PASCAL - leżaczek - bujaczek

Bujaczek Pascal z powodzeniem łączy tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami. Manualny mechanizm bujania sprawia, że dziecko w naturalny sposób rozwija umiejętności psycho-motoryczne, a dołączona do zestawu karuzela z zabawkami pobudza wyobraźnię maluszka i sprawia mu wiele radości. Możliwość składania produktu do kompaktowych rozmiarów powoduje, że jest on niezwykle łatwy w przechowywaniu i transporcie.

Łatwy montaż

Szybki i łatwy montaż bujaczka odbywa się bez użycia narzędzi.

Regulacja oparcia

Pascal dysponuje 3-stopniową regulacją oparcia, która pomaga dopasować ustawienie produktu do potrzeb dziecka i jego aktywności.

Wibracje

Delikatne wibracje pomagają wyciszyć i uspokoić maluszka, a wraz z 12. kojącymi melodiami stwarzają przyjazne warunki do snu.

Kompaktowe składanie

Dzięki systemowi szybkiego składania do kompaktowych rozmiarów model Pascal jest łatwy w przechowywaniu i doskonale sprawdza się w czasie podróży.

Naturalny system bujania

Funkcjonalność leżaczka-bujaczka Pascal oparta jest na manualnym mechanizmie działania dostosowującym się do naturalnej aktywności malucha. Produkt został wyposażony w 3-stopniową regulację oparcia oraz w 12 kojących melodii, które wraz z delikatnymi wibracjami wyciszają i uspokajają dziecko. W zestawie leżaczka znajduje się także odpinana karuzela z interaktywnymi zabawkami.

Bezpieczna przestrzeń

Wytrzymała rama modelu Pascal została wykonana z wysokiej jakości metali. Antypoślizgowe nóżki zapobiegają przypadkowemu przemieszczaniu się bujaczka, a zastosowanie stabilnej podpory pozwala zamienić go w tradycyjny leżaczek. Produkt posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa chroniące dziecko przed wypadnięciem.

Lionelo Pascal przeszedł szereg wewnętrznych kontroli i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Produkt spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 12790. Leżaczek został objęty dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Wygoda w każdych warunkach

Tapicerkę bujaczka Pascal wykonano z wysokiej jakości miękkiego materiału, który jest łatwy do utrzymania w czystości. W przypadku wystąpienia uporczywych zabrudzeń wystarczy zdjąć obicie i wyprać je w pralce w temperaturze 30 °C. Model Pascal został również wyposażony w odpinaną poduszkę wspierającą głowę dziecka.

Energooszczędność i kompaktowe rozmiary

Konstrukcja bujaczka Pascal umożliwia montaż bez konieczności używania narzędzi. System składania produktu do kompaktowych rozmiarów znakomicie sprawdza się w małych pomieszczeniach oraz w trakcie podróży. Dzięki trybowi oszczędzania energii Lionelo Pascal może pracować nawet do 180. godzin przy użyciu zestawu 2. baterii typu AA.

Specyfikacja

Model:Pascal
Funkcja:bujaczek, leżaczek, dźwięk, wibracje
Maksymalne obciążenie:do 9 kg
Zasilanie:baterie 2 x AA, brak baterii w zestawie
Wymiary produktu:wymiary produktu po złożeniu: 49 x 80 x 18 cm, w pozycji najniższej bez karuzeli: 49 x 80 x 44 cm, w pozycji najniższej z karuzelą: 49 x 80 x 72 cm, w pozycji najwyższej bez karuzeli: 49 x 80 x 55 cm, w pozycji najwyższej z karuzelą: 49 x 80 x 83 cm
Waga produktu:2,25 kg
Regulacja oparcia:3-poziomowa
Zestaw:leżaczek, karuzela, 2 zabawki, poduszka, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Pasy bezpieczeństwa:5-punktowe
Materiały:stal, tworzywo sztuczne ABS, PP, poliester
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

PASCAL – instrukcja montażu