MAYA - krzesełko 2 w 1

Krzesełko Maya 2 w 1 łączy w sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo i nowoczesny design. Znakomicie sprawdza się zarówno jako krzesełko do karmienia, jak i niskie krzesełko dla starszych dzieci. Stabilna konstrukcja z drewna bukowego i dobrze wyprofilowane siedzisko zapewniają wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa użytkowania, a dzięki opcji dokupienia płóz Maya w łatwy sposób może zyskać funkcję fotela bujanego.

Antypoślizgowe nakładki

Specjalne nakładki na nóżki zapewnią stabilność i bezpieczeństwo, a także zabezpieczają podłogę przed zarysowaniem.

Gotowy do użycia

Szybki i łatwy montaż krzesełka Maya odbywa się bez użycia narzędzi.

Regulacja oparcia

3 stopnie pochylenia siedziska zapewniają wygodną pozycję nawet kilkumiesięcznemu dziecku, które potrafi już samodzielnie siedzieć.

Regulacja wysokości

Wysokość krzesełka można swobodnie dostosować do potrzeb i wieku dziecka.

Krzesełko 2 w 1

Krzesełko Maya zmienia swoje zastosowanie wraz z upływem czasu. Najpierw służy jako krzesełko do karmienia, a gdy dziecko urośnie, może być używane w formie niskiego krzesełka. Dzięki zestawowi płóz, które sprzedawane są oddzielnie, model Maya znakomicie sprawdzi się także w roli fotela bujanego. Produkt posiada 3-stopniową regulację pochylenia siedziska oraz poziomą 2-stopniową regulację ustawienia tacki.

Stabilna drewniana konstrukcja

Solidna konstrukcja produktu została wykonana z wytrzymałego drewna bukowego, stali i poliwęglanu. Modułowa struktura mebla pozwala na jego sprawne przekształcanie w zależności od potrzeb maluszka. Produkt posiada ergonomicznie wyprofilowane oparcie i podtrzymujący stopy podnóżek, które zapewniają dziecku komfortowe używanie krzesełka.

Bezpieczeństwo i potwierdzona jakość

Nogi krzesełka wykończono antypoślizgowymi nakładkami, aby mebel był stabilny i bezpieczny. O utrzymanie dziecka w prawidłowej pozycji dbają 3-punktowe regulowane pasy biodrowe oraz zabezpieczenie krokowe.

Krzesełko zostało poddane wieloetapowej weryfikacji oraz testom w niezależnym laboratorium certyfikującym Intertek. Produkt spełnia rygorystyczne normy zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 14988. Model Maya objęty jest również dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Nowoczesny design

Uniwersalna forma i opływowy kształt powodują, że produkt znakomicie prezentuje się zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym wnętrzu. Pozbawioną zakamarków podwójną tacę można bezproblemowo zdemontować. Jej wierzchnia część nadaje się do mycia pod bieżącą wodą lub w zmywarce. Oparcie i siedzisko krzesełka pokryte są wypustkami, które utrzymują w niezmienionym ułożeniu miękką wkładkę wykonaną z ekoskóry. Mebel jest łatwy do utrzymania w czystości.

Specyfikacja

Model:Maya
Funkcja:krzesełko do karmienia, niskie krzesełko
Maksymalne obciążenie:krzesełko do karmienia: do 15 kg, niskie krzesełko: do 25 kg
Wymiary produktu:krzesełko do karmienia: 56 x 63 x 104 cm, niskie krzesełko: 50 x 43 x 74 cm
Waga produktu:6 kg
Regulacja wysokości:3-stopniowa
Regulacja oparcia:3-stopniowa
Regulacja podnóżka:nie
Tacka:podwójna, 3-stopniowa regulacja, zdejmowana
Pasy bezpieczeństwa:3-punktowe
Materiały:drewno bukowe, stal, PC, nylonowa uprząż, poduszka z ekoskóry PU, taca z plastiku PP
Zestaw:siedzisko z oparciem, nogi krzesełka (x 8), metalowe łączniki nóg krzesełka, taca wierzchnia, taca główna, plastikowy podnóżek, plastikowe zabezpieczenie krokowe, 3-punktowa uprząż, poduszka, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:dożywotnia

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF