FLORIS - krzesełko 3 w 1

Szeroki zakres funkcjonalności i solidna drewniana konstrukcja krzesełka Lionelo Floris powodują, że będzie ono służyć dziecku przez wiele lat. Dzięki 4-stopniowej regulacji wysokości siedziska i podnóżka, które są wspierane przez system szybkiego przepinania, produkt łatwo jest dostosować do bieżących potrzeb pociechy. Ponadczasowy design sprawia z kolei, że krzesełko dobrze prezentuje się w każdym wystroju wnętrz.

Regulacja wysokości

Krzesełko oferuje 4-stopniową regulację wysokości siedziska i podnóżka, którą wspiera system szybkiego przepinania.

Łatwy montaż

Model Floris jest łatwy i szybki w montażu, a niezbędne do tego narzędzia znajdują się w zestawie produktu.

Pasy 5-punktowe

Krzesełko zostało wyposażone w hybrydowy system 5-punktowych pasów bezpieczeństwa, które chronią dziecko przed wypadnięciem z siedziska.

Antypoślizgowe nakładki

Nóżki krzesełka posiadają antypoślizgowe nakładki, które zapobiegają jego przesuwaniu się w czasie używania oraz chronią podłogę przed zarysowaniami.

Szerokie zastosowanie

Solidna konstrukcja krzesełka wzbudza zaufanie swoją masywnością i stabilnością. Stworzony z drewna brzozowego produkt to zakup na wiele lat, ponieważ przeznaczony jest dla dzieci od 6. miesiąca do 12. roku życia. Lionelo Floris może być używany na 3 różne sposoby: jako krzesełko do karmienia, krzesełko dla dzieci w wieku przedszkolnym, a także jako krzesełko dla starszych dzieci.

Wszechstronne rozwiązania

Uniwersalność mebla wynika z zastosowania 4-stopniowej regulacji wysokości siedziska i podnóżka oraz systemu szybkiego ich przepinania bez konieczności rozkręcania produktu. Komfortowe oparcie o anatomicznym kształcie odpowiednio wspiera plecy dziecka. Krzesełko Floris zostało wyposażone w regulowaną plastikową obszerną tacę z zaokrąglonymi krawędziami. Można ją zdemontować i umyć w zmywarce.

Bezpieczne użytkowanie

Model Floris został wyposażony w hybrydowe 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz silikonowe nakładki antypoślizgowe. Produkt przeszedł wieloetapowy proces weryfikacji oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Lionelo Floris spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 14988. Krzesełko zostało objęte dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance.

Uniwersalny design

W oparciu krzesełka znajduje się specjalny uchwyt, który ułatwia jego przenoszenie. Tacę można zawiesić z tyłu mebla, unikając w ten sposób nieporządku. Stonowana kolorystyka i uniwersalny design powodują, że Lionelo Floris będzie dobrze prezentować się w każdym rodzaju wnętrz. Do produktu można dokupić zapinaną na rzep wygodną poduszkę, która jest dostępna w naszym sklepie na platformie Hoplano.

Specyfikacja

Model:Floris
Funkcja:krzesełko do karmienia, krzesełko dla dzieci w wieku przedszkolnym, krzesełko dla starszych dzieci
Maksymalne obciążenie:krzesełko do karmienia: do 15 kg, krzesełko dla starszych dzieci: do 40 kg
Wymiary produktu: 56 x 67 x 93 cm
Waga produktu:7,5 kg
Regulacja wysokości:50 - 61 cm
Regulacja oparcia:nie
Regulacja podnóżka:tak, 4-stopniowa
Tacka:2-stopniowa regulacja, zdejmowana
Pasy bezpieczeństwa:5-punktowe
Materiały:sklejka brzozowa, PP, PC, poliester
Zestaw:siedzisko, oparcie, 4 x nogi krzesełka, 4 x stopki stabilizujące, 2 x poprzeczka łącząca, 2 x podłokietnik / prowadnica tacy, taca, podnóżek, uprząż, 2 x klucz imbusowy, zestaw śrub, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja:

W zakładce Wsparcie znajdziesz materiały, które pomogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące obsługi i bezpieczeństwa produktu. W razie dalszych pytań skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI PDF

FLORIS – instrukcja montażu