LEONIE - łóżeczko 3 w 1

Lionelo Leonie to uniwersalne łóżeczko o skandynawskiej stylistyce, które zapewnia maksymalny komfort najmłodszym dzieciom od pierwszych dni życia. Dzięki przyjętym rozwiązaniom łatwo można zmienić jego funkcję z łóżeczka wolnostojącego na dostawne, a nawet na kołyskę. Leonie posiada także kółeczka ułatwiające przemieszczanie mebla w domowej przestrzeni.

Otwierany bok

Łóżeczko z odpiętą ścianką może służyć jako dostawka zapewniająca maluszkowi poczucie bliskości opiekuna.

Pasy do montażu

Specjalne pasy bezpieczeństwa ze ściągaczem gwarantują stabilne przytwierdzenie Lionelo Leonie do łóżka rodziców.

Regulacja wysokości

Dzięki 5-stopniowej regulacji wysokości można w łatwy sposób dobrać dogodne ustawienie łóżeczka do potrzeb dziecka i rodzica.

Ustawienie pod kątem

Model Leonie wyposażony jest w opcję pochylenia pod kątem, co zapobiega ulewaniu i ułatwia dziecku zasypianie, gdy ma katar.

Dostosowane do zmieniających się potrzeb

Dzięki 5-stopniowej regulacji wysokości łóżeczko Leonie może być używane zarówno w formie wolnostojącej, jak i dostawnej. Ścianki boczne produktu wykonane są z miękkiej dzianiny oraz przejrzystej siateczki, co umożliwia stały kontakt z maluszkiem. Stabilną konstrukcję łóżeczka wspiera pas mocujący. Model Leonie świetnie sprawdza się też w roli kołyski. Produkt został wyposażony w regulację kąta pochylenia oraz kółka, które sprawiają, że mebel jest łatwy do przemieszczenia.

Model Leonie przeszedł szereg wewnętrznych kontroli oraz testy w laboratorium certyfikującym SGS. Produkt spełnia wymogi określone normą bezpieczeństwa EN 1130. Łóżeczko jest objęte dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Skandynawski design i wygodny transport

Stabilna stalowa konstrukcja z okleiną imitującą drewno oraz neutralne kolory sprawiają, że design mebla jest ponadczasowy. Składany stelaż i torba czynią produkt łatwym w transporcie i przechowywaniu. Model Leonie został wyposażony w blokadę uniemożliwiającą samoistne złożenie się łóżeczka. Ponadto posiada boczne kieszenie na niezbędne akcesoria pielęgnacyjne i zabawki maluszka. Przyjemne w dotyku odpinane obicie i pokrowiec materaca można prać w temperaturze 30°.

Specyfikacja

Model:Leonie
Funkcje:3 w 1: łóżeczko dostawne, wolnostojące, kołyska
Maksymalne obciążenie:do 9 kg
Wymiary produktu:59 x 94,5 x 78 cm
Wymiary materaca:50,5 x 83,5 cm, grubość: 3 cm
Waga produktu:9,3 kg
Regulacja wysokości:tak, 5 poziomów
Funkcjonalność:możliwość ustawienia pod kątem; otwierany bok; odpinana tapicerka nadająca się do prania; 2 kółka do łatwego przemieszczania
Materiały:stal, tworzywo sztuczne, tkanina: eko len, dzianina
Zestaw:łóżeczko, materac, torba, pasy do montażu do łóżka, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF