SVEN PLUS - łóżeczko 2 w 1

Łóżeczko Sven Plus 2 w 1 to propozycja dla rodzin, które cenią sobie mobilność. Dzięki jego wszechstronności i funkcjonalności mały użytkownik może cieszyć się wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa zarówno w domu, jak i w czasie wyjazdu. Łatwe składanie do kompaktowych rozmiarów oraz bogaty zestaw akcesoriów sprawiają, że Sven Plus nie tylko jest łatwy w transporcie, ale sprawdzi się też w każdych okolicznościach.

Boczne wejście

Sven Plus posiada zapinane na zamek boczne wejście, które ułatwia wychodzenie z kojca starszym dzieciom.

Moskitiera

Znajdująca się w zestawie moskitiera skutecznie chroni dziecko przed ukąszeniami owadów.

Przewijak

Dzięki podwyższonym brzegom przewijak zapewnia wyższy poziom wygody i bezpieczeństwa w trakcie zmiany pieluszki.

Torba transportowa

Dopasowana do produktu wytrzymała torba transportowo-ochronna umożliwia jego swobodne przenoszenie po złożeniu.

Dla tych, którzy cenią mobilność

Model Sven Plus może pełnić funkcję łóżeczka turystycznego i kojca. Dzięki funkcjonalnej konstrukcji, zestawowi akcesoriów i torbie transportowej znakomicie sprawdza się podczas krótkich wyjazdów wakacyjnych czy też relaksu w ogrodzie.

Łóżeczko zostało poddane wieloetapowej weryfikacji i przeszło testy w laboratorium certyfikującym SGS. Sven Plus spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 716. Produkt został objęty dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Dostosowane do zmieniających się potrzeb

Łóżeczko dysponuje 2. wysokościami ustawienia materaca, jak również bocznym wejściem zapinanym na zamek oraz ściankami z przewiewną siatką zapewniającą odpowiedni obieg powietrza. Produkt posiada stabilną konstrukcję oraz system blokujący LockGuard, który chroni mebel przed samoistnym złożeniem. Do zestawu modelu Sven Plus dołączono przewijak o podwyższonych brzegach oraz funkcjonalne kieszenie i przegródki na akcesoria pielęgnacyjne.

Połączenie wygody i funkcjonalności

Wysokiej jakości mata wykonana z pianki o podwyższonej elastyczności pełni w modelu Sven Plus funkcję podłoża i miejsca zabawy. Łóżeczko otrzymało wyprofilowane plastikowe nakładki osłaniające jego krawędzie i zostało pokryte delikatnym dla skóry materiałem. Obicie jest bardzo łatwe do utrzymania w czystości, a wszelkie zabrudzenia można wyczyścić wilgotną ściereczką.

Podróżowanie i zabawa na świeżym powietrzu

Do zestawu akcesoriów modelu Sven Plus dołączono baldachim z moskitierą, pałąk z zabawkami oraz interaktywnego pieska. Uspokajająca melodia pozytywki oraz funkcja wibracji, wprawiająca łóżeczko w delikatne drganie, kołyszą dziecko do snu, a kolorowe lampki stymulują wzrok podczas zabawy. Sven Plus został wyposażony w kółka ułatwiające przemieszczanie mebelka. Produkt można złożyć do kompaktowych rozmiarów i spakować do torby transportowej dołączonej do zestawu.

Specyfikacja

Model:Sven Plus
Funkcje:2 w 1: łóżeczko turystyczne i kojec
Maksymalne obciążenie:do 15 kg, przewijak do 11 kg
Wymiary produktu:110-77 x 125 x 65 cm
Wymiary materaca:120 x 60 cm, grubość 5 mm
Waga produktu:11,8 kg
Regulacja wysokości:tak, 2 poziomy
Funkcjonalność:szybkie składanie i rozkładanie; boczne wejście na zamek; składanie do kompaktowych rozmiarów; 2 kółka do łatwego przemieszczania
Materiały:stal, poliester, pianka, płyta pilśniowa
Zestaw: łóżeczko, materac, daszek, moskitiera, przewijak, interaktywny piesek, torba transportowa, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF