TWEE - laktator elektryczny

 

Laktator elektryczny Lionelo Twee to kompaktowe urządzenie służące do odprowadzania pokarmu dla dziecka. Dzięki szeroko rozbudowanemu zakresowi funkcji łatwo dostosować jego pracę do potrzeb karmiącej mamy, a intuicyjna obsługa oraz wytrzymała bateria akumulatorowa pozwalają na komfortowe i bezpieczne stosowanie urządzenia.

Butelki do karmieniaa

Dzięki butelce i dopasowanemu do niej smoczkowi można podać dziecku pokarm bezpośrednio po jego odciągnięciu.

Nie zawiera Bisfenolu A

Laktator Twee wyprodukowany jest z tworzywa niezawierającego szkodliwego Bisfenolu A. Jakość i bezpieczeństwo produktu potwierdzają certyfikaty BST oraz CE.

Polecany przy bliźniętach

Dzięki funkcji jednoczesnego odprowadzania mleka z obu piersi Twee polecany jest m.in. w przypadku narodzin bliźniąt.

Odciąganie mleka z jednej lub dwóch piersi jednocześnie

Dzięki zastosowaniu 2 pojemników Twee może odprowadzać pokarm z jednej lub dwóch piersi jednocześnie.

Rozbudowane funkcje i komfort używanie

Lionelo Twee to wysokiej jakości podwójny laktator elektryczny. Choć jest kompaktowych rozmiarów, to dzięki zastosowaniu 2 pojemników mama może odciągać pokarm z dwóch piersi jednocześnie, wybierając jeden z 9 stopni ssania. Równie istotnym udogodnieniem oferowanym przez laktator Twee jest możliwość dobrania najefektywniejszego trybu gromadzenia mleka (6 trybów). Bezpośrednio po odciągnięciu pokarmu można podać go dziecku, w czym pomaga smoczek kompatybilny z butelką. Natomiast w przypadku odprowadzania mleka na zapas wystarczy skorzystać z nakrętki na pojemnik.

Zaawansowany automatyczny system równoległego odciągania pokarmu z obu piersi skraca czas trwania tego procesu o połowę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu mam. Uwzględniając wygodę i dbałość o samopoczucie karmiących kobiet, laktator Twee wyposażyliśmy w funkcję masowania piersi. Opcja ta stymuluje produkcję mleka i jest polecana paniom zmagającym się z problemami laktacyjnymi.

Certyfikowana jakość i bezpieczeństwo

Dbamy o najwyższą jakość produktów, które tworzymy. Dlatego elektryczny podwójny laktator Twee wykonany jest z materiałów niezawierających szkodliwego Bisfenolu A. Dołożyliśmy również starań, aby odciąganie mleka było bezpieczne i komfortowe dla każdej mamy. Urządzenie zostało wyposażone w miękką nakładkę na piersi, która nie podrażnia skóry.

Wysoką jakość produktu, jego niezawodność oraz bezpieczeństwo użytkowania potwierdzają certyfikaty BST oraz CE. Ponadto elektryczny podwójny laktator objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Intuicyjna obsługa i długi czas działania

Laktator Twee to kompaktowe i lekkie urządzenie. Wyróżnia się cichą pracą i intuicyjną obsługą, a dotykowy panel z dużym i czytelnym wyświetlaczem LED daje możliwość korzystania z produktu o każdej porze dnia i nocy. Pozwala on skutecznie kontrolować aktualny tryb pracy. Produkt posiada wbudowany akumulator zapewniający mu działanie przez 2 godziny bez przerwy. Dzięki temu rozwiązaniu laktator Twee można swobodnie używać w trakcie podróży.

Bogaty zestaw akcesoriów

W skład zestawu laktatora elektrycznego Lionelo Twee wchodzą liczne akcesoria – 2 butelki do karmienia i nakrętki do butelki, jak również 2 pokrywy przeciwkurzowe, smoczek z nakładką, 2 podstawki do butelki oraz baza i ładowarka. Ponadto urządzenie jest kompatybilne z produktami marki Lovi i Avent. Kompleksowe wyposażenie daje możliwość zadbania w pełni o potrzeby żywieniowe pociechy bez konieczności ręcznego odprowadzania pokarmu.

Specyfikacja

Model:Twee
Rodzaj:podwójny
Zasilanie:zasilacz sieciowy USB 5V lub wbudowana bateria 800mAh
Długość pracy na baterii:2h
Funkcjonalność:9 poziomów ssania; 4 poziomy masażu; 6 poziomów zbierania mleka; możliwość zbierania z jednej lub dwóch piersi jednocześnie; laktator dwufazowy; dotykowy panel LED; wbudowany akumulator; kompatybilność z Lovi i Avent
Materiały:ABS, PP, silikon
Zestaw:pompa, 2 x silikony zasysające, trójnik laktatora, 2 x pokrywy przeciwkurzowe, 2 x butelki do karmienia, 2 x podstawy do butelek, przewód, 2 x nakrętki, 4 x silikonowe nakładki, ładowarka, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja: dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF