JENNY MULTICOLOR - mata edukacyjna

Mata edukacyjna Lionelo Jenny stanowi wspaniałą przestrzeń do zabawy i nauki dla najmłodszych. Dzięki sześciokątnemu kształtowi i składanym ściankom produkt można łatwo zamienić w półkojec. Nowoczesne wzornictwo oraz przyjazna kolorystyka wraz z interaktywnymi zabawkami i poduszką Tummy Time wydajnie wspierają rozwój koordynacji ruchowej, wzrokowej oraz zdolności przestrzennych dziecka.

Duża przestrzeń do zabawy

Sześciokątny kształt maty oferuje dużą i wygodną przestrzeń do zabawy.

Miękkie izolujące wypełnienie

Sprężyste i grube wypełnienie stanowi skuteczną izolację termiczną od podłoża.

Poduszka Tummy Time

Pomaga w ćwiczeniach mięśni podczas leżenia na brzuchu, co stanowi dobry wstęp do nauki siadania.

Interaktywne zabawki

Do zestawu produktu dołączono 5. interaktywnych zabawek, które można zawiesić na pałąkach.

Uniwersalna przestrzeń do zabawy

Lionelo Jenny łączy funkcję maty edukacyjnej oraz półkojca. Sześciokątny kształt stwarza dziecku dużą przestrzeń do zabawy, a miękkie i grube wypełnienie zapewnia wydajną izolację termiczną od podłoża. Produkt posiada wysokie składane ścianki oraz pałąki z dwustronnymi nadrukami, które montuje się za pomocą specjalnych klipsów.

Mata edukacyjna Jenny przeszła szereg wewnętrznych kontroli oraz została przetestowana w niezależnym laboratorium certyfikującym Hamilton. Produkt spełnia standardy wskazane przez europejską normę bezpieczeństwa E 71. Objęty jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Stymulujące kolory i nowoczesne wzornictwo

Żywa kolorystyka oraz przyjazne i estetyczne wzornictwo maty edukacyjnej Jenny mają na celu rozwijanie wyobraźni dziecka i umiejętności koncentracji. Dołączone do pałąków interaktywne zabawki po naciśnięciu wydają różne dźwięki. W zestawie produktu znajduje się również poduszka do leżenia na brzuchu Tummy Time. Mata Lionelo Jenny została wykonana z miękkiego materiału odpornego na przetarcia. Produkt można wyprać ręcznie w temperaturze do 30 °C.

Specyfikacja

Model:Jenny Multicolor
Przedział wiekowy:0+
Wymiar produktu:mata: 130 x 130 cm, półkojec: 90 x 90 cm
Waga produktu:0,62 kg
Funkcjonalność:miękkie dobrze izolujące podłoże; składane ścianki boczne; duża przestrzeń do zabawy; zdejmowane pałąki; wzornictwo stymulujące rozwój zmysłów
Materiały:poliester, bawełna, włóknina
Zestaw:mata edukacyjna, 2 pałąki, 5 zabawek, poduszka Tummy Time, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF