RIYA - wózek wielofunkcyjny 2 w 1

Wielofunkcyjny wózek Lionelo Riya 2 w 1 to doskonała propozycja dla rodziców, którym bliskie są uniwersalne rozwiązania. Produkt pełni zarówno rolę gondoli, jak i spacerówki, co umożliwia korzystanie z niego od pierwszych dni życia dziecka aż do momentu, gdy osiągnie wagę 15 kilogramów. Wózek oferuje wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa, a dzięki bogatemu zestawowi akcesoriów sprawdza się w każdych okolicznościach.

Montaż przodem lub tyłem

W zależności od potrzeb i preferencji siedzisko spacerówki można zainstalować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Uniwersalne adaptery

Rama wózka wyposażona w uniwersalne adaptery przystosowana jest do montażu popularnych fotelików samochodowych, np. Lionelo Astrid.

Podwójna amortyzacja

Przednie i tylne koła wózka posiadają amortyzatory, które efektywnie niwelują wstrząsy i tym samym podnoszą komfort użytkowania produktu.

Kompaktowe składanie

Zarówno sam stelaż, jak i wózek z siedziskiem zamontowanym przodem lub tyłem do kierunku jazdy bezproblemowo składa się do kompaktowych rozmiarów.

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

Uniwersalne rozwiązania

W zestawie wózka Riya 2 w 1 znajduje się gondola z materacem marki Fiki Miki oraz spacerówka z siedziskiem montowanym przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Produkt posiada regulowane oparcie i podnóżek, a wbudowane w budkę okienko z siateczką zapewnia optymalną wentylację.

Łatwe składanie i przechowywanie

Wózek został wyposażony w lekką aluminiową ramę. Stelaż wraz z siedziskiem można łatwo złożyć do kompaktowych rozmiarów, a gondolę do płaskiej pozycji. Riya 2 w 1 posiada podwójny system składania oraz blokadę zabezpieczającą przed samoistnym złożeniem. W zestawie produktu znajdują się uniwersalne adaptery pozwalające dostosować ramę do montażu fotelików samochodowych.

Model Riya 2 w 1 spełnia wymogi europejskiej normy bezpieczeństwa EN 1888 i objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Duża zwrotność i komfort jazdy

Bezobsługowe koła z poliuretanu o podwyższonej wytrzymałości dysponują podwójną amortyzacją minimalizującą przenoszenie drgań. Blokada obrotowych kół przednich do jazdy na wprost oraz 3-stopniowa regulacja uchwytu czynią wózek wygodniejszy i łatwiejszy w prowadzeniu.

Zestaw akcesoriów na każdą okazję

W skład bogatego zestawu akcesoriów dołączonych do wózka znajdują się folia przeciwdeszczowa i chowana w podnóżku moskitiera, a także pokrowiec na nogi oraz pojemny kosz. Pakiet dodatków uzupełniają przestronna torba na akcesoria pielęgnacyjne i uchwyt na butelkę lub kubek.

Specyfikacja

Model:Riya 2 w 1
Typ:wielofunkcyjny 2 w 1
Przedział wagowy:gondola: 0 – 9 kg, spacerówka: 0 – 15 kg
Waga produktu:14,50 kg
Waga stelaża:6,60 kg
Waga gondoli: 3,40 kg
Waga siedziska:3 kg
Wymiary produktu:stelaż ze spacerówką: 57 x 96 x 115 cm; stelaż z gondolą 57 x 96 x 126 cm; spacerówka po złożeniu: 42 x 64 x 20 cm
Rodzaj kół: bezobsługowe koła obrotowe z PU
Wymiary kół:przód: 17,5 cm (6,89 cala), tył: 23 cm (9 cali)
Amortyzacja: tak, podwójna
Funkcjonalność: montaż siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy; 3-stopniowa regulacja pochylenia oparcia; 3-stopniowa regulacja podnóżka; lekka składana gondola z uchwytem do przenoszenia; aluminiowa lekka konstrukcja; wodoodporny daszek XXL z filtrem UPF 50+; podwójny system składania wózka i blokada przed samoistnym złożeniem; podwójna amortyzacja; blokada kół przednich do jazdy na wprost; centralny hamulec; 3-stopniowa teleskopowa regulacja uchwytu dla rodzica; obustronnie odpinany obrotowy
Materiały:aluminium, elementy z PU, poliester
Zestaw:stelaż wózka, koła bezobsługowe PU, gondola, materacyk, pokrowiec gondoli, siedzisko spacerowe, pokrowiec na nóżki, folia przeciwdeszczowa, moskitiera, adaptery do nosidełka, torba, mata do przewijania, uchwyt na kubek
Gwarancja:dożywotnia