MONA - krzesełko 4 w 1

Krzesełko Mona 4 w 1 to bezpieczny i wszechstronny produkt o wytrzymałej, modułowej konstrukcji, który może służyć dzieciom przez wiele lat. Regulowane 5-punktowe pasy zapewniają utrzymanie maluszka we właściwej pozycji w trakcie spożywania posiłku i zabezpieczają go przed wypadnięciem. Mona została wyposażona w miękką i łatwą w czyszczeniu tapicerkę, co czyni ją wygodną zarówno dla dziecka, jak i rodzica.

Antypoślizgowe nakładki

Dzięki wyposażeniu masywnych nóg krzesełka w antypoślizgowe nakładki mebel jest bardzo stabilny.

Gotowe do użycia

Krzesełko Mona 4 w 1 jest łatwe do złożenia i nie wymaga użycia narzędzi, by móc w pełni korzystać z jego funkcji.

Pasy do montażu

Mona posiada pasy, dzięki którym krzesełko turystyczne można bezpiecznie przytwierdzić do innego siedzenia.

Regulacja wysokości

Modułowa konstrukcja modelu Mona pozwala łatwo i szybko zmieniać funkcję krzesełka, a tym samym jego wysokość.

Wszechstronne zastosowanie

Dzięki modułowej konstrukcji Mona 4 w 1 pełni nie tylko funkcję krzesełka do karmienia. Produkt można zamienić w niską wersję mebla, a także w krzesełko turystyczne i stołek barowy o udźwigu do 75. kilogramów. W szybkich i łatwych zmianach funkcjonalności produktu pomagają odczepiane „na klik” nogi, które pozwalają dostosować wysokość krzesełka do aktualnych potrzeb dziecka.

Stabilna modułowa konstrukcja

Konstrukcja modelu Mona wykonana jest z drewna bukowego i tworzywa sztucznego, a jej modułowa struktura pozwala łatwo dostosować mebel do jednej z wybranych funkcji. Dobrze wyprofilowane oparcie krzesełka zapewnia wysoki poziom wygody i skutecznie odciąża rosnący kręgosłup dziecka. Znajdujący się w zestawie podnóżek wspomaga stabilność mebla i wpływa na komfort jego używania.

Bezpieczne rozwiązania

Model Mona został wyposażony w 5-punktowe regulowane pasy z zabezpieczeniem krokowym. Masywne nogi mebla posiadają antypoślizgowe nakładki gwarantujące optymalny poziom stabilności. Krzesełko przeszło szereg wewnętrznych kontroli oraz uzyskało certyfikat laboratorium badawczego TÜV. Produkt objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Komfortowe używanie

Mona dysponuje obszerną i łatwą do utrzymania w czystości regulowaną tacą ze zdejmowaną silikonową nakładką. Krzesełko zostało wyposażone w miękką tapicerkę z warstwą pianki, którą można wyprać w pralce. Dzięki właściwościom termoregulacyjnym materiał nie tylko zapewnia komfortowe używanie, ale również skutecznie chroni dziecko przed poceniem się.

Specyfikacja

Model:Mona
Funkcja:krzesełko do karmienia, niskie krzesełko, nakładka na krzesełko, stołek barowy
Maksymalne obciążenie:krzesełko do karmienia: do 15 kg, niskie krzesełko: do 25 kg, nakładka na krzesełko do: 15 kg, stołek barowy: do 75 kg
Wymiary produktu:krzesełko do karmienia: 62 x 66 x 98 cm, niskie krzesełko: 51 x 51 x 76 cm, nakładka na krzesełko: 40 x 39 x 41 cm, stołek barowy: 62 x 66 x 67 cm
Regulacja wysokości:3-stopniowa
Waga produktu:niskie krzesełko: 4,8 kg, wysokie krzesełko: 9 kg
Regulacja oparcia:nie
Regulacja podnóżka:nie
Tacka:podwójna, 3-stopniowa regulacja, zdejmowana
Pasy bezpieczeństwa:5-punktowe
Materiały:drewno bukowe, PP, 100% poliester, pasy bezpieczeństwa: kolory bubblegum / stone: pasy nylonowe; kolor flower: pasy z ekoskóry PU
Zestaw:4 x nogi krzesełka wysokiego, 4 x plastikowe nakładki na nogi krzesełka wysokiego, 4 x nogi krzesełka niskiego, 3 x metalowe łączniki krzesełka wysokiego, 2 x metalowe łączniki krzesełka niskiego, plastikowa taca z silikonowa nakładką, podnóżek, siedzisko z oparciem, baza siedziska, 2 x pas mocujący nakładkę na krzesło, poszycie z 5-punktowymi pasami, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

MONA – instrukcja montażu