RITA - leżaczek - bujaczek

Bujaczek-leżaczek Rita to kompaktowy i lekki mebel, którego działanie oparte jest na dynamice naturalnych ruchów dziecka. Wytrzymała i stabilna konstrukcja wraz z 3-punktowymi pasami dba o bezpieczeństwo maleństwa podczas używania produktu. Z kolei prosty system składania i łatwość w przenoszeniu powodują, że bujaczek może towarzyszyć małemu użytkownikowi niemal podczas każdej podróży.

Antypoślizgowe nakładki

Bujaczek posiada antypoślizgowe nakładki zapobiegające przemieszczaniu się mebla w trakcie użytkowania.

Gotowy do użycia

Bujaczek Rita jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z opakowania. Nie wymaga zastosowania narzędzi, by móc w pełni korzystać z jego funkcji.

Kompaktowe składanie

Łatwość składania do niewielkich rozmiarów sprawia, że bujaczek Rita jest wygodny w transporcie.

Regulacja oparcia

Produkt dysponuje 2-stopniową regulacją oparcia, która zapewnia odpowiednie ułożenie dziecka w zależności od jego aktualnych potrzeb.

Naturalna dynamika ruchu

Sposób działania bujaczka oparty jest na naturalnych ruchach dziecka, dzięki czemu zakres kołysania pozostaje w zgodzie z dynamiką ciała maluszka. Znakomicie wyprofilowane głębokie siedzisko produktu zapewnia właściwą pozycję ułożenia pleców i karku maleństwa. Bujaczek został wyposażony w 2-stopniową regulację oparcia, co sprawia, że świetnie sprawdza się zarówno podczas codziennych zabaw, jak i relaksujących drzemek.

Połączenie bezpieczeństwa i jakości

Lekka konstrukcja modelu Rita składa się ze stalowej ramy oraz stabilnej podstawy wykonanej z lakierowanej mieszanki drewna bukowego i topoli. Produkt posiada nakładki antypoślizgowe zapobiegające przesuwaniu się produktu podczas użytkowania. W celu zapewnienia ochrony przed wypadnięciem z leżaczka zastosowano 3-punktowe pasy z możliwością regulacji.

Bujaczek-leżaczek Rita przeszedł szereg wewnętrznych kontroli i uzyskał certyfikat laboratorium badawczego SGS. Mebel oferuje pełną zgodność z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 12790. Produkt objęty jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Wygoda i uniwersalna stylistyka

Bujaczek Rita dysponuje bawełnianą wkładką dla najmłodszych dzieci, która zapewnia wyższy poziom dopasowania do siedziska. Tapicerkę produktu łatwo jest utrzymać w czystości poprzez przetarcie powierzchni wilgotną ściereczką lub jej ręczne pranie w temperaturze 30 °C. Stonowane kolory obicia i uniwersalny skandynawski design powodują, że mebel świetnie wpisuje się niemal w każdy rodzaj wystroju wnętrz.

Kompaktowe rozmiary i łatwość w transporcie

Produkt można używać właściwie od razu po wyciągnięciu z opakowania. Łatwa w obsłudze lekka konstrukcja powoduje, że za pomocą jednego ruchu można złożyć mebel do płaskiej pozycji. Dzięki temu nie zajmuje on dużo miejsca i świetnie sprawdza się zarówno w przechowywaniu, jak i w podróży.

Specyfikacja

Model:Rita
Funkcja:leżaczek
Maksymalne obciążenie:do 9 kg
Zasilanie:nie
Wymiary produktu:80 x 44 x 46 cm, po złożeniu: 80 x 44 x 13 cm
Waga produktu:2,8 kg
Regulacja oparcia:2-poziomowa
Zestaw:leżaczek, poduszka, instrukcja, karta gwarancyjna
Pasy bezpieczeństwa:3-punktowe
Materiały:stal, lakierowana mieszanka drewna bukowego i topoli, bawełna, poliester
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF