RUBEN - leżaczek - bujaczek

Komfortowe siedzisko i funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że bujaczek Ruben zapewnia dziecku optymalne warunki do wypoczynku. Cichy mechanizm gwarantuje płynną i niemal bezgłośną pracę urządzenia, co ułatwia usypianie pociechy, a dołączona do produktu moskitiera skutecznie chroni maluszka podczas wypoczynku na świeżym powietrzu.

Regulacja oparcia

Dzięki 2. poziomom ustawienia oparcia można z łatwością dostosować ułożenie leżaczka do aktualnych potrzeb dziecka.

Timer

Czasomierz bujaczka oferuje 3 programy automatycznego kołysania, które pozwalają ustawić funkcję na okres 8., 15. lub 30. minut.

Antypoślizgowe nakładki

Zastosowane nakładki antypoślizgowe niwelują możliwość przemieszczania się bujaczka w trakcie użytkowania i zabezpieczają podłogę przed zarysowaniem.

Kompaktowe składanie

Wygodny system składania ułatwia przechowywanie i transport bujaczka.

Użyteczność na co dzień

Zastosowana w leżaczku Ruben 2-stopniowa regulacja oparcia umożliwia ułożenie dziecka w dogodnej dla niego pozycji, a specjalny sensor automatycznie dostosowuje zakres bujania do wagi pociechy. Produkt dysponuje łatwą w obsłudze 5-stopniową regulacją kołysania oraz zestawem 12. relaksujących melodii i dźwięków natury. Bujaczek wyposażony jest również w timer, który automatycznie wyłącza kołysanie po 8., 15. lub 30. minutach.

Certyfikowane zabezpieczenia

Solidna konstrukcja modelu Ruben opiera się na wytrzymałym metalowy stelażu. Nóżki produktu zostały wyposażone w antypoślizgowe nakładki chroniące podłogę przed zarysowaniem. Lionelo Ruben posiada ergonomiczny kształt siedziska i 5-punktowe pasy z otulinkami, które chronią dziecko przed wypadnięciem.

Leżaczek poddano wieloetapowej weryfikacji oraz testom w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Produkt spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 12790. Lionelo Ruben został objęty dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Uniwersalny i współczesny design

Do zestawu leżaczka Ruben dołączono możliwy do zdemontowania kolorowy pałąk z miękkimi zabawkami. Ma on pozytywny wpływ na rozwój wyobraźni i motoryki maluszka. Zdejmowaną tapicerkę bujaczka, utrzymaną w stonowanej kolorystyce, można czyścić ręcznie w temperaturze do 30 °C. W pakiecie dodatków znajduje się również moskitiera, która skutecznie chroni dziecko przed owadami.

Mobilne rozwiązania

Model Ruben wyposażono w uchwyt, który umożliwia łatwe przechowywanie i wygodny transport. Kompaktowe rozmiary bujaczka po jego złożeniu zdają egzamin zarówno w podróży, jak i w mieszkaniach o zróżnicowanej wielkości. Produkt zasilany jest poprzez podłączenie do gniazdka lub za pomocą zestawu 4. baterii AA.

Specyfikacja

Model:Ruben
Funkcja:bujaczek
Maksymalne obciążenie:do 9 kg
Zasilanie:baterie lub sieciowe baterie: 4xAA, zasilacz 5.8V 800mA, brak baterii w zestawie
Wymiary produktu:stelaż: 67 x 62 cm, siedzisko: 70 x 61 cm, siedzisko z pałąkiem: 70 x 69 cm
Waga produktu: 4,2 kg
Regulacja oparcia:2-poziomowa
Zestaw:bujak, zasilacz, moskitiera, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Pasy bezpieczeństwa:5-punktowe
Materiały:żelazo, poliester, bawełna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF