AMBER - wózek wielofunkcyjny 3 w 1

Wszechstronny wózek Amber 3 w 1 to znakomita propozycja dla rodziców szukających uniwersalnych rozwiązań. Komfortowe i funkcjonalne połączenie gondoli z wózkiem spacerowym oraz nosidełkiem zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Liczne akcesoria oraz intuicyjne rozwiązania sprawiają, że codzienna pielęgnacja i opieka nad dzieckiem stają się łatwiejsze.

Daszek XXL z okienkiem

Obszerna budka oferuje dużą przestrzeń do wygodnej jazdy, a siatkowane okienko poprawia cyrkulację powietrza.

Kompaktowe składanie

Zarówno sam stelaż, jak i spacerówka z siedziskiem zamontowanym przodem do kierunku jazdy łatwo składają się do kompaktowych rozmiarów.

Sztywna gondola

Amber 3 w 1 może być używana w formie komfortowej gondoli z miękkim materacem do momentu, aż dziecko osiągnie wagę 9 kilogramów.

Uniwersalne adaptery

Rama wózka wyposażona w uniwersalne adaptery przystosowana jest do montażu popularnych fotelików samochodowych, np. Lionelo Astrid.

Wózek z fotelikiem samochodowym w zestawie

Lionelo Amber 3 w 1 może towarzyszyć dziecku od pierwszych dni jego życia aż do momentu, gdy osiągnie wagę 22 kilogramów. Spacerówkę wyposażono w dużą budkę z wbudowanym okienkiem oferującą komfortowe warunki jazdy i znakomitą wentylację. Daszek został podszyty materiałem odbijającym promienie UV, co pomaga w utrzymaniu optymalnej temperatury wewnątrz wózka. Kubełkowe siedzisko posiada regulację pochylenia oparcia i podnóżka. W zestawie Amber 3 w 1 znajduje się również przestronna gondola z wygodną rączką do przenoszenia oraz miękkim materacem, a także bezpieczny i wygodny fotelik samochodowy Astrid z funkcją nosidełka.

Proste składanie do małych rozmiarów

Spacerówka dysponuje siedziskiem montowanym przodem lub tyłem do kierunku jazdy oraz systemem łatwego składania do kompaktowych rozmiarów. Lionelo Amber 3 w 1 posiada także blokadę zabezpieczającą przed samoistnym złożeniem. Lekki aluminiowy stelaż wózka czyni go łatwym w przenoszeniu, a dołączone do zestawu uniwersalne adaptery pozwalają dostosować ramę do montażu popularnych fotelików samochodowych. Model Amber 3 w 1 spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 1888 i jest objęty dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Łatwość w prowadzeniu i wydajna amortyzacja

Wózek został wyposażony w pompowane koła montowane na „klik” oraz blokadę skrętu. Model Amber 3 w 1 dysponuje amortyzacją przednich i tylnych kół, a także regulacją rączki ułatwiającą jego prowadzenie. Dzięki centralnemu hamulcowi z sygnalizacją opiekun zachowuje pełną kontrolę nad wózkiem.

Bogaty zestaw akcesoriów na każdą okoliczność

Lionelo Amber 3 w 1 posiada liczny komplet dodatków w postaci uniwersalnej moskitiery i folii przeciwdeszczowej, zestawu ocieplaczy na nogi, a także maty do przewijania oraz praktycznej torby mocowanej na rączce produktu. Wózek wyposażono również w kosz na artykuły pielęgnacyjne lub niewielkie zakupy. Tkanina zastosowana w modelu Amber 3 w 1 wyróżnia się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozciągnięcia, a także jest łatwa do utrzymania w czystości.

Specyfikacja

Model:Amber
Typ:wielofunkcyjny 3 w 1
Przedział wagowy:gondola: 0 - 9 kg, spacerówka: 0 - 22 kg, nosidełko: 0 - 13 kg
Waga produktu:19,90 kg
Waga stelaża:7,75 kg
Waga gondoli: 4,50 kg / 12,25 kg (gondola + stelaż)
Waga siedziska:4,00 kg / 11,75 kg (siedzisko + stelaż)
Waga nosidełka:3,40 kg / 11,15 kg (nosidełko + stelaż)
Wymiary produktu:stelaż + siedzisko: 60 x 92 x 111 cm, stelaż + siedzisko po złożeniu: 60 x 85 x 37 cm, stelaż + gondola: 60 x 92 x 115 cm, stelaż + nosidełko: 47 x 64 x 115 cm
Rodzaj kół: obrotowe 360°, łożyskowane, pompowane
Średnica kół:przednie: 17,5 cm (6,89 cala), tylne: 24,2 cm (9,53 cala)
Amortyzacja:tak, pełna
Funkcjonalność:montaż siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy; obszerne i wygodne siedzisko; 3-stopniowa regulacja pochylenia oparcia; 3-stopniowa regulacja podnóżka; podwójny system składania wózka; blokada przed samoistnym złożeniem; blokada kół przednich do jazdy na wprost; 5-stopniowa regulacja uchwytu dla rodzica; materacyk do gondoli w zestawie; możliwość przewożenia dziecka w nosidełku tyłem do kierunku jazdy; daszek podszyty materiałem odbijającym promienie UV; obustronnie odpinany obrotowy pałąk; kosz
Materiały:aluminium, poliester, PU
Zestaw:stelaż wózka, koła pompowane, gondola, dno gondoli, materacyk, pokrowiec gondoli, siedzisko spacerowe, pokrowiec na nóżki, folia przeciwdeszczowa (uniwersalna na gondolę i spacerówkę), moskitiera (uniwersalna na gondolę i spacerówkę), adaptery do nosidełka, torba, mata do przewijania, fotelik samochodowy ASTRID
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF