FIDI - laktator elektryczny

 

Kompaktowy w rozmiarach funkcjonalny laktator elektryczny Lionelo Fidi dba o skuteczne i komfortowe odciąganie pokarmu. Cicha i bezpieczna praca urządzenia gwarantuje dyskretne działanie, co pozwala używać go w różnych okolicznościach. Z kolei 10-stopniowa funkcja masowana piersi i 15 trybów odprowadzania mleka daje możliwość dostosowania pracy laktatora do indywidualnych potrzeb.

Wyświetlacz LED

Urządzenie posiada czytelny wyświetlacz LED, na którym można obserwować wskaźniki dotyczące poziomu ssania, masażu, a także naładowania baterii.

Nie zawiera Bisfenolu-A

Laktator Fidi wyprodukowany jest z tworzywa niezawierającego szkodliwego Bisfenolu A.

Kubki z miarką

W zestawie akcesoriów dołączonych do urządzenia znajdują się 2 kubki z miarką przeznaczone do przechowywania pokarmu.

Praca na baterii

Czas działania laktatora Fidi wynosi 2. godziny przy w pełni naładowanej baterii.

Funkcje dostosowane do indywidualnych potrzeb

Dwufazowy laktator elektryczny Lionelo Fidi posiada 10-stopniową funkcję masowania piersi mającą na celu stymulować produkcję mleka. Fidi został wyposażony w 15 trybów odprowadzania pokarmu, co pozwala dostosować działanie produktu do indywidualnych preferencji. W celu podniesienia komfortu korzystania z urządzenia proces odciągania mleka wspiera technologia imitująca ssanie niemowlaka.

Certyfikowana jakość i bezpieczeństwo

Pojemniki na mleko dołączone do laktatora Fidi wykonano z bezpiecznego materiału niezawierającego szkodliwego Bisfenolu A. Na ich powierzchni wyodrębniono miejsce, gdzie można odnotować datę odciągnięcia mleka. W zestawie urządzenia znajduje się również nakładka antykurzowa

W celu potwierdzenia jakości produktu laktator Fidi został przetestowany przez laboratorium badawcze Waltek i uzyskał jego certyfikat. Urządzenie jest objęte dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Kompaktowe urządzenie z wyświetlaczem LED

Laktator elektryczny Fidi to lekkie, kompaktowe i intuicyjne w obsłudze urządzenie. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LED na bieżąco można obserwować wskaźniki dotyczące poziomu ssania i masażu. Pokazuje on również poziom naładowania baterii produktu, która może być zasilana zarówno bezpośrednio z sieci, jak i poprzez ładowarkę USB.

Bogaty zestaw akcesoriów

Do laktatora Lionelo Fidi został dołączony bogaty zestaw akcesoriów, w którego skład wchodzą butelka, 2 kubki na mleko, smoczek, silikonowa pokrywka przeciwkurzowa, podstawka na butelkę oraz ładowarka. Urządzenie jest kompatybilne z produktami marki Lovi i Avent. Dzięki kompleksowemu wyposażeniu i bardzo cichej pracy laktatora każda mama może komfortowo i dyskretnie zadbać o potrzeby żywieniowe pociechy.

Specyfikacja

Model:Fidi
Rodzaj:pojedynczy
Zasilanie:zasilacz sieciowy USB 5V, bateria 800mAh 3.7 V 2.96Wh
Długość pracy na baterii:2 h
Funkcjonalność:15 poziomów ssania; 10 poziomów masażu; laktator dwufazowy; wyświetlacz LED; kompatybilność z Lovi i Avent
Materiały:PP, ABS, silikon
Zestaw:laktator, pojemnik 180 ml, smoczek, 2 x kubek z miarką, ładowarka, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja: dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF