THEO - łóżeczko 3 w 1

Lionelo Theo to uniwersalny model 3 w 1 łączący funkcje łóżeczka dostawnego, wolnostojącego, a także turystycznego. Dzięki kompaktowym rozmiarom, łatwej obsłudze i dużemu zakresowi regulacji efektywnie zadba o komfort małego użytkownika, sprawdzając się zarówno w domu, jak i podczas krótkiego wyjazdu.

Otwierany bok

Pozwala utrzymywać bezpośredni kontakt z dzieckiem i szybko reagować na jego potrzeby.

Pasy do montażu

Do zestawu modelu Theo dołączone są pasy pozwalające stabilnie przymocować łóżeczko do łóżka rodziców.

Regulacja wysokości

Produkt dysponuje 5-stopniową regulacją wysokości, co pozwala dostosować jego ustawienie do potrzeb dziecka i rodzica.

Ustawienie pod kątem

Takie ułożenie sprawdza się, gdy maluszek ma problem z katarem lub ulewaniem. Ułatwia ono oddychanie i sprzyja szybszemu zasypianiu.

Stabilna konstrukcja o dużym zakresie regulacji

Wielofunkcyjny model Theo 3 w 1 stanowi pomysłowe połączenie łóżeczka dostawnego, wolnostojącego oraz turystycznego. Produkt dysponuje 5-stopniową regulacją wysokości oraz możliwością ustawienia gondoli pod kątem. Przejrzysta siateczka w ściance i odpinanym boku mebla dba o optymalną cyrkulację powietrza i umożliwia rodzicom bieżącą obserwację dziecka.

Lionelo Theo przeszedł szereg wewnętrznych kontroli oraz został poddany testom w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Produkt spełnia wymogi europejskiego standardu EN 1130. Dodatkowo jest objęty dożywotnią gwarancja i programem Lionelo Assistance.

Mobilność i wygoda

Tapicerka łóżeczka Theo została wykonana z trwałej i łatwej w czyszczeniu tkaniny. Produkt posiada miękki i komfortowy materacyk wykonany z pikowanego materiału oraz wygodną podwójną kieszeń do przechowywania potrzebnych akcesoriów pielęgnacyjnych i zabawek.

Dzięki zastosowaniu 2 kółeczek z blokadą model Theo z łatwością można przemieszczać wewnątrz domu. W zestawie produktu znajduje się moskitiera oraz torba transportowa nadającą się do przewożenia łóżeczka i jego przechowywania.

Specyfikacja

Model:Theo
Funkcje:2 w 1: łóżeczko dostawne i wolnostojące
Maksymalne obciążenie:do 9 kg
Wymiary produktu:94 x 58-70 x 67-81 cm, po złożeniu: 94 x 13 x 52 cm
Wymiary materaca:47 x 84 cm, grubość 3,5 cm
Waga produktu:11,5 kg
Regulacja wysokości:tak, 5 poziomów
Funkcjonalność:możliwość ustawienia gondoli pod kątem; regulacja długości nóg; otwierany bok; 2 kółka do łatwego przemieszczania
Materiały:stal, tworzywo sztuczne, poliester, pianka poliuretanowa, bawełna
Zestaw:łóżeczko, moskitiera, torba transportowa, pasy do montażu do łóżka, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

THEO – instrukcja montażu