ROSA - leżaczek - bujaczek

Lionelo Rosa to funkcjonalny, wygodny i niezwykle łatwy w transporcie leżaczek z funkcją bujaczka, który zapewnia optymalne warunki do wypoczynku i zabawy. Przystępny system składania i rozkładania produktu czyni go łatwym w przechowywaniu, a skandynawski stonowany design powoduje, że Rosa bezproblemowo dopasowuje się do każdego rodzaju wnętrz.

blank

Gotowy do użycia

Bujaczek nie wymaga montażu za pomocą narzędzi. Można go używać bezpośrednio po wyciągnięciu z opakowania.

blank

3-stopniowa regulacja oparcia

Pozwala ustawić leżaczek w pozycji dostosowanej do bieżących potrzeb dziecka.

blank

3-punktowe pasy

Chronią maluszka przed wypadnięciem z bujaczka w czasie jego użytkowania.

blank

Kompaktowy rozmiar po złożeniu

Możliwość składania produktu do niewielkich rozmiarów pozwala na łatwe przechowywanie i bezproblemowy transport.

blank
blank
blank

Wszechstronna konstrukcja

Stalowa rama modelu Rosa zapewnia możliwość długotrwałego używania produktu. Wytrzymałe płozy z lakierowanego drewna bukowego posiadają stabilizatory, które pozwalają zamienić bujaczek w leżaczek. Głębokie wyprofilowane siedzisko dysponuje opcją obrotu o 90°, co sprawia, że kołysanie może odbywać się również bokiem. Dzięki manualnemu systemowi bujania maluszek rozwija umiejętności psychomotoryczne w naturalnym dla siebie tempie.

blank

Połączenie wygody z bezpieczeństwem

Model Lionelo Rosa został wyposażony w 3-stopniową regulację oparcia, która pozwala dostosować jego ułożenie do potrzeb dziecka. Przed wypadnięciem z bujaczka małego użytkownika chronią 3-punktowe pasy bezpieczeństwa. Produkt został poddany wieloetapowej weryfikacji oraz testom w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 12790. Bujaczek posiada dożywotnią gwarancje i jest objęty programem Lionelo Assistance.

blank

Nowoczesna i uniwersalna stylistyka

Uniwersalny design i stonowana kolorystyka sprawiają, że bujaczek Rosa pasuje do każdego wystroju wnętrz. W zestawie leżaczka znajduje się wyjmowana wkładka dla mniejszych dzieci wykonana w 75. procentach z bawełny. Zapewnia wysoki poziom komfortu i jest przyjazna dla wrażliwej skóry małego użytkownika. Wkładkę i tapicerkę można prać ręcznie.

blank

Kompaktowe składanie

Wydajny system składania do niewielkich rozmiarów pozwala bardzo szybko dostosować bujaczek do transportu lub przechowywania. Lionelo Rosa nadaje się do użytku już bezpośrednio po wyciągnięciu z opakowania. Dzięki specjalnemu pasowi wyposażonemu w wygodną rączkę bujaczek można wszędzie wziąć ze sobą.

Specyfikacja

Model:Rosa
Funkcja:bujaczek
Maksymalne obciążenie:do 9 kg
Wymiary produktu:76 x 43 x 56 cm
Waga produktu:3,3 kg
Regulacja oparcia:3-stopniowa
Zestaw:bujaczek, wkładka redukcyjna, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Pasy bezpieczeństwa:3-punktowe
Materiały:stal, lakierowane drewna bukowe, poliester, bawełna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF