CORA - krzesełko do karmienia

Lionelo Cora to funkcjonalne i w pełni regulowane mobilne krzesełko, które bez problemu daje się dostosować do potrzeb małego użytkownika. Stabilna konstrukcja gwarantuje komfortowe korzystanie z produktu tym dzieciom, które nie przekroczyły wagi 15 kilogramów. Dzięki systemowi wygodnego składania do kompaktowych rozmiarów i funkcji Easy Stand model Cora jest wyjątkowo łatwy w przechowywaniu.

Gotowe do użycia

Szybki i łatwy montaż krzesełka Cora odbywa się bez użycia narzędzi.

Kompaktowe składanie

System szybkiego składania krzesełka do kompaktowych rozmiarów ułatwia jego przechowywanie oraz transport.

Regulacja oparcia

3-stopniowa zmiana kąta ustawienia oparcia pozwala dostosować pozycję karmienia do wieku i potrzeb dziecka, minimalizując ryzyko zakrztuszenia.

Regulacja wysokości

4-stopniowa regulacja daje możliwość optymalnego ustawienia wysokości siedziska do potrzeb dziecka i opiekuna.

Uniwersalność i funkcjonalność

Krzesełko Cora posiada 4-stopniową regulację wysokości oraz 2 stopnie wysunięcia zdejmowanej tacy. Produkt dysponuje także 3-stopniową opcją zmiany ułożenia oparcia. Regulowany podnóżek krzesełka pomaga dostosować jego ustawienie do budowy i preferencji malucha.

Krzesełko łatwe w przechowywaniu

Stalowa konstrukcja pozwala na bezpieczne korzystanie z produktu, a dzięki 4. kołom, które można zablokować, krzesełko jest łatwe do przemieszczania wewnątrz domu. Model Cora posiada mechanizm szybkiego składania do kompaktowych rozmiarów, co zdecydowanie ułatwia jego przechowywanie i transport. Zastosowanie funkcji Easy Stand pozwala również na bezpieczne postawienie złożonego krzesełka w pozycji pionowej.

Certyfikowane bezpieczeństwo

Krzesełko Lionelo Cora zostało wyposażone w 5-punktowe regulowane pasy, które pomagają utrzymać dziecku właściwą pozycję i zabezpieczają je przed wypadnięciem. Produkt przeszedł wieloetapową weryfikację oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikującym Intertek. Spełnia rygorystyczne wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 14988. Krzesełko objęte jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Wygodne i funkcjonalne rozwiązania

Model Cora został wyposażony w obszerną tacę o opływowych kształtach ze zdejmowaną silikonową nakładką, a także w miękką tapicerkę z ekoskóry. Do zestawu produktu dołączono wygodną wkładkę wykonaną w 75% z bawełny, która zapewnia mniejszym dzieciom lepsze dopasowanie do siedziska. Za oparciem krzesełka znajduje się praktyczny uchwyt na chusteczki.

Specyfikacja

Model:Cora
Funkcja:krzesełko do karmienia
Maksymalne obciążenie:do 15 kg
Wymiary produktu:105 x 54 x 85 cm
Waga produktu:8,23 kg
Regulacja wysokości:4-poziomowa
Regulacja oparcia:3-stopniowa
Regulacja podnóżka:tak
Tacka:podwójna, regulowana, zdejmowana
Pasy bezpieczeństwa:5-punktowe
Materiały:stal, tworzywo sztuczne PP, ekoskóra PU
Zestaw:krzesełko, dwuwarstwowa taca, wkładka niemowlęca Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

CORA – instrukcja montażu