BABYLINE 2.1 - niania elektroniczna

Niania elektroniczna Babyline 2.1 to kompaktowe i łatwe w obsłudze urządzenie, które skutecznie pozwala czuwać nad dzieckiem bez względu na porę dnia i nocy. Wysoka jakość dźwięku, energooszczędność i duży zasięg czynią produkt znakomitym pomocnikiem w codziennej opiece nad pociechą.

Duży zasięg

Niania elektroniczna dysponuje zasięgiem do 300. metrów, dzięki czemu rodzic może czuwać nad dzieckiem, realizując jednocześnie inne działania.

Funkcja nocnej lampki

Produkt posiada wbudowaną lampkę, która emituje delikatne, przytłumione światło, tworząc w pomieszczeniu przytulną atmosferę.

Praca na baterii do 8. godzin

Dzięki zaawansowanemu trybowi oszczędzania energii urządzenie może pracować przez 8 godzin bez ładowania.

Regulacja głośności

Babyline 2.1 oferuje dużą skalę regulacji głośności, co umożliwia czuwanie nad dzieckiem niemal w każdych okolicznościach.

2 kanały komunikacji

Niania elektroniczna Babyline 2.1 składa się z dwóch elementów w postaci nadajnika, który ustawia się przy łóżku pociechy, i odbiornika, z którym można swobodnie przemieszczać się nawet na większą odległość bez utraty kontaktu z dzieckiem. W przypadku pojawiających się zakłóceń urządzenie dysponuje możliwością zmiany częstotliwości działania. Dzięki wysokiej jakości łączności rodzic szybko się dowie o potrzebie podjęcia interwencji.

Regulacje dźwięku i funkcja lampki nocnej

Nad sprawną komunikacją za pomocą niani elektronicznej Babyline 2.1. czuwają regulator głośności i regulator szumów. Dzięki nim urządzenie oferuje znakomitą jakość dźwięku umożliwiającą usłyszenie dziecka w każdych warunkach. Produkt dysponuje również wbudowaną lampką emitującą ciepłe, przytłumione światło, które tworzy w pomieszczeniu przytulną i bezpieczną atmosferę. Uzyskany w ten sposób harmonijny nastrój spowoduje, że maluszek z łatwością zaśnie.

Tryb oszczędzania energii

Urządzenie może być zasilane sieciowo za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki oraz na baterie. Niania Babyline 2.1 została wyposażona w zaawansowany system oszczędzania energii, co powoduje, że działa przez 8 godzin bez konieczności ładowania, a baterie zużywają się znacznie wolniej. O niskim poziomie baterii informuje za pomocą czytelnej sygnalizacji LED.

Imponujący zasięg

Niania Babyline 2.1 dysponuje bardzo dużym zasięgiem działania wynoszącym 300 metrów na otwartym powietrzu i 50 metrów wewnątrz pomieszczeń. W przypadku utraty zasięgu odbiornik informuje o zaistniałej sytuacji alarmem. Urządzenie posiada kompaktowe rozmiary, a dzięki wygodnemu klipsowi do paska można je wszędzie wziąć ze sobą.

Specyfikacja

Model:Babyline 2.1
Wyświetlacz:nie
Zasięg:do 300 m na otwartej przestrzeni, do 50 m w pomieszczeniu
Zasilanie:zasilacz 5V 1A (produkt nie posiada wbudowanej baterii) lub baterie 3 x AAA
Funkcjonalność:funkcja lampki nocnej; 2 kanały komunikacji; regulacja głośności; alarm utraty zasięgu; tryb oszczędzania energii; redukcja szumów
Materiały:tworzywo sztuczne ABS
Zestaw:nadajnik, odbiornik, dwa zasilacze, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

BABYLINE 2.1 – instrukcja montażu

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF