EMMA PLUS - wózek spacerowy

Wózek Lionelo Emma Plus to model, który znakomicie sprawdza się bez względu na przemierzany dystans czy warunki pogodowe. Wysoki poziom komfortu, duża zwrotność i bogaty zestaw akcesoriów zachęcają do częstych spacerów będących źródłem przyjemności zarówno dla dziecka, jak i rodzica.

Daszek XXL z okienkiem

Wózek wyposażony jest w duży daszek gwarantujący dziecku wygodną przestrzeń i dobrą ochronę przed działaniem zróżnicowanych warunków atmosferycznych.

Pojemny kosz na zakupy

Pojemny kosz mieści potrzebne akcesoria pielęgnacyjne i zabawki maluszka, a także zdaje egzamin podczas zakupów.

Bezstopniowa regulacja oparcia

Bezstopniowy system regulacji oparcia pozwala łatwo dostosować jego ustawienie do potrzeb dziecka.

5-punktowe pasy

Emma Plus posiada 5-punktowe pasy utrzymujące pociechę we właściwej pozycji i chroniące ją przed wypadnięciem z wózka.

Duży daszek i lekka konstrukcja

Lionelo Emma Plus to lekki i łatwy w prowadzeniu wózek wyposażony w bezstopniową regulację oparcia i regulację podnóżka. Duży daszek z okienkiem zapewnia komfortowe warunki jazdy, a wtrzymały stelaż można łatwo złożyć do niewielkich rozmiarów. Produkt dysponuje amortyzacją kół przednich oraz ich blokadą do jazdy na wprost, co zwiększa wygodę podróżowania i ułatwia prowadzenie spacerówki.

Funkcjonalna tacka i potwierdzona jakość

Wózek Emma Plus wyposażono w 5-punktowe pasy oraz blokadę przed samoistnym złożeniem. Spacerówka dysponuje także funkcjonalną zdejmowaną tacką, która służy zarówno do posiłków, jak i zabezpiecza dziecko przed wypadnięciem. Bogaty zestaw akcesoriów dołączonych do modelu Emma Plus zawiera m.in. wygodny kosz na zakupy, zdejmowaną tackę dla rodzica z 2. uchwytami na kubek, a także torbę do zwieszenia na rączce wózka. Produkt spełnia wymogi europejskiego standardu EN 1888 i objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Specyfikacja

Model:Emma Plus
Typ:spacerówka
Przedział wagowy:0 - 15 kg
Waga produktu:7,7 kg
Waga stelaża:-
Waga gondoli: -
Waga siedziska:-
Wymiary produktu:100 x 96 x 52 cm, po złożeniu: 35 x 52 x 83 cm
Rodzaj kół: bezobsługowe koła z tworzywa piankowego EVA
Średnica kół:przednie: 17,78 cm (7 cali), tylne: 20,32 cm (8 cali)
Amortyzacja:tak, na przednich kołach
Funkcjonalność:regulacja pochylenia oparcia; 2-stopniowa regulacja podnóżka; 3-stopniowa regulacja daszku; blokada kół do jazdy na wprost; blokada przed samoistnym złożeniem; zdejmowana taca
Materiały:stal, poliester
Zestaw:wózek, torba dla rodzica, tacka z uchwytem na kubek, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF