THOMI - łóżeczko 2 w 1

Łóżeczko 2 w 1 Thomi to wysokiej jakości produkt, który może towarzyszyć dziecku od pierwszych dni życia. Stabilna i funkcjonalna konstrukcja, inteligentne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa oraz komfortowy materac tworzą przestrzeń, w której maluszek może się bawić i odpoczywać.

Boczne wejście

Produkt dysponuje zapinanym na zamek bocznym wejściem umożliwiającym dziecku samodzielne wchodzenie i opuszczanie łóżeczka.

Kółeczka do przemieszczania

Thomi posiada 2 kółka z blokadą, dzięki którym można swobodnie zmieniać jego położenie w domowej przestrzeni.

Przewijak

W zestawie łóżeczka znajduje się przewijak wykonany z materiału odpornego na zabrudzenia.

Torba transportowa

W zestawie produktu znajduje się torba transportowa pozwalająca zabrać łóżeczko nawet w daleką podróż.

Wszechstronność i wysoka jakość

Wszechstronne łóżeczko 2 w 1 Thomi łączy cechy łóżeczka turystycznego oraz kojca. Szerokie zastosowanie mebla powoduje, że sprawdza się on nie tylko w domowych wnętrzach, ale także poza ich obrębem. Mebel przeszedł szereg wewnętrznych kontroli oraz został przetestowany w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Produkt spełnia wymogi określone europejskim standardem bezpieczeństwa EN 716 oraz EN 12221. Objęty jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Funkcjonalne rozwiązania

Łóżeczko turystyczne Thomi umożliwia ustawienie materaca w 2. poziomach: wysokim, dla dzieci, które jeszcze samodzielnie nie podnoszą się i nie siadają, oraz niskim, dla starszych użytkowników. Dzięki tej opcji model Thomi można również używać w formie kojca. Stalowa konstrukcja łóżeczka została wyposażona w system LockGuard, który zabezpiecza mebel przed przypadkowym złożeniem. Do zestawu dołączono praktyczny przewijak oraz funkcjonalne kieszenie na akcesoria. Produkt dysponuje również wejściem bocznym zapinanym na zamek.

Przytulna przestrzeń i wielofunkcyjny materac

Podłoże łóżeczka zostało wykonane z miękkiej pianki o podwyższonej elastyczności, dzięki czemu może pełnić rolę wygodnego materaca oraz bezpiecznej maty do zabawy. Od pierwszych dni o rozwój wyobraźni i motoryki maluszka dba karuzela z interaktywnymi zabawkami. Obicie łóżeczka wykonano z melanżowego materiału o strukturze lnu, który jest łatwy do utrzymania w czystości.

Łatwe składanie i kompaktowe rozmiary

Dzięki 2. kółkom wyposażonym w blokady łóżeczko Thomi daje się łatwo przesuwać wewnątrz mieszkania, a 2. solidne nóżki zapewniają mu znakomitą stabilność. Produkt można w bardzo prosty sposób złożyć do kompaktowych rozmiarów. Do zestawu łóżeczka dołączono wytrzymałą torbę transportowo-ochronną umożliwiającą jego bezproblemowe przewożenie.

Specyfikacja

Model:Thomi
Funkcje:2 w 1: łóżeczko turystyczne, kojec
Maksymalne obciążenie:do 15 kg, przewijak: do 11 kg
Wymiary produktu:79 x 125 x 68 cm, po złożeniu: 83 x 26 x 26 cm
Wymiary materaca:115 x 62 cm, grubość: 5 mm
Waga produktu:14 kg
Regulacja wysokości:tak, 2 poziomy
Funkcjonalność:szybkie składanie i rozkładanie; zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem; 2. wysokości materaca; boczne wejście zapinane na zamek; wysokie bezpieczne ścianki; 2 kółka do łatwego przemieszczania
Materiały:stal, poliester, len, płyta pilśniowa
Zestaw:łóżeczko, organizer, karuzela interaktywna z 3. zabawkami, podstawa do wyższego poziomu materaca, przewijak, torba, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF