VERA - łóżeczko 3 w 1

Nowoczesna stylistyka oraz niezwykła funkcjonalność to cechy charakterystyczne modelu Lionelo Vera. Produkt może pełnić rolę łóżeczka turystycznego, kołyski, a także kojca. Dzięki wytrzymałej konstrukcji, systemowi szybkiego składania oraz kółkom zapewniającym większą mobilność Vera sprawdza się zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu, zapewniając dziecku komfortowy wypoczynek.

Lekka i stabilna konstrukcja

Aluminiowo-stalowa konstrukcja i odpowiednie wyważenie zapewniają wysoki poziom stabilności i bezpieczeństwa.

Moskitiera

W zestawie znajduje się zapinana na zamek moskitiera, która chroni przed ukąszeniami owadów, gdy dziecko wypoczywa w łóżeczku wystawionym na świeżym powietrzu.

Kompaktowe rozmiary po złożeniu

Mebelek można złożyć jednym ruchem do kompaktowych rozmiarów.

Torba transportowa

Dopasowana do produktu torba pozwala przechowywać i transportować łóżeczko po jego złożeniu.

Wszechstronność i bezpieczeństwo

Łóżeczko Lionelo Vera to uniwersalny produkt, który łączy w sobie funkcje łóżeczka turystycznego, kołyski oraz kojca. Mebel został wyposażony w kółeczka, dzięki czemu oferuje wysoki poziom mobilności.

Produkt przeszedł wieloetapową weryfikację oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Model Vera spełnia wymagania określone przez europejski standard bezpieczeństwa EN 1130. Łóżeczko jest objęte dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Łatwe składanie do kompaktowych rozmiarów

Lekką aluminiowo-stalową konstrukcję łóżeczka Vera można złożyć do niewielkich rozmiarów, co ułatwia jego transport i przechowywanie. Dodatkowo produkt został wyposażony w blokadę LockGuard, która zabezpiecza mebel przed przypadkowym złożeniem.

Model Lionelo Vera został wyposażony w miękki materac z wysokiej jakości elastycznej pianki oraz w ścianki boczne z przejrzystej siatki. Wszystkie elementy mebelka posiadają zaokrąglone krawędzie. Obicie wykonano z łatwej do utrzymania w czystości i wytrzymałej melanżowej tkaniny o strukturze lnu.

 

Specyfikacja

Model:Vera
Funkcje:3 w 1: łóżeczko turystyczne, kołyska, kojec
Maksymalne obciążenie:do 15 kg
Wymiary produktu: 94 x 55 x 74 cm
Waga produktu:6,2 kg
Regulacja wysokości:nie
Wymiary materaca:90 x 50 cm, grubość: 4 cm
Funkcjonalność:4 kółka z hamulcem do łatwego przemieszczania; blokada przed przypadkowym złożeniem; łatwe składanie do kompaktowych rozmiarów
Materiały:aluminium, stal, poliester, pianka, płyta pilśniowa
Zestaw:łóżeczko, moskitiera, płozy do bujania, torba, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF