudowane wokół oka kamery pełni funkcję lampki nocnej.

Praca na baterii do 40 godzin

Babyline 7.1 dysponuje bardzo wydajną baterią, która pozwala urządzeniu na 40 godzin pracy bez konieczności ładowania.

8 kołysanek

Uruchamiane zdalnie uspokajające melodie pozwalają opanować niepokój pociechy bez konieczności wstawania z łóżka.

Dwustronna komunikacja

Działanie urządzenia oparte jest na dwustronnej komunikacji, dzięki której rodzic i dziecko mogą się nawzajem usłyszeć.

Monitoring potrzeb dziecka

Lionelo Babyline 7.1 to niania elektroniczna oferująca kompleksowy monitoring potrzeb niemowlęcia. Urządzenie dysponuje wbudowanym modułem dwustronnej komunikacji pozwalającej rodzicom nie tylko widzieć i słyszeć dziecko, ale i przekazać mu wsparcie na wypadek wystąpienia niepokoju. Kamera rejestrująca obraz posiada 60° zakres widzenia. Produkt funkcjonuje również w zaawansowanym trybie nocnym, którego działanie wspiera czujnik światła o zasięgu 5 metrów. Dzięki takiemu rozwiązaniu jakość rejestrowanego widoku pozostaje wysoka nawet przy bardzo słabym oświetleniu lub jego braku.

Wszechstronność i bogaty zestaw funkcji

Przekazywanie obrazu i dźwięku to nie jedyna domena niani Babyline 7.1. Urządzenie wyposażone jest także w czujnik termiczny pozwalający zweryfikować bieżącą temperaturę w pomieszczeniu, w którym przebywa dziecko. Produkt dysponuje wygodnym statywem dającym możliwość ustawienia go zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niskiej wadze urządzenie nadaje się do montażu na ścianie. Moduł z ekranem wyposażony jest w stabilny uchwyt podtrzymujący, co ułatwia jego ustawienie w dogodnym miejscu, a nawet przypięcie do paska. Oświetlenie LED wbudowane wokół oka kamery służy dziecku jako lampka nocna. Emituje przyjemne, uspokajające światło, które powoduje, że maleństwo czuje się bezpieczne. Ponadto Babyline 7.1 dysponuje zestawem 8 kojących melodii, które rodzic może włączyć zdalnie.

Duży ekran i wydajna bateria

Podgląd na bieżącą aktywność pociechy jest możliwy nie tylko dzięki kamerze, ale również dużemu kolorowemu ekranowi o przekątnej 3,2”. Pozwala to na satysfakcjonującą obserwację dziecka nawet w większym oddaleniu i podejmowanie z nim interakcji. Produkt został wyposażony w wyjątkowo wydajną baterie o pojemności 1150 mAh, a dzięki systemowi oszczędzania energii VOX urządzenie może pracować nawet do 40 godzin bez konieczności jego ładowania.

Duży zasięg i rozbudowany system powiadomień

Niania elektroniczna Babyline 7.1 dysponuje bardzo dużym zasięgiem działania wynoszącym 260 metrów na otwartym powietrzu i 50 metrów wewnątrz pomieszczeń. W przypadku utraty łączności, przebudzenia się dziecka czy uprzednio ustawionej godziny karmienia system alarmów i powiadomień poinformuje rodzica o zaistniałej okoliczności.

Specyfikacja

Model:Babyline 7.1
Wyświetlacz:tak
Zasięg:do 260 m, w pomieszczeniu do 50 m, tryb nocny do 5 m
Zasilanie:bateria litowo-jonowa 1150 mAh, zasilacz 5V 550mA
Funkcjonalność:dwustronna komunikacja; czas pracy monitora: 40h; system alarmów i powiadomień; system oszczędzania energii VOX; 8 kołysanek; lampka nocna z 2 poziomami oświetlenia; czujnik termiczny
Materiały:tworzywo sztuczne ABS
Zestaw:monitor, kamera, ładowarka, zasilacz, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

BABYLINE 7.1 – instrukcja montażu