OTTO - leżaczek - bujaczek

Lionelo Otto to komfortowy leżaczek z funkcją bujania, który zapewnia najmłodszym znakomite warunki do wypoczynku i zabawy. W szybki i łatwy sposób można go rozłożyć i złożyć do kompaktowych rozmiarów, co powoduje, że jest wyjątkowo wygodny w transporcie i przechowywaniu. Przyjazna kolorystyka i łatwa do utrzymania w czystości tapicerka sprawiają, że Otto szybko staje się ulubieńcem małego użytkownika, jak i jego rodzica.

Gotowy do użycia

Bujaczek jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z opakowania i rozłożeniu.

Timer

Czasomierz umożliwia zaprogramowanie automatycznego wyłączenia funkcji bujania po 15., 30., 45. minutach lub pełnej godzinie.

Antypoślizgowe nakładki

Sprawiają, że bujaczek nie przesuwa się w trakcie używania, a także chronią podłogę przed zarysowaniem.

Kompaktowe składanie

Konstrukcja produktu umożliwia jego składanie do kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu Otto zajmuje niewiele miejsca, doskonale sprawdzając się np. w czasie podróży.

Wyciszenie w przyjaznych warunkach

Lionelo Otto posiada 5 prędkości kołysania, a czasomierz pozwala zaprogramować bujanie na okres 15., 30., 45. lub 60. minut, po zakończeniu którego leżaczek nie pobiera energii. Produkt może być zasilany przewodowo lub za pomocą baterii umożliwiających pracę nawet do 180 godzin. Bujaczek dysponuje wgranymi dźwiękami natury, które pomagają uspokoić dziecko. W zestawie produktu znajduje się także regulowany pałąk z zabawkami.

Wytrzymała konstrukcja i bezpieczne rozwiązania

Stabilna metalowa konstrukcja bujaczka została wyposażona w antypoślizgowe nakładki chroniące podłogę przed ewentualnym zarysowaniem. O bezpieczeństwo małego użytkownika dbają 5-stopniowe pasy utrzymujące go we właściwej pozycji.

Lionelo Otto poddano wieloetapowej weryfikacji i testom w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Leżaczek spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 16232. Produkt został objęty dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Komfort i uniwersalny design

Model Otto wyposażono w miękką odpinaną poduszkę podpierającą główkę maluszka. Bujaczek posiada także łatwą w czyszczeniu zdejmowaną tapicerkę. W przypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń można ją uprać ręcznie w temperaturze do 40 °C. Dzięki uniwersalnej kolorystyce produkt znakomicie współgra z każdym wystrojem wnętrz.

Idealny w podróży

Lionelo Otto jest gotowy do użycia już po wyciągnięciu z opakowania. Prosty montaż nie wymaga dodatkowych narzędzi. Mebelek składa się do pozycji płaskiej i nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu jest łatwy zarówno w przechowywaniu, jak i transporcie. Dzięki długiej pracy w oparciu o zasilanie bateryjne bujaczek doskonale sprawdza się w trakcie podróży.

Specyfikacja

Model:Otto
Funkcja:bujaczek, 5 prędkości bujania, timer, dźwięk
Maksymalne obciążenie:do 9 kg
Zasilanie:baterie lub zasilacz, rodzaj i ilość baterii 4xLR14, rodzaj wymaganego zasilacza: input: 100-240V, 50/60 Hz, 0,3A, output: 5V - 6V, 800 mA-1A, brak baterii i zasilacza w zestawie
Wymiary produktu:57 x 55 x 67 cm, po złożeniu: 57 x 8,5 x 77 cm
Waga produktu:4,25 kg
Zestaw:bujaczek, pałąk, dwie zawieszane zabawki, poduszka, przewód zasilający USB, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Pasy bezpieczeństwa:5-punktowe
Materiały:stal, tworzywo sztuczne PP, poliester
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

OTTO – instrukcja montażu