IRMA - wózek spacerowy

Lekki i zwrotny model Lionelo Irma to bezpieczny i wygodny wózek, który odnajdzie się na każdego rodzaju nawierzchni. Duża budka z wbudowanym okienkiem oraz komfortowym wnętrzem gwarantuje wysoki standard jazdy, a amortyzacja przednich kół niweluje odczuwalność wstrząsów wywołanych nierównościami podłoża. Bogaty zestaw akcesoriów sprawia, że Irma sprawdzi się w każdych okolicznościach.

Kompaktowe składanie

Wózek wyposażono w system składania do kompaktowych rozmiarów oraz podwójne zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem w trakcie jazdy.

Lekka i wytrzymała konstrukcja

Rama wózka została wykonana z wysokiej jakości metali, dzięki czemu jest lekka i nie odkształci się nawet podczas długotrwałego użytkowania.

Regulacja podnóżka

Dzięki regulacji podnóżka można w łatwy i szybki sposób dostosować ustawienie wózka do potrzeb dziecka.

Daszek XXL z okienkiem

Duża budka zapewnia dziecku ochronę przed zmiennymi czynnikami atmosferycznymi, a wbudowane okienko pozwala na jego bieżącą obserwację.

Lekka i wszechstronna spacerówka

Lionelo Irma to spacerówka o lekkiej konstrukcji, która została wyposażona w system łatwego składania do kompaktowych rozmiarów. Produkt dysponuje wygodną regulacją oparcia i podnóżka. Amortyzacja kół przednich oraz blokada skrętu zwiększają komfort użytkowania wózka. Wyprofilowane obrotowe rączki sprawiają, że model Irma jest łatwiejszy w prowadzeniu.

Bezpieczeństwo i wygoda

Dzięki 5-punktowym pasom, blokadzie uniemożliwiającej przypadkowe złożenie i nożnemu hamulcowi wózek zapewnia wysoki standard bezpieczeństwa. Dodatkowe poduszki i specjalne obicia elementów konstrukcyjnych podnoszą komfort użytkowania spacerówki. Model Irma został wyposażony w komplet akcesoriów, wśród których znajdują się pokrowiec na nogi, moskitiera, folia deszczowa, a także duży kosz na zakupy. Produkt spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 1888 i objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Specyfikacja

Model:Irma
Typ:spacerówka
Przedział wagowy:0 - 15 kg
Waga produktu:7 kg
Waga stelaża:-
Waga gondoli: -
Waga siedziska:-
Wymiary produktu:104,5 x 56 x 51,5 cm, po złożeniu: 43 x 104,5 x 31 cm
Rodzaj kół: bezobsługowe koła z tworzywa piankowego EVA
Średnica kół:15,2 cm (6 cali)
Amortyzacja:tak, na przednich kołach
Funkcjonalność:4-stopniowa regulacja oparcia; bezpoziomowa regulacja podnóżka; 2-stopniowa regulacja daszka; łatwy system składania do kompaktowych rozmiarów; podwójne zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem; blokada przednich kół do jazdy na wprost; regulacja rączki o 360˚
Materiały:stal, poliester
Zestaw:wózek, moskitiera, folia przeciwdeszczowa, pokrowiec na nóżki, kosz, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF