IMKE PLUS - mata edukacyjna

Przyjazna, kolorowa i wygodna mata edukacyjna Imke Plus przyciąga małych odkrywców nie tylko dużą przestrzenią do zabawy, ale także interaktywnymi zabawkami. Liczne możliwości aranżacji produktu powodują, że łatwo jest go dostosować do potrzeb dziecka. Wysokiej jakości warstwa termoizolacyjna skutecznie dba o wygodę i bezpieczeństwo maluszka w każdych warunkach.

Miękkie izolujące wypełnienie

Zastosowana warstwa termoizolacyjna chroni dziecko przed przenikaniem chłodu i przeziębieniem.

30 kolorowych piłeczek

W zestawie znajduje się funkcjonalny domek wraz z 30. piłeczkami dołączonymi do kompletu akcesoriów.

Duża przestrzeń do zabawy

Produkt oferuje duże i wygodne podłoże wyposażone w kolorową, wzorzystą tapicerkę.

Interaktywne zabawki

Do maty edukacyjnej został dołączony zestaw zabawek wspierających rozwój m.in. koordynacji ruchowej i mięśni dziecka.

Atrakcyjna i bezpieczna przestrzeń rozwoju

Mata edukacyjna Imke Plus oferuje wygodną strefę zabawy o dużej powierzchni. Kolorowe miękkie podłoże posiada szczelną warstwę termoizolacyjną, dzięki czemu dziecko może bawić się zarówno wewnątrz domu, jak i na świeżym powietrzu. Kompaktowe rozmiary oraz możliwość demontażu zabawek sprawiają, że mata jest łatwa w transporcie. Do zestawu produktu dołączono praktyczny domek z 30. piłeczkami do zabawy.

Imke Plus przeszła wieloetapową weryfikację i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym Bureau Veritas. Produkt spełnia rygorystyczne standardy bezpieczeństwa EN 71. Objęty jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Stymulujące kolory i zestaw zabawek

Lionelo Imke Plus wyposażona została w pałąki do wieszania zabawek, które można swobodnie aranżować lub demontować. Oprócz sznura z grzechotkami i miękkiej książeczki interaktywnej do zestawu akcesoriów dołączono także gryzaczek. Nadruk w kontrastujących kolorach i liczne akcesoria stymulują rozwój koordynacji ruchowej dziecka, rozbudzają jego wyobraźnię i pozytywnie wpływają na zdolność koncentracji.

Specyfikacja

Model:Imke Plus
Przedział wiekowy:0+
Wymiar produktu:90 x 85 x 48 cm
Waga produktu:1 kg
Funkcjonalność:gruby materac z warstwą izolującą od podłoża; duża przestrzeń do zabawy; wzornictwo stymulujące rozwój zmysłów; dodatkowe uchwyty na zabawki
Materiały:100% poliester
Zestaw:mata edukacyjna, 2 pałąki, domek z 30. piłeczkami, 3 zabawki wiszące, książeczka, sznur z grzechotkami, gryzak, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF