TIMON - łóżeczko 3 w 1

Lionelo Timon to wszechstronny mebel o dużych możliwościach regulacji. Produkt sprawdza się zarówno w roli łóżeczka dostawnego, jak i wolnostojącego oraz turystycznego. Stabilny stelaż, który w łatwy sposób można złożyć i rozłożyć, sprawia, że łóżeczko jest nie tylko łatwe w obsłudze, ale także nie sprawia kłopotów w transporcie. Natomiast o komfortowy wypoczynek dziecka dba miękki materac marki Fiki Miki.

Regulacja wysokości

Łóżeczko posiada 6-poziomową regulację wysokości w zakresie od 67 do 84 centymetrów.

Szybkie składanie i rozkładanie

Model Timon został wyposażony w łatwy w obsłudze system rozkładania i składania.

Torba transportowa

W zestawie produktu znajduje się torba transportowa pozwalająca zabrać łóżeczko nawet w daleką podróż.

Ustawienie pod kątem

Wysokość łóżeczka można indywidualnie różnicować po obu stronach, co pozwala ustawić gondolę w pochyłym położeniu.

Wszechstronność i wysoka jakość

Lionelo Timon to wszechstronny mebel, który może pełnić 3 różne role – łóżeczka turystycznego, wolnostojącego oraz dostawnego, a dzięki  4. kółkom z hamulcem jest wygodny w przemieszczaniu. Produkt przeszedł szereg wewnętrznych kontroli oraz testy w laboratorium certyfikującym SGS. Łóżeczko spełnia wszystkie wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 1130. Ponadto objęte jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Funkcjonalne rozwiązania

Łóżeczko posiada 6-stopniową regulację wysokości gondoli oraz regulację konta jej pochylenia. Konstrukcja produktu dysponuje również blokadą uniemożliwiającą samoistne złożenie się mebla. Zapinana na zamek zwijana ścianka boczna zapewnia zachowanie stałego kontaktu z dzieckiem. Łóżeczko Timon zostało wyposażone w pasy zabezpieczające stabilne ustawienie mebla oraz w pojemny kosz na podręczne akcesoria pielęgnacyjne.

Wygodny wypoczynek

Do zestawu produktu zostały dołączone 2 materace, w tym miękki materacyk PRESTIGE Line PPL 1 znanej marki Fiki Miki. Produkt jest certyfikowanym wyrobem medycznym. Został wyróżniony pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka (Op-4860-63). Materac posiada zdejmowany pokrowiec, który można prać nawet w temperaturze 60° C.

Łatwe składanie i kompaktowe rozmiary

Prosty w obsłudze stelaż pozwala złożyć mebel do kompaktowych rozmiarów. Dzięki temu produkt jest łatwy zarówno w przechowywaniu, jak i w transporcie. W zestawie modelu Timon znajduje się także wygodna torba podróżna umożliwiająca zabranie łóżeczka nawet w dłuższą podróż.

Specyfikacja

Model:Timon
Funkcje:3 w 1: łóżeczko dostawne, wolnostojące i turystyczne
Maksymalne obciążenie:do 9 kg
Wymiary produktu:93 x 55 x 67-84 cm
Wymiary materaca:84 x 50 cm, grubość 1,5 cm, materac Fiki Miki: 85 x 50 x 5 cm
Waga produktu:13 kg
Regulacja wysokości:tak, 6 poziomów
Funkcjonalność:możliwość ustawienia pod kątem; szybkie składanie i rozkładanie; kompaktowe rozmiary po złożeniu; opuszczana ścianka boczna; przewiewna siateczka; 4 kółka do łatwego przemieszczania
Materiały:aluminium, tworzywo sztuczne, poliester, bawełna, pianka poliuretanowa
Zestaw:łóżeczko, 2 materace, torba transportowa, pasy do montażu do łóżka, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

TIMON – instrukcja montażu