EN

Skontaktuj się z nami

Lionelo

ul. Adama Kręglewskiego 1
61-248 Poznań

Infolinia czynna:
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 - 16.00

+48 61 22 22 980

Księgowość:

+48 612 222 967

  Skontaktuj się
  z nami

  Jestem zainteresowany otrzymywaniem do Brandline Group sp. z o.o. informacji o charakterze marketingowym oraz ofert handlowych poprzez:

  Administratorem danych osobowych jest Brandline Group sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. A. Kręglewskiego 1, 61-248 Poznań, z którym możesz skontaktować się pod adresem: daneosobowe@brandlinegroup.com. Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane w szczególności w celu odpowiedzi na pytanie kierowane za pośrednictwem powyższego formularza oraz w celach marketingowych. W związku z przetwarzanie danych osobowych przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wycofania zgody oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności.
  Dystrybutorzy stacjonarni

  Produkty Lionelo można nabyć nie tylko on-line, ale również w sklepach stacjonarnych na terenie Polski i wielu innych państw europejskich. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi kontrahentami, dlatego kupując produkty marki Lionelo w sklepie stacjonarnym, klienci mają pewność, że nabywają oryginalny sprzęt najwyższej jakości wraz z możliwością skorzystania z przyjaznego pakietu gwarancyjnego.