loading
#maluszekwpodrozy
Dowiedz się więcej
#maluszekwpodróży
Kup
Online
Zadzwoń do nas!
+48 61 222 29 80

Lionelo radzi

#lioneloradzi

Opieka nad dzieckiem to najtrudniejsze możliwe wyzwanie. Poniżej znajdziesz wybrane filmy i artykuły, które zostały stworzone przy pomocy ekspertów ze swoich dziedzin – m.in. dietetyka dziecięcego, psychologa, fizjoterapeuty czy farmaceutki. Po więcej merytorycznej wiedzy na różne tematy związane z dziećmi zapraszamy na stronę naszej społecznej akcji #maluszekwpodróży – maluszekwpodrozy.pl

Jak prawidłowo trzymać dziecko?

Jak należy prawidłowo trzymać dziecko, tłumaczy Tomasz Gulczyński, fizjoterapeuta z Fundacji Super Sprawni.

Czy dzieci powinny bawić się smartfonem?

Kwestia dawania dzieciom dostępu do urządzeń, takich jak tablety czy smartfony jest bardzo dyskusyjna. Jak rozgraniczyć świat wirtualny od rzeczywistego, tłumaczy oligofrenopedagog Krzysztof Szubielski.

Jak dobrać fotelik samochodowy? – wykład dr Anny Wieczorek-Baranowskiej

Lionelo jako marka, której zależy przede wszystkim na zwiększaniu społecznej świadomości, wzięła udział w sympozjum w roli konsultanta dr Anny Wieczorek-Baranowskiej, wygłaszającej wykład „Fizjoterapeutyczne aspekty w użytkowaniu fotelików samochodowych”. Fotelikiem używanym przez panią doktor jako przykład był Lionelo Bastiaan.

Czy ból kręgosłupa w ciąży jest czymś naturalnym?

Czym spowodowany jest ból kręgosłupa? Kiedy należy wybrać się do lekarza? - wyjaśnia fizjoterapeutka mgr Magdalena Walasek.

Jak powinny zmieniać się reakcje rodziców wraz z wiekiem dziecka?

Obserwowanie, jak maluszek się rozwija i codziennie rozumie coraz więcej jest według wielu matek najpiękniejszym widokiem w życiu. Wraz z dojrzewaniem dziecka powinniśmy zmieniać się także my, rodzice - tłumaczy psycholog Joanna Matejczuk.

Podróżowanie w ciąży

Na co uważać podczas podróżowania w ciąży? Jak się do takiej podróży przygotować? Tłumaczy dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski.