IMKE PLUS - mata edukacyjna

Przyjazna, kolorowa i wygodna mata edukacyjna Imke Plus przyciąga małych odkrywców nie tylko dużą przestrzenią do zabawy, ale także interaktywnymi zabawkami. Liczne możliwości aranżacji produktu powodują, że łatwo jest go dostosować do potrzeb dziecka. Natomiast wysokiej jakości warstwa termoizolacyjna zadba o wygodę i bezpieczeństwo maluszka w każdych warunkach.

Miękkie izolujące wypełnienie

Zastosowana warstwa termoizolacyjna chroni dziecko przed przenikaniem chłodu i przeziębieniem.

30 kolorowych piłeczek

W zestawie znajduje się funkcjonalny domek wraz z 30 piłeczkami dołączonymi do kompletu akcesoriów.

Duża przestrzeń do zabawy

Produkt oferuje duże i wygodne podłoże wyposażone w kolorową, wzorzystą tapicerkę.

Interaktywne zabawki

Do maty edukacyjnej został dołączony zestaw zabawek wspierających rozwój m.in. koordynacji ruchowej i mięśni dziecka.

Atrakcyjna i bezpieczna przestrzeń rozwoju

Stworzenie bezpiecznej strefy zabawy umożliwiającej eksplorację otoczenia jest prostsze, niż można się tego spodziewać. Mata edukacyjna Imke Plus całkowicie wpisuje się w definicję takiej przestrzeni. Kolorowe miękkie podłoże posiada szczelną warstwę termoizolacyjną, dzięki czemu dziecko może bawić się zarówno wewnątrz domu, jak i na świeżym powietrzu. Dzięki kompaktowym rozmiarom, a także możliwości demontażu zabawek mata jest łatwa w transporcie, dlatego można wziąć ją ze sobą nawet w dalszą podróż. Natomiast w przypadku pojawienia się zabrudzeń wystarczy wyprać ją ręcznie w temperaturze do 30° C.
Mata edukacyjna Imke Plus została poddana wieloetapowej weryfikacji wewnętrznej, a także testom w niezależnym laboratorium certyfikującym Bureau Veritas. Produkt spełnia rygorystyczne standardy bezpieczeństwa EN 71, a ponadto objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Stymulujące kolory i zestaw zabawek

Przepełniona kolorami i wzorami mata edukacyjna Imke Plus wyposażona została w pałąki do wieszania zabawek. Można swobodnie zmieniać ich konfigurację, dzięki czemu łatwo dopasować aranżację ich ustawienia do potrzeb dziecka. Oprócz sznura z grzechotkami, miękkiej książeczki interaktywnej i gryzaczka do zestawu dołączyliśmy 30 piłek z praktycznym domkiem do ich przechowywania. Mnogość zabawek i ich kształtów wspiera rozwój integracji sensorycznej i rozwija koordynację ruchową, a stymulujące kolory i wzory rozbudzają wyobraźnię oraz pozytywnie wpływają na umiejętność koncentracji. Ponadto gadżety dołączone do maty motywują dziecko do ruchu i podnoszenia się, wzmacniając tym samym mięśnie maluszka i budując jego siłę.

Specyfikacja

Model:Imke Plus
Przedział wiekowy:0+
Wymiar produktu: 93 x 67 cm (mata) / 93 (z domkiem) x 52 cm
Waga produktu:1 kg
Funkcjonalność:gruby materac z warstwą izolującą od podłoża; duża przestrzeń do zabawy; wzornictwo stymulujące rozwój zmysłów; dodatkowe uchwyty na zabawki; domek na piłeczki
Materiały:100% poliester
Zestaw:mata edukacyjna, 2 x pałąk, domek z 30. piłeczkami, 3 zabawki wiszące, książeczka, sznur z grzechotkami, gryzak, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF