ANIKA PLUS - mata edukacyjna

Mata edukacyjna Lionelo Anika Plus do zabaw sensorycznych skutecznie wspiera rozwój najmłodszych dzieci. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności stymuluje zmysł dotyku, słuchu i wzroku, a zastosowane rozwiązania sprawiają, że dziecko może oddać się bezpiecznej i pouczającej zabawie.

Miękkie izolujące wypełnienie

Przestrzeń do zabawy posiada wygodne i szczelne podłoże oraz miękkie wypełnienie.

Poduszka Tummy Time

Pomaga w ćwiczeniach mięśni podczas leżenia na brzuchu, co stanowi dobry wstęp do nauki siadania.

Duża przestrzeń do zabawy

Dzięki dużym rozmiarom mata Anika Plus stwarza dla dziecka obszerną i bezpieczną przestrzeń do zabawy.

Interaktywne zabawki

Mata edukacyjna posiada zestaw 4 zabawek zawieszonych na elastycznym sznurku, które wspomagają wszechstronny rozwój malucha.

Wszechstronne i bezpieczne poznawanie świata

Matę edukacyjną Anika Plus zaprojektowaliśmy z myślą o najmłodszych dzieciach, dopiero rozpoczynających odkrywanie świata. Dzięki dużym rozmiarom i podnoszonym bokom zapinanym na rzepy produkt łączy w sobie funkcje maty i półkojca, który tworzy dla dziecka bezpieczną interaktywną przestrzeń do zabawy. Wygodne podłoże i miękkie ścianki wykonane są z przyjemnego w dotyku materiału, a użyta tkanina pozostaje łatwa do wyczyszczenia. Zastosowanie szczelnej warstwy termoizolacyjnej pozwala bez obaw położyć matę na tarasie lub na przydomowym trawniku.
Mata edukacyjna Anika Plus została poddana wieloetapowej weryfikacji wewnętrznej, a także testom w niezależnym laboratorium certyfikującym Bureau Veritas. Produkt spełnia rygorystyczne standardy bezpieczeństwa EN 71, a ponadto objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Przestrzeń rozwoju i kontrastowe kolory

Mata edukacyjna Anika Plus jest dla niemowlęcia miejscem spotkań z kształtami i stymulującymi kolorami. Dzięki niej dziecko rozwija koordynację ruchową i inteligencję wizualno-przestrzenną, a co za tym idzie pobudza wyobraźnię oraz buduje umiejętność koncentracji. Produkt posiada pałąki, które można montować w dowolnych konfiguracjach, co pozwala dostosować ich ułożenie do preferencji i potrzeb dziecka.
Do modelu Anika Plus dołączyliśmy bogaty zestaw dodatków. Poduszka Tummy Time wspiera dziecko w ćwiczeniach mięśni podczas leżenia na brzuchu, co stanowi dobry wstęp do nauki siadania. Z kolei komplet 4 pluszowych zabawek na elastycznym sznurku, lusterko i gryzaczek urozmaicą zabawę i wspomogą wszechstronny rozwój dziecka. Dzięki podejmowanym aktywnościom niemowlę nie tylko wzmacnia funkcje poznawcze, ale także skutecznie rozwija mięśnie. Wśród akcesoriów przypisanych do maty Anika Plus znajduje się także interaktywna książeczka.

Specyfikacja

Model:Anika Plus
Przedział wiekowy:0+
Wymiar produktu:kojec: 67 x 78 x 53 cm, mata: 93 x 112 x 53 cm
Waga produktu:1,2 kg
Funkcjonalność:gruby materac z warstwą izolującą od podłoża; składane ścianki boczne; duża przestrzeń do zabawy; dodatkowe uchwyty na zabawki; wzornictwo stymulujące rozwój zmysłów
Materiały:100% poliester, tworzywo sztuczne ABS, PC
Zestaw:mata, 2 x pałąk, 5 zabawek, łańcuch z zabawkami, poduszka Tummy Time, lusterko, gryzak, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF