PAULA PLUS - mata edukacyjna

Interaktywna mata edukacyjna Paula Plus ułatwia rozbudzanie potencjału rozwojowego dziecka. Stymulujące kontrastowe kolory, przyjazny i wesoły nadruk przedstawiający zwierzęta, a także bogaty zestaw absorbujących akcesoriów sprawiają, że produkt staje się ulubioną strefą zabaw małych odkrywców.

Poduszka Tummy Time

Pomaga w ćwiczeniach mięśni podczas leżenia na brzuchu, co stanowi dobry wstęp do nauki siadania.

Wzory i kolory stymulujące rozwój zmysłów dziecka

Oprawa graficzna maty edukacyjnej pozytywnie wpływa na rozwój wzroku i wyobraźni.

Duża przestrzeń do zabawy

Dzięki dużym rozmiarom mata Paula Plus stwarza dla dziecka obszerną i bezpieczną przestrzeń do zabawy.

Interaktywne pałąki

Produkt wyposażony jest w pałąki z panelami świetlnymi LED działającymi w 2. trybach.

Wszechstronna i bezpieczna przestrzeń do zabawy

Kontrastująca kolorystyka, duże możliwości aranżacyjne i bogactwo kształtów sprawiają, że mata edukacyjna Paula Plus stanowi dla dziecka doskonałą strefę rekreacji. Opcja demontażu pałąków z zabawkami sprawia, że z produktu można korzystać zarówno w postaci wygodnej leżanki, jak i w formie kocyka edukacyjnego. Mata posiada łagodne krawędzie, miękkie i grube podłoże z warstwą termoizolacyjną oraz klipsy zabezpieczające przed samoistnym złożeniem konstrukcji.

Paula Plus została poddana wieloetapowej weryfikacji wewnętrznej oraz testom w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Produkt spełnia standardy wskazane przez europejską normę bezpieczeństwa E 71. Objęty jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Stymulujące kolory i zestaw zabawek

Pałąki dołączone do zestawu maty edukacyjnej wyposażono w panele świetlne LED posiadające 2 tryby wyświetlania. Rozmieszczenie interaktywnych zabawek na pałąkach można w różnorodny sposób aranżować, a także całkowicie je demontować. Produkt wyposażono w panel pozwalający puszczać wgrane odgłosy i melodie oraz regulować ich głośność. Do pakietu dodatków dołączono również poduszkę Tummy Time, która wspiera najmłodszych w ćwiczeniach podczas leżenia na brzuchu.

Specyfikacja

Model:Paula Plus
Przedział wiekowy:0+
Wymiar produktu:85 x 48 cm, średnica materaca: 90 cm
Waga produktu:1 kg
Funkcjonalność:miękkie i grube wypełnienie z izolacją od podłoża; duża przestrzeń do zabawy; interaktywne pałąki z panelem świetlnym i funkcją odtwarzania muzyki; 2 tryby wyświetlania; regulacja głośności; wzornictwo stymulujące rozwój zmysłów
Materiały:poliester
Zestaw:mata, 2 pałąki z panelami świetlnymi, 4 zabawki, poduszka Tummy Time, instrukcja obsługi, kara gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

PAULA – instrukcja montażu