AGNES PLUS - mata edukacyjna

Interaktywna mata edukacyjna Agnes Plus to znakomita propozycja dla najmłodszych dzieci, które z wielką pasją odkrywają nowe kolory, wzory i zabawki. Dzięki różnym formom aranżacji produkt łatwo jest dostosować do potrzeb maluszka. Natomiast znakomitej jakości izolacja termiczna powoduje, że mata może być używana zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na świeżym powietrzu.

Wzory i kolory stymulujące rozwój zmysłów dziecka

Oprawa graficzna maty edukacyjnej pozytywnie wpływa na rozwój wzroku i wyobraźni.

Duża przestrzeń do zabawy

Dzięki dużemu rozmiarowi maty oraz możliwości złożenia jej boków można stworzyć przytulny domek do zabawy.

Interaktywne zabawki

W bogatym zestawie zabawek znajdują się szeleszczące i wydające dźwięki maskotki, gryzaczek, interaktywna książeczka oraz sznur z grzechotkami.

Miękkie izolujące wypełnienie

Dzięki zastosowanej technologii spodnia część produktu zapewnia skuteczną izolację od podłoża.

Wszechstronne i bezpieczne poznawanie świata

Dzięki dużej powierzchni i wszechstronności mata edukacyjna Agnes Plus oferuje wspaniałą przestrzeń do nauki i zabawy. Boki produktu można złożyć, przekształcając go w przytulny domek. Agnes Plus jest komfortowa i miękka w dotyku, a wzmocniony spód zapewnia skuteczną izolację termiczną od podłoża. Matę można wyprać w pralce.

Model Agnes Plus został poddany wieloetapowej weryfikacji wewnętrznej i testom w niezależnym laboratorium certyfikującym Bureau Veritas. Produkt spełnia rygorystyczne standardy bezpieczeństwa EN 71. Objęty jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Przestrzeń rozwoju i kontrastowe kolory

Dzięki macie Agnes Plus maluszek poznaje barwy, dźwięki oraz kształty. Intensywne kolory stymulują zmysł wzroku, a zabawki zachęcają niemowlę do aktywności i wysiłku, wpływając na rozbudowę i wzmocnienie mięśni. Możliwe do demontażu pałąki sprawiają, że kolorową przestrzeń do zabawy łatwo jest przearanżować. Produkt został wyposażony w bogaty zestaw zabawek i interaktywnych akcesoriów.

Specyfikacja

Model:Agnes Plus
Przedział wiekowy:0+
Wymiary produktu:z domkiem: 141 x 49 x 64 cm; z pałąkami: 141 x 132 x 60 cm
Waga produktu:1,2 kg
Funkcjonalność:gruby materac z warstwą izolującą od podłoża; możliwość dwóch konfiguracji - jako płaska mata z pałąkami albo mata z domkiem; oryginalne wzornictwo stymulujące rozwój zmysłów; interaktywne zabawki
Materiały:poliester
Zestaw:mata edukacyjna, 2 pałąki, domek, 3 zabawki wiszące, książeczka, sznur z grzechotkami, gryzak, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF