AGNES PLUS - mata edukacyjna

Interaktywna mata edukacyjna Agnes Plus to znakomita propozycja dla najmłodszych dzieci, które z wielką pasją odkrywają nowe kolory, wzory i zabawki. Dzięki różnym formom aranżacji produkt łatwo jest dostosować do potrzeb maluszka. Natomiast znakomitej jakości izolacja termiczna powoduje, że mata może być używana zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na świeżym powietrzu.

Wzory i kolory stymulujące rozwój zmysłów dziecka

Oprawa graficzna maty edukacyjnej pozytywnie wpływa na rozwój wzroku i wyobraźni.

Duża przestrzeń do zabawy

Dzięki dużemu rozmiarowi maty oraz możliwości złożenia jej boków można stworzyć przytulny domek do zabawy.

Interaktywne zabawki

W zestawie znajduje się bogaty zestaw zabawek w postaci szeleszczącej i wydającej dźwięki maskotki, gryzaczka, interaktywnej książeczki oraz sznura z grzechotkami.

Miękkie izolujące wypełnienie

Dzięki zastosowanej technologii spodnia część produktu zapewnia skuteczną izolację od podłoża.

Wszechstronne i bezpieczne poznawanie świata

Poznawanie świata jest niezwykle ekscytującym zajęciem. Jednak w pierwszych miesiącach życia dziecka rodzice muszą dobierać takie metody działania, aby nadmiar bodźców nie przytłoczył małego odkrywcy. Edukacyjna mata interaktywna Agnes Plus to rozwiązanie w sam raz na taką okoliczność. Jej duży rozmiar i wszechstronność wydajnie służy dziecku w zabawie i nauce, a możliwość złożenia boków produktu i stworzenia w ten sposób przytulnego domku tylko zwiększa jego atrakcyjność. Agnes Plus jest nie tylko komfortowa i miękka w dotyku, ale również dysponuje wzmocnionym spodem zapewniającym skuteczną izolację termiczną od podłoża. Dzięki temu rozwiązaniu produkt nadaje się do użytkowania na świeżym powietrzu. Sprzyja temu również lekkość i łatwość w jej przenoszeniu. Ewentualne zabrudzenia także nie stanowią źródła zmartwień, ponieważ matę można wyprać w pralce.
Mata edukacyjna Agnes Plus została poddana wieloetapowej weryfikacji wewnętrznej, a także testom w niezależnym laboratorium certyfikującym Bureau Veritas. Produkt spełnia rygorystyczne standardy bezpieczeństwa EN 71, a ponadto objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Przestrzeń rozwoju i kontrastowe kolory

Agnes Plus od samego początku dostarcza dziecku bodźców sensorycznych, pozytywnie wpływając ja jego rozwój. Dzięki macie maluszek poznaje barwy, dźwięki, a także kształty. Intensywne kolory stymulują zmysł wzroku, a zabawki zachęcają niemowlę do aktywności i wysiłku, wpływając na rozbudowę i wzmocnienie mięśni. W ten sposób produkt rozwija koordynację ruchową i inteligencję wizualno-przestrzenną u dziecka.
Możliwe do demontażu pałąki sprawiają, że kolorową przestrzeń do zabawy łatwo jest przearanżować. Takie rozwiązanie pozwala zaspokoić potrzeby dziecka, zaskakując je nowymi pomysłami organizacji przestrzeni rozrywki i edukacji. Produkt został wyposażony w zestaw zabawek i interaktywnych akcesoriów – od szeleszczącej i wydającej dźwięki maskotki, przez gryzaczek i książeczkę, po sznur z grzechotkami. Można je łatwo odpiąć, a więc służą dziecku w zabawie również poza matą. Ponadto składane boki produktu umożliwiają stworzenie przytulnego domku.

Specyfikacja

Model:Agnes Plus
Przedział wiekowy:0+
Wymiary produktu:z domkiem: 141 x 49 x 64 cm; z pałąkami: 141 x 132 x 60 cm
Waga produktu:1,2 kg
Funkcjonalność:gruby materac z warstwą izolującą od podłoża; możliwość dwóch konfiguracji - jako płaska mata z pałąkami albo mata z domkiem; oryginalne wzornictwo stymulujące rozwój zmysłów; interaktywne zabawki
Materiały:poliester
Zestaw:mata edukacyjna, 2 pałąki, domek, 3 zabawki wiszące, książeczka, sznur z grzechotkami, gryzak, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF