NILES - krzesełko 2 w 1

Lionelo Niles to wielofunkcyjne krzesełko do karmienia z funkcją bujaczka-leżaczka, które rośnie wraz z pociechą, dostosowując się do jej potrzeb. Duża możliwość regulacji, solidna konstrukcja oraz mobilność produktu dają gwarancję komfortowego relaksu. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań pozwala m.in. na zdalne zarządzanie bujaczkiem przy użyciu smartfonu, a także zaprogramowanie czasu kołysania czy odtwarzanie w formacie MP3 ulubionych melodii maluszka.

Odtwarzanie MP3 z USB

Za sprawą wbudowanego przyłącza z portem USB model Niles pozwala opiekunom na odtwarzanie ulubionych utworów maluszka w formacie MP3.

Regulacja oparcia

Niles posiada funkcję 4-stopniowej zmiany ustawienia oparcia, co umożliwia dopasowanie pozycji siedziska do aktualnych potrzeb dziecka.

Regulacja wysokości

6-stopniowa regulacja wysokości pomaga dostosować krzesełko do poziomu stołowego blatu.

Timer

Czasomierz umożliwia zaprogramowanie automatycznego wyłączenia funkcji bujania po 8., 15. i 30. minutach.

Regulowane krzesełko wielofunkcyjne

Lionelo Niles łączy cechy krzesełka do karmienia oraz bujaczka-leżaczka umożliwiającego wygodny wypoczynek. Produkt posiada uniwersalne siedzisko o 6-stopniowej regulacji wysokości oraz 2-stopniową opcję wysunięcia tacy, którą można także zdemontować. Dzięki 4-stopniowej regulacji oparcia oraz możliwości zmiany ustawienia podnóżka model Niles rośnie wraz z dzieckiem.

Uniwersalne i innowacyjne rozwiązania

Model Niles wyposażono w cichy mechanizm zapewniający płynne i spokojne kołysanie, a specjalny sensor automatycznie dostosowuje prędkość bujania do wagi dziecka. Produkt posiada czujnik płaczu, który automatycznie uruchamia bujanie. Dzięki aplikacji Swing Control (Android, iOS) modelem Niles można sterować zdalnie przy użyciu smartfonu. Wejście USB pozwala także na odtwarzanie melodii bezpośrednio z pendrive’a. Ponadto krzesełko zostało wyposażone w zestaw wgranych kołysanek i odgłosów natury.

Certyfikowane bezpieczeństwo

Krzesełko Niles zostało wyposażone w antypoślizgowe nakładki, które zapewniają mu stabilność, jak również chronią parkiet przed zarysowaniem. 5-punktowe pasy gwarantują dziecku bezpieczeństwo podczas korzystania z mebelka.

Model Niles przeszedł wieloetapową weryfikację oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Produkt spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 14988. Krzesełko objęte jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Wzornictwo i akcesoria

Obicie modelu Niles zostało wykonane z przyjemnego w dotyku materiału nadającego się do prania ręcznego. W zestawie produktu znajduje się wkładka dla najmłodszych zawierająca aż 75% bawełny oraz 2-częściowa taca, której wierzchnią część można myć w zmywarce. Dołączony do pakietu akcesoriów pałąk z zabawkami umila dziecku czas spędzony w bujaczku.

Specyfikacja

Model:Niles
Funkcja:krzesełko do karmienia, bujaczek
Maksymalne obciążenie:krzesełko: do 15 kg, bujaczek: do 9 kg
Wymiary produktu:104 x 59-81 x 93-100 cm
Waga produktu:13,7 kg
Regulacja wysokości:6-stopniowa
Regulacja oparcia:4-stopniowa
Regulacja podnóżka:tak
Tacka:regulowana, zdejmowana
Pasy bezpieczeństwa:5-punktowe
Materiały:metal, tworzywo sztuczne ABS, PU, poliester, bawełna
Zestaw: krzesełko, pałąk z zabawkami, wkładka niemowlęca, zasilacz, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

NILES – instrukcja montażu