RIYA - wózek spacerowy

Lionelo Riya to uniwersalny wózek, który znakomicie sprawdza się zarówno w czasie spacerów po parku, jak i w przypadku terenowych wycieczek. Lekka konstrukcja, nowoczesne rozwiązania zapewniające wysoki poziom komfortu oraz bogaty zestaw akcesoriów sprawiają, że produkt zdaje egzamin w każdych warunkach.

Montaż przodem lub tyłem

W zależności od potrzeb i preferencji siedzisko spacerówki można zamontować przodem i tyłem do kierunku jazdy.

Daszek XXL

Obszerna budka oferuje dużą przestrzeń do wygodnej podróży, a siatkowane okienko poprawia obieg powietrza i pozwala na bieżącą obserwację dziecka.

Podwójna amortyzacja

Przednie i tylne koła wózka posiadają amortyzatory, które efektywnie niwelują wstrząsy i tym samym podnoszą komfort użytkowania produktu.

Kompaktowe składanie

Zarówno sam stelaż, jak i wózek z siedziskiem zamontowanym przodem lub tyłem do kierunku jazdy bezproblemowo składa się do kompaktowych rozmiarów.

Wygoda i wszechstronność

Spacerówka Riya dysponuje klasycznym siedziskiem montowanym przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Wózek wyposażono w regulację pochylenia oparcia oraz ustawienia podnóżka. Duża budka z wbudowanym okienkiem posiada daszek wykonany z wodoodpornego materiału z filtrem, który odbija promienie UV i chroni maluszka przed przegrzaniem.

Lekka i bezpieczna konstrukcja

Konstrukcja wózka Riya oparta jest na lekkiej aluminiowej ramie, którą można złożyć do kompaktowych rozmiarów. O bezpieczeństwo dziecka dba podwójny system składania oraz blokada chroniąca przed samoistnym złożeniem spacerówki. Produkt wyposażono także w 5-punktowe pasy z otulinkami i odpinany obrotowy pałąk.

Model Riya spełnia wymogi europejskiej normy bezpieczeństwa EN 1888 i objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Duża zwrotność i komfort jazdy

Bezobsługowe koła obrotowe z poliuretanu sprawiają, że wózek Riya jest bardzo zwrotny i łatwy w prowadzeniu. Pomaga w tym również regulacja uchwytu umożliwiająca dostosowanie jego wysokości do wzrostu rodzica. Spacerówka została wyposażona w blokadę kół przednich do jazdy na wprost, a także podwójną amortyzację. W czasie postoju wózek można zabezpieczyć za pomocą hamulca zlokalizowanego na tylnej osi.

Połączenie elegancji z wszechstronnością

Tapicerka wózka Riya została wykonana z wysokiej jakości wytrzymałej tkaniny, która jest łatwa do utrzymania w czystości. Elegancką stylistykę produktu uzupełniają elementy z eko-skóry. Spacerówka dysponuje szeroką gamą dodatków, w tym folią deszczową i chowaną w podnóżku moskitierą, pokrowcem na nogi i pojemnym koszem. Do wózka dołączono także przestronną torbę na akcesoria pielęgnacyjne oraz uchwyt na kubek lub butelkę.

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

Specyfikacja

Model:Riya
Typ:spacerówka
Przedział wagowy:0 - 15 kg
Waga produktu:10,65 kg
Waga stelaża:6,60 kg
Waga gondoli: -
Waga siedziska:3 kg
Wymiary produktu:57 x 96 x 115 cm, po złożeniu: 42 x 64 x 20 cm
Rodzaj kół: bezobsługowe koła obrotowe z PU
Wymiary kół:przód: 17,5 cm (6,89 cala), tył: 23 cm (9 cali)
Amortyzacja: tak, podwójna
Funkcjonalność: montaż siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy; 3-stopniowa regulacja pochylenia oparcia; 3-stopniowa regulacja podnóżka; aluminiowa lekka konstrukcja; wodoodporny daszek XXL z filtrem UPF 50+; podwójny system składania wózka i blokada przed samoistnym złożeniem; podwójna amortyzacja; blokada kół przednich do jazdy na wprost; centralny hamulec; 3-stopniowa teleskopowa regulacja uchwytu dla rodzica; obustronnie odpinany obrotowy pałąk
Materiały:aluminium, elementy z PU, poliester
Zestaw:stelaż wózka, koła bezobsługowe PU, siedzisko spacerowe, pokrowiec na nóżki, folia przeciwdeszczowa, moskitiera, torba, uchwyt na kubek
Gwarancja:dożywotnia