ANIKA PLUS - mata edukacyjna

Mata edukacyjna Lionelo Anika Plus skutecznie wspiera rozwój najmłodszych dzieci. Dzięki licznym akcesoriom, kontrastowej kolorystyce i wielofunkcyjności stymuluje zmysł dotyku, słuchu i wzroku, a zastosowane rozwiązania sprawiają, że dziecko może oddać się bezpiecznej i pouczającej zabawie.

Miękkie izolujące wypełnienie

Przestrzeń do zabawy posiada wygodne i szczelne podłoże oraz miękkie wypełnienie.

Poduszka Tummy Time

Pomaga w ćwiczeniach mięśni podczas leżenia na brzuchu, co stanowi dobry wstęp do nauki siadania.

Duża przestrzeń do zabawy

Dzięki dużym rozmiarom mata Anika Plus stwarza dla dziecka obszerną i bezpieczną przestrzeń do zabawy.

Interaktywne zabawki

Mata edukacyjna posiada zestaw 4. zabawek zawieszonych na elastycznym sznurku, które wspomagają wszechstronny rozwój malucha.

Wszechstronność i bezpieczne rozwiązania

Lionelo Anika Plus to wszechstronna mata edukacyjna o dużej powierzchni do zabawy. Dzięki podnoszonym bokom zapinanym na rzepy produkt łatwo jest zamienić w półkojec. Wygodne podłoże i miękkie ścianki wykonane są z przyjemnego w dotyku materiału, a użyta tkanina jest łatwa do wyczyszczenia. Szczelna warstwa termoizolacyjna pozwala położyć matę zarówna na tarasie, jak i na trawniku.

Mata edukacyjna Anika Plus została poddana wieloetapowej weryfikacji wewnętrznej oraz testom w niezależnym laboratorium certyfikującym Bureau Veritas. Produkt spełnia rygorystyczne standardy bezpieczeństwa EN 71. Objęty jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Przestrzeń rozwoju i kontrastowe kolory

Dzięki żywiołowej kolorystyce, ciekawemu wzornictwu oraz licznym akcesoriom Anika Plus stymuluje rozwój koordynacji ruchowej dziecka, pobudza jego wyobraźnię oraz buduje umiejętność koncentracji. Matę wyposażono w pałąki, których ułożenie można dostosować do preferencji i potrzeb maluszka. Produkt dysponuje bogatym zestawem dodatków w postaci poduszki Tummy Time, kompletu 4. pluszowych zabawek, a także gryzaczka i lusterka. Wśród akcesoriów dołączonych do maty Anika Plus znajduje się także interaktywna książeczka.

Specyfikacja

Model:Anika Plus
Przedział wiekowy:0+
Wymiar produktu:mata: 93 x 112 x 53 cm, półkojec: 67 x 78 x 53 cm
Waga produktu:1,2 kg
Funkcjonalność:gruby materac z warstwą izolującą od podłoża; składane ścianki boczne; duża przestrzeń do zabawy; dodatkowe uchwyty na zabawki; wzornictwo stymulujące rozwój zmysłów
Materiały:poliester, tworzywo sztuczne ABS, PC
Zestaw:mata, 2 pałąki, 5 zabawek, łańcuch z zabawkami, poduszka Tummy Time, lusterko, gryzak, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF