KOEN - krzesełko 2 w 1

Lionelo Koen to wielofunkcyjne krzesełko, które może służyć dziecku przez wiele lat. Dzięki 2-stopniowej regulacji wysokości i odłączanemu podnóżkowi produkt rośnie wraz z pociechą, pełniąc najpierw funkcję krzesełka do karmienia, by następnie zmienić się w jego niższy wariant przeznaczony dla większych dzieci. Zdejmowana tapicerka ułatwia utrzymanie mebelka w czystości, a skandynawski design powoduje, że model Koen doskonale wpisuje się w stylistykę każdego nowoczesnego wnętrza.

Antypoślizgowe nakładki

Specjalne nakładki na nóżki zapewniają stabilność produktu i zabezpieczają podłoże przed zarysowaniem.

Łatwy montaż

Intuicyjny montaż mebelka zabiera niewiele czasu i umożliwia zmianę wysokości krzesełka bez dodatkowych narzędzi.

5-punktowe pasy

Model Koen został wyposażony w 5-punktowe pasy, które utrzymują dziecko we właściwej pozycji i chronią je przed wypadnięciem z krzesełka.

Regulacja wysokości

Wykręcane nóżki pozwalają w kilka chwil zmienić wysokość i funkcję produktu – z krzesełka do karmienia na tradycyjne niskie krzesło.

Krzesełko 2 w 1

Uniwersalna konstrukcja krzesełka Koen pozwala na modyfikację jego funkcji wraz ze zmieniającymi się potrzebami pociechy. Najmłodszym użytkownikom Koen służy w postaci wysokiego krzesełka do karmienia. Dla nieco starszych pełni rolę tradycyjnego niskiego krzesła, które świetnie sprawdza się podczas zabawy czy rysowania.

Stabilna i trwała konstrukcja

Regulowana konstrukcja modelu Koen została wykonana z wytrzymałego drewna bukowego i tworzywa sztucznego ABS. Zakończone antypoślizgowymi nakładkami masywne nogi zapewniają stabilność oraz zapobiegają rysowaniu podłogi. Wysokie dobrze wyprofilowane oparcie i podtrzymujący stopy podnóżek gwarantują wygodę i odciążają kręgosłup dziecka.

Bezpieczeństwo i potwierdzona jakość

Dzięki 5-punktowym regulowanym pasom z zabezpieczeniem biodrowym dziecko zyskuje skuteczną ochronę przed wypadnięciem z siedziska i zachowuje prawidłową pozycję podczas posiłku.

Krzesełko zostało poddane dokładnej weryfikacji oraz testom w niezależnym laboratorium certyfikującym Intertek. Model Koen spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 14988. Produkt został objęty dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Nowoczesny design

Uniwersalne wzornictwo sprawia, że krzesełko Koen pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza. Zastosowany materiał jest odporny na brud, zalania oraz przetarcia, a w razie potrzeby tapicerkę można prać ręcznie. Produkt został wyposażony w dużą tacę pozbawioną zakamarków oraz w wygodny uchwyt do przenoszenia krzesełka znajdujący się w jego oparciu.

Specyfikacja

Model:Koen
Funkcja:krzesełko do karmienia, niskie krzesełko
Maksymalne obciążenie:krzesełko do karmienia: do 15 kg, niskie krzesełko: do 50 kg
Wymiary produktu:krzesełko do karmienia: 86 cm x 58 x 53-48 cm, niskie krzesełko: 62 x 58 x 53-48 cm
Waga produktu:4,7 kg
Regulacja wysokości:87-60 cm
Regulacja oparcia:nie
Regulacja podnóżka:odłączany podnóżek
Tacka:nieregulowana, zdejmowana
Pasy bezpieczeństwa:5-punktowe
Materiały:drewno bukowe, tworzywo sztuczne ABS, 100% poliester
Zestaw:krzesło, poduszka, tacka, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF