loading
#maluszekwpodrozy
Dowiedz się więcej
#maluszekwpodróży
Kup
Online
Zadzwoń do nas!
+48 61 222 29 80

Lionelo radzi

#lioneloradzi

Opieka nad dzieckiem to najtrudniejsze możliwe wyzwanie. Poniżej znajdziesz wybrane filmy i artykuły, które zostały stworzone przy pomocy ekspertów ze swoich dziedzin – m.in. dietetyka dziecięcego, psychologa, fizjoterapeuty czy farmaceutki. Po więcej merytorycznej wiedzy na różne tematy związane z dziećmi zapraszamy na stronę naszej społecznej akcji #maluszekwpodróży – maluszekwpodrozy.pl

Jak zadbać o komfort maluszka?

Będąc rodzicem malutkiego dziecka, nie trzeba rezygnować z letnich podróży. Jak się do nich przygotować, tłumaczy dr Marta Knapczyk, Centrum Małego Dziecka w Krakowie, lekarz pediatra.

Czy dzieci powinny bawić się smartfonem?

Kwestia dawania dzieciom dostępu do urządzeń, takich jak tablety czy smartfony jest bardzo dyskusyjna. Jak rozgraniczyć świat wirtualny od rzeczywistego, tłumaczy oligofrenopedagog Krzysztof Szubielski.

Choroba lokomocyjna u dziecka

Porady dietetyka dziecięcego. Choroba lokomocyjna u dziecka – skąd się bierze i jak jej zapobiegać – wyjaśnia mgr inż. Zuzanna Kłos, dietetyk dziecięcy oraz certyfikowany promotor karmienia piersią.

Czy ból kręgosłupa w ciąży jest czymś naturalnym?

Czym spowodowany jest ból kręgosłupa? Kiedy należy wybrać się do lekarza? - wyjaśnia fizjoterapeutka mgr Magdalena Walasek.

Jak interpretować homologacje fotelików?

Jeżeli fotelik spełnia Europejskie Standardy Bezpieczeństwa, otrzymuje on stosowną homologację. Warto poświęcić chwilę na nauczenie się tych symboli - w końcu chodzi o bezpieczeństwo podczas jazdy.

Długa podróż samochodem – jak się przygotować?

Często szukając ciekawych miejsc na nasze wakacje, wybieramy takie, aby można było dojechać do nich samochodem. Szczególnie w przypadku rodzin z dziećmi ma to istotne znaczenie. Oto 10 przydatnych rad.